آب قلیایی و قلیایی آب سیستم های تصفیه

[ad_1]

به سادگی قرار دادن آب است که قلیایی به قلیایی است که ماده ای که در آب حل می شود که خنثی اسید و می پیوندد که با ترکیبات اسیدی به نمک. قلیایی مایع بسیار خوبی برای مردم است. برای یک چیز, از آن شده است از نظر علمی نشان داده برای کمک به مبارزه با سرطان است.

زمانی که شما نوشیدن آب قلیایی آن اجازه می دهد تا اکسیژن بیشتری اتم به خود را متصل به سلول های سرطانی و این اتم های اکسیژن خواهد شد و سپس کشتن این سلول های سرطانی و یا حداقل کمک به کاهش سرعت رشد و تولید مثل. همچنین مصرف قلیایی مایع کمک می کند تا شما برای جلوگیری از اثرات ناشی از تجمع اسید.

شما ببینید یکی از اصلی بدن عملکرد نظارتی است که به حفظ pH خنثی سطح که به معنی هفت در pH مقیاس (مقیاس بالا می رود به چهارده). و از آنجا که مواد قلیایی ثبت نام همانطور که در بالا هفت در مقیاس pH نوشیدن آب قلیایی کمک می کند تا ما را بدن تا به یک pH هفت. بدون مصرف چنین مواد قلیایی بدن را دریافت خواهد کرد تا به هفت سپرده اسید زباله در همه جا.

و همانطور که ما مسن تر رشد, تجمع اسید زباله می تواند باعث انواع مشکلات بسیاری از آنها را به آنهایی که ما معمولا مرتبط با رشد ، است که آنها باعث می شود ما برای به دست آوردن وزن و بالا می برد ما سطح فشار خون و آنها نیز می تواند تضعیف استخوان ها است. قلیایی تصفیه آب و سیستم های دیگر در صفحه اصلی می توانید به نوبه خود تمام شیر آبی که می نوشید به آب قلیایی و در نتیجه کمک به شما برای مبارزه با سرطان و دفع پیری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *