آنتی اکسیدان ها ، pH و قلیایی – آنها چه هستند و چه هستند مزایای بهداشت و درمان?

[ad_1]

آنتی اکسیدان ها و pH قلیایی هستند که از نظر استفاده می شود و بیشتر و بیشتر وقتی که می آید به مزایای بهداشت و درمان. با این حال بسیاری از افراد به اشتباه این شرایط اجازه دهید به تنهایی چگونه آنها مربوط به سلامت خود را.

اول من به شما یک روش ساده شرح هر یک از این شرایط: آنتی اکسیدان ها ، pH و قلیایی. پس از آن من به طور خلاصه برای شما این بدان معنی است که برای سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان آنچه شما می توانید برای مبارزه با بیماری و بیماری. و در نهایت من به شما یک کتاب رایگان است که شما را حتی بهتر درک این شرایط و نقش آنها در سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک راه ساده تر برای کمک به شما در دستیابی به مطلوب سلامت با نوشیدن این نوع آب و خوردن انواع حق از مواد غذایی است.

  • آنتی اکسیدان ها مولکول هایی هستند که از شما محافظت از عوامل محیطی مانند آلودگی خورشید و سموم در مواد غذایی و آب است. آنتی اکسیدان ها موادی مانند ویتامین E و C و بتاکاروتن و سلنیوم است که آهسته روند پیری و به بدن شما ابزار به درمان در حال حاضر سلول های آسیب دیده. “آنتی اکسیدان” هستند مخالف “اکسیدان ها است.” اکسیدان ها ایجاد مولکول های ناپایدار به نام “رادیکال های آزاد” که باعث آسیب به سلول ها و DNA که به نوبه خود منجر به بیماری و پیری زودرس. اکسیداسیون است که زنگ در یک لوله و یا چه اتفاقی می افتد به یک اپل پس از شما آن را قطع و ترک آن را بر ضد آن اکسید سیب قهوه ای تبدیل می شود, آن شروع به پوسیدگی. اکسیداسیون منجر به بیماری! بیشتر از “آنتی اکسیدان ها” شما می توانید بهتر از شما هستند! اضافه کردن آنتی اکسیدان ها و قلیایی و شما باید کلید را به یک زندگی عاری از بیماری زندگی است.
  • Ph مخفف “پتانسیل هیدروژن” است و یک مقدار اندازه گیری شده در مقیاس Ph از 0.0-14.0 با 7.0 خنثی بودن. هر شماره تحت 7.0 اسیدی است و هر تعداد بالا 7.0 قلیایی است. Ph است که به سادگی میزان اسید یا قلیایی در یک ماده است. مردم خود را تست استخرهای شنا, ماهی آکواریوم و برکه و خاک برای Ph و قلیایی سطوح. شما نیاز به آزمایش مایعات بدن خود را. اگر آن مهم است برای ماهی و خاک و سپس آن مهم است برای شما. پس از تمام بدن خود است و 70 درصد آب است. بسیاری از افراد بهتر است مراقبت از ماهی خود را از آنها بدن خود را.
  • قلیایی مخالف اسیدی. آن را دارای Ph بالاتر از 7.0 (خنثی). آن است که توانایی به بافر و خنثی کردن اسیدهای. بالاتر از Ph اندازه گیری خاص ماده قلیایی بیشتر بافر یا خنثی سازی قدرت آن را در اسید. اصلی ترین چیزی که می دانم این است که قلیایی خنثی اسید و که منجر به سالم شما. شما می توانید شروع به رسیدن به قلیایی در درجه اول با خوردن غذاهای قلیایی و نوشیدن آب قلیایی. غذاهای قلیایی نیز به طور معمول بالا در آنتی اکسیدان ها و همچنین.

همه غذایی که خورده به سوخت و ساز اسید در بدن شما است. آلودگی آفت کش ها در مواد غذایی خود را و دیگر آلاینده ها نیز سوخت و ساز به اسید است. بیش از حد اسید ایجاد یک محیط است که دعوت بیماری و اجازه می دهد تا بیماری به رشد در بدن شما است. محیط اسیدی تغذیه بیماری ساخت آن تقریبا بدتر و غیر ممکن است برای خلاص شدن از شر. شما می توانید پیدا کردن pH نوار تست آنلاین و یا در فروشگاه های مواد مخدر محلی. تست ادرار و بزاق قلیایی برای دیدن چقدر اسیدی شما هستند. بدن خود را pH باید از محدوده 6.5 تا 7.0 pH در طول روز است. خوردن غذاها و نوشیدن آب زیاد در قلیایی و آنتی اکسیدان ها است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *