آنلاین پزشکی قرار ملاقات خدمات و مزایای آن

[ad_1]

آخرین آمار منتشر شده توسط اینترنت و موبایل, انجمن هند (IAMAI) آمده است که کاربران اینترنت در کشور باید بیش از 100 میلیون مارک برای اولین بار. با این وحی ما به راحتی می توانید تصور تاثیر اینترنت در جنبه های مختلف زندگی افراد است. از جستجو در مورد آموزشی نمایش داده شد به رزرو بلیط های فیلم ما همه چیز را آنلاین. یکی از گونه های در حال ظهور روند رزرو آنلاین وقت ملاقات با دکتر. آنلاین قرار ملاقات برنامه ریزی شده برخی از مزایای عمده بیش از 'متداول تماس با دکتر خود را's office', در ادامه به دانستن بیشتر در:

1. ایجاد قرار ملاقات در هر زمان: شما don't باید به فکر می کنم در مورد تماس به گفته دکتر's زمان و یا در دسترس بودن. با آنلاین قرار ملاقات برنامه ریزی شما می توانید کتاب سفر خود را در هر زمان از روز حتی پس از ساعت.

2. دسترسی پیشرفته: بیماران می توانند دسترسی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از مکان های مختلف است. شما می توانید انتخاب کنید بهترین گزینه مناسب با چک کردن فاصله متخصص's هزینه ها و در دسترس بودن فقط با نشستن در مقابل سیستم شما.

3. هیچ انتظار: در حال حاضر یک امر't باید نامحدود نگه دارید تماس بگیرید و یا پنج بار فقط به دانستن در یک زمان در دسترس-حافظه ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی. هیچ واقعی وجود دارد, انتظار طولانی مدت با آنلاین قرار ملاقات برنامه ریزی است. هنگامی که شما وارد مورد نظر خود را زمان و محل ملاقات در دسترس است که به سرعت شناسایی شده و قرار ملاقات برنامه ریزی شده.

4. خودکار یادآوری قرار ملاقات: این یادآوری خودکار تولید شده برای هر دو بیمار و پزشک هستند یک راه عالی برای به یاد بیاورید برنامه. برای پزشکان این است یک راه عالی برای حفظ جریان بیمار سیستم مدیریت و کاهش برنامه ریزی در تضاد است. و برای بیماران آن است که یک ابزار شگفت انگیز است که یاد و مورد تایید خود را از ملاقات با دکتر.

5. بدون سر و صدا با منشی: خوب با آنلاین قرار ملاقات شما don't خطر در حال اجرا را به یک, خشن, بی ادب, مشغول, یا پریشان منشی. این موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از وقت خود را و به همین't باید به صورت عجله منشی که ممکن است شکست بخورند به شما حق جزئیات در مورد دکتر's در دسترس است.

6. آنلاین و تلفنی قرار ملاقات قابلیت: بهترین قرار ملاقات تنظیم سیستم های یکپارچه برنامه ریزی آنلاین و تلفنی برنامه ریزی است. مانند یک سیستم یکپارچه شامل قرار ملاقات ساخته شده از طریق هر دو حالت به یک همراه تقویم.

7. افزایش قابلیت اطمینان: در مقایسه با زمانی که به مد افتاده و استاتیک لیست دایرکتوری شما می توانید از امتیاز تکنولوژی های تعاملی با رزرو آنلاین. این تعاملی تریبون به شما می دهد زمان واقعی مورد تایید قرار ملاقات خود را و افزایش قابلیت اطمینان و دقت, دکتر,'s profile.

8. مفید برای صوتی اختلال: بیماران مبتلا به اختلال شنوایی را پیدا خواهد کرد آنلاین رزرو وقت ملاقات خدمات راحت ترین و ساده ترین. در حال حاضر آنها برنده't باید به تکیه بر هر کس دیگری و یا مبارزه برای کتاب یک جلسه با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *