آشنایی با گربه ماهی

[ad_1]

همه گونه های گربه ماهی را می توان در یک سفارش است که شامل کمتر از 37 خانواده های مختلف. 37 گربه ماهی خانواده بود و در واقع به سفارش اضافه اواخر ژوئن 2005. تقریبا همه گونه های گربه ماهی های آب شیرین ساکنان. گربه ماهی سازگار با طیف گسترده ای از سوله های مختلف زیست محیطی شما می توانید پیدا کردن گربه ماهی کوچک گونه به عنوان به خوبی به عنوان بزرگ آنهایی که مانند چاه گربه ماهی است که می تواند رشد تا 5 متر (16 فوت) بلند و غول پیکر مکونگ گربه ماهی است که می تواند وزن تقریبا 300 کیلوگرمی (661lbs). این دو گربه ماهی گونه ها به طور طبیعی بسیار مناسب به عنوان ماهی آکواریوم, اما وجود دارد یک آرایه وسیعی از گونه های دیگر است که شما می توانید نگه دارید حتی در حد متوسط به اندازه آکواریوم. گربه ماهی بسیار محبوب در آکواریوم و بسیاری از گونه ها می توان حتی بی تجربه آکواریوم پاسداران. دو تا از محبوب ترین ماهی در میان تازه کار آکواریوم پاسداران هستند پمپاژ دهان گربه ماهی و قلم بینی گربه ماهی .

یکی از بارز ترین تشریحی فنی catfishes است برجسته barbells در بر داشت در نزدیکی دهان. یک هالتر است و لامسه ارگان است که بسیار مفید برای ماهی که در آبهای تیره که در آن دید محدود است. گربه ماهی را با استفاده از آن barbells زمانی که شکار و مانور در محیط های تاریک درست مثل یک گربه را با استفاده از آن سبیل. این barbells از یک گربه ماهی با این حال باید جوانه های چشایی و گربه ماهی می تواند در نتیجه “طعم” آن محیط زیست است. شما می توانید پیدا کردن barbells در بسیاری دیگر از ماهی ها در علاوه بر این به catfishes از جمله بز ماهی چند کپور و برخی از کوسه ها.

در علاوه بر این به barbells مختلف گربه ماهی گونه سهم قابل توجه دیگری تشریحی از ویژگی های آنها در مقیاس کمتر. گربه ماهی از همه خانواده ها اما یکی نیز مجهز به یک توخالی پیشرو ray است که می تواند دفع قدرتمند پروتئین برای ترساندن و یا آسیب تهدیدات بالقوه. بعضی از گونه ها حتی می تواند به ضرر انسان است و باید به کار گرفته شود بسیار با دقت. وجود دارد یک گربه ماهی خانواده که در آن هیچ گونه توخالی پیشرو ری. این گونه نمی تواند تولید هر گونه سوزش پروتئین خواهد شد و به جای محافظت از خود را با ارسال یک بسیار قدرتمند شوک الکتریکی. با توجه به این قابلیت این گونه ها به نام برق catfishes.

مثال دیگری از جذاب گربه ماهی گونه است که “خون آشام ماهی از برزیل”. این گربه ماهی است که مردم به عنوان مراجعه کننده “خون آشام ماهی از برزیل” از آنجا که آن را ضمیمه خود را به آبشش از دیگر ماهی و نوشیدن خون خود را. این ماهی است که بسیار محبوب در جنوب امریکا پس از آن گاهی اوقات تلاش می کند به ضمیمه خود را به انسان هنگام جذب به خون یا ادرار دفع. بدن این ماهی تقریبا شفاف است که باعث می شود ماهی بسیار سخت به نقطه در آب است. ماهی نیز بسیار کوچک تنها 2.5-6 سانتی متر (1.0-2.4 اینچ) طول دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *