آنچه شما باید بدانید در مورد اخبار بد به بيماران

[ad_1]

به عنوان یک پزشک یکی از چالش های شما ممکن است بارها با آن مواجه است ناراحت کننده وظیفه انتقال اخبار بد. رسمی آموزش پزشکی نمی کند به اندازه کافی ارائه گام های عملی در برخورد با چالش عاطفی جنبه های اطلاع رسانی به بیماران در مورد انده تکه ای از اخبار.

خبر بد این است که اغلب همراه با عدم قطعیت و بسیار ناراحت کننده وضعیت. در صورت عدم وجود آموزش مناسب برای رسیدگی در یک شیوه ای پزشکان هستند در خطر disengaging از پیوند عاطفی آنها را به اشتراک با بیماران خود را.

اما آگاهانه تلاش برای شکستن اخبار غم مطمئنا هموار کردن راه به سمت آسان فرایند تصمیم گیری را برای شما و بیمار خود را. به عنوان صالح پزشک شما باید اطمینان حاصل شود که رویکرد خود را به شکستن اخبار نامطلوب است صریح و مستقیم در حالی که همچنین شامل یک حس همدلی است. در زمان تحویل موفقیت آمیز از خبر غم انگیز مستلزم آموزش رسمی در ارتباط است. این تضمین می کند که رضایت بیمار و همچنین راحتی از پزشک خطاب است.

Breaking Bad اخبار استرس زا است و مشاوره, مشاوره کمک می کند

حتی حرفه ای تلاش برای شکستن اخبار نامطلوب قابل توجهی می تواند ایجاد استرس است. این مهم است که شما به عنوان پزشک به بیمار و درک نسبت به نگرانی از بیماران خود را. این توضیح می دهد که چرا پزشکان ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به خصوص برای شکستن اخبار بد در طول مراحل اولیه خود را حرفه ای.

بیشتر زمانی که بیمارانی که تشخیص داده شده اند با ترمینال بیماری ها مانند سرطان را به طور آگاهانه خود را در مورد وضعیت سلامت بیماران ممکن است مراقبت از تحویل پیچیده تر خود را به دلیل نگرانی های عاطفی.

این مهم است که بدانید که بیماران باید در مورد وضعیت واقعی بیماری خود را بدون در نظر گرفتن واکنش خود را. در این رابطه هنگامی که پزشکان در حال باز کردن بیماران هستند احتمال بیشتری برای تصمیم گیری بهتر.

اخلاقی و جنبه های موثر تصمیم گیری پزشکی

پزشکان باید بدانید در مورد جنبه های اخلاقی در مراقبت از بیمار است. برخی از جنبه های مانند بيمار و رضایت آگاهانه باید در نظر گرفته شود به طوری که اخبار بد منتقل شده است به طور موثر.

آن را ضروری است برای پزشکان برای جلوگیری از همه تلاش برای فریب بیماران در مورد وضعیت سلامت خود را. در انجام این کار پزشکان باید اطمینان حاصل شود که آنها نه حساس و پرهیز از انتقال خبر بد به صراحت.

از جمله تلاش برای ارائه اخبار بد ممکن است منجر به ناامیدی و یا پیامدهای منفی بر بیمار سلامت عاطفی و ممکن است منجر به نگرانی های اخلاقی.

با ارائه اخبار بد به بيماران با استفاده آگاهانه و همدلانه رویکرد پزشکان می تواند اطمینان حاصل شود که بیماران خود پاسخ خوبی به مراقبت از آنها کمک خواهد کرد که رسیدن به مراتب بهتر نتایج بالینی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *