آزمون سازگاری عشق – فیزیکی و عاطفی, تمایلات جنسی, روش

[ad_1]

یکی از قدرتمند ترین و مفید ترین ابزار برای تست سازگاری با عشق بود توسعه یافته به عنوان بخشی از جسمی و روحی Suggestibility و تمایلات جنسی نظریه برای اولین بار معرفی شده توسط John G. Kappas Ph. D.) در سال 1975 است. بر این اساس بود که 30 سال تحقیقات بالینی و تحقیقات گسترده ای. دکتر Kappas مشهور شد نتایج را برای او پیش بینی رفتار و حل مشکلات رابطه با استفاده از این نظریه.

در نمایش معمولی از رفتار نکردم جان خاکستری در مردان از مریخ و زنان از ونوس مردان رفتار می کنند یکی از راه های زنان دیگر است. این نظر در زمینه رویکرد اکثر درمانگران استفاده از وکیل زوج.

در عمل خود را به عنوان یک ازدواج و خانواده درمانگر, دکتر Kappas کشف کرد که دو تن دیگر از الگوهای رفتاری وجود داشته است که ارائه بهتر زمینه را برای زوج درمانی. او شناسایی الگوهای فیزیکی روابط جنسی و عاطفی و تمایلات جنسی. هر دو مردان و زنان در نمایشگاه هر دو الگوهای. به نظر می رسد که برخی از مردان و زنان از مریخ برخی از ونوس.

رفتار صفات به نمایش گذاشته فیزیکی روابط جنسی و عاطفی و جنسی کاملا متفاوت است. برای مثال نگاهی به الگوها با توجه به فقط چند صفات.

فیزیکی و جنسی فرد گرایش به آشکارا و به وفور محبت. او خروجی راحت در گروه و جلب توجه خود را به بدن فیزیکی است. هنگامی که رد او تلاش می کند سخت تر است. او views sex به عنوان جدایی ناپذیر بیان دوست داشتن و عاشق بودن. او تمایل به در دسترس خواهد بود برای sex در هر زمان و طولانی بیان جنسی به حداکثر رساندن احساسات عشق و پذیرش است.

در تضاد عاطفی و جنسی فرد تمایل به ناراحت کننده با باز کردن محبت ترجیح تعامل صمیمی با یک یا دو نفر و ناراحت کننده است خواستار توجه به بدن خود را. هنگامی که رد او خارج. او views sex به عنوان ابزاری برای انتشار کاملا جدا از عشق است. او تمایل به میل sex در یک چرخه مانند هر سه روز. در یک چرخه روز او تجربه کامل آزادی در یک رویداد جنسی. در کردن روز او ممکن است پیدا کردن بیان جنسی و یا فیزیکی لمس لذت بخش است.

رفتار صفات جسمی و روحی تمایلات جنسی بسیار متفاوت از آن سخت است نه به درک چرا مردم در مقابل تمایلات جنسی مشکل دارند تعامل بسیار به عنوان یک سگ و یک گربه را مشکل برقراری ارتباط.

مردم تمایل به نمایشگاه رفتار از صفات جسمی و روحی تمایلات جنسی الگوهای هر چند یک الگو یا دیگر غالب. برای اندازه گیری هر دو تمایلات جنسی و درصد تسلط دکتر Kappas ایجاد جسمی و روحی تمایلات جنسی پرسشنامه و توسعه یافته آماری سیستم به ثمر رساند. در این آزمون یک فرد ممکن است نمره از 55-95% فیزیکی تمایلات جنسی یا 55-95% عاطفی و تمایلات جنسی.

یک فرد از 95% تسلط در هر دو تمایلات جنسی نمایشگاه که رفتار به طور انحصاری است. یک فرد از 55 درصد تسلط در هر دو تمایلات جنسی نمایشگاه تقریبا به عنوان بسیاری از صفات مخالف تمایلات جنسی به عنوان خود را. دانستن یک فرد's تمایلات جنسی نمره در نتیجه کاملا مفید در پیش بینی رفتار او.

در پیش بینی رابطه رفتار فیزیکی و عاطفی و تمایلات جنسی نمره و حتی بیشتر روشنگر. در یک پیچ و تاب و جالب از طبیعت, برای مدت طولانی, روابط صمیمی فرد انتخاب یک فرد مخالف تمایلات جنسی با همان درجه از تسلط.

95% فیزیکی جنسی با شریک خواهد شد 95% عاطفی و جنسی. این زن و شوهر مانند سگ و گربه را تجربه دشواری تعامل به عنوان رفتار خود صفات خیلی متفاوت است. شما ممکن است مشکوک است که آنها را ناسازگار به عنوان یک زن و شوهر. جالب اینجاست که خود شیمی مواد منفجره است. خود را قوی جاذبه های فیزیکی ممکن است نگه داشتن آنها را با هم اما درگیری ها و سوء تفاهم های بسیاری خواهد بود.

کم گلزنان فیزیکی و عاطفی و تمایلات جنسی مقیاس نیز مشکل دارند. آنها را به تجربه چند مشکل برقراری ارتباط در خارج از اتاق خواب خود را به عنوان رفتار صفات مشابه هستند. شیمی جنسی, اما ضعیف است به وجود ندارد. توانایی خود را به همراه نگه داشتن آنها ممکن است با هم اما جنسی ناامیدی نیز ممکن است منجر به درگیری ها و سوء تفاهم ها. وزش گلزنان مربوط در هر سطح.

به عنوان یک قاعده کلی فیزیکی و عاطفی, تمایلات جنسی, وقتی مردم مخالف تمایلات جنسی مربوط به, بیشتر, افراطی مخالف شدید تر از جاذبه جنسی و بیشتر مشکلات در همه جنبه های دیگر در ارتباط است. به نظر می رسد مادر طبیعت به حال خود ایده های خود در مورد رابطه سازگاری.

تمایلات جنسی الگوهای نمی تواند تغییر کند. دانش فیزیکی و عاطفی و تمایلات جنسی بهترین وسیله برای بهبود درک خود را, شریک زندگی خود را و مشکلات شما. این قدرتمند ترین و مفید ترین ابزار برای کمک به زوج ها به سرعت شناسایی مسائل مربوط به ارتباط و حل و فصل آنها. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر در مشاوره و یا به عنوان کمک های خود را اندازه گیری.

با وجود گسترده مزایای جسمی و روحی تمایلات جنسی آن است که به طور گسترده ای انجام می شود. پس از آن مقدمه متعدد نظریه های جدید و تکنیک های چنین Neurolinguistic برنامه نویسی و عقلانی-عاطفی-درمانی پدید آمده اند. این همراه با سیل خود کمک روش های رقابت برای یک محل در آموزش های حرفه ای و عمل است. هیچ یک از روش های استاندارد در رابطه با مشاوره امروز. برای سوال در رابطه با این حال هیچ روش دیگر می شود نتایج بهتر وقتی که آن زمان برای تست سازگاری با عشق است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *