آنچه که یک کپسول کمد لباس ؟ چگونه برای به دست آوردن آن ضروری مخلوط و مطابقت موارد در گنجه خود را

[ad_1]

ایجاد یک کپسول کمد لباس شما اجازه می دهد برای رسیدن به “کمد لباس سلامت عقل”. کپسول خود را در کمد لباس شامل قطعه اساسی است که می توان مخلوط و همسان برای رسیدن به بسیاری از لباس های مختلف. این قطعه کلیدی باید بهترین کیفیت است که شما می توانید استطاعت – پیروی از قوانین خود را برای bodyline و نسبت به این لباس و خرید آنها را در نسبتا سبک های کلاسیک به طوری که آنها برای بسیاری از فصل گذشته. بسته به چه مقدار پول و فضای شما را برای لباس های خود را, آن است که مقرون به صرفه ترین برای خرید این قطعه در رنگ های خنثی و پس از آن فقط اضافه کردن لوازم جانبی رنگی فصل های نجومی به نگه دارید تا تاریخ. بر اساس بدن خود را به خط و مقیاس شما ممکن است نیاز به برخی از تنظیمات به توصیه های من اما در اینجا یک ایده به شما فکر می کنید …..

موارد ضروری برای کمد لباس خود را

سیاه و سفید و شلوار – من انتخاب یک نرم کرپ که به اندازه کافی هوشمند برای کسب و کار اما به راحتی می توانید لباس برای شب. اگر شما مشکل پیدا کردن یک جفت است که کاملا متناسب پرداخت به آنها را تغییر داده است. یک صف جفت را حفظ شکل آن بهتر است. در نظر گرفتن بودجه خود را بیش از حد – شما می توانید استطاعت به نگه داشتن خشک تمیز کردن آنها ؟ همچنین اگر شما در پیدا کردن جفت مناسب در نظر خرید دو جفت و داشتن یک آپارتمان و دیگری برای کفش پاشنه بلند

Pinstripe شلوار کت و شلوار – اگر شما به ندرت پوشیدن کت و شلوار در نظر گرفتن یک کمی شیک تر برش است که شما می خواهم برای پوشیدن دارم به عنوان جدا. آن's همیشه خوب است که یک دست کت و شلوار برای موارد مانند مصاحبه شغلی و یا بازدید مدیر بانک اما آن's a زباله اگر شما don't آن را می پوشند بار دیگر پس از قطع دست کت و شلوار موارد به طور جداگانه و فکر می کنم از آن به عنوان یک ژاکت و یک جفت شلوار . حتی اگر شما don't کار pinstripe, ژاکت, به نظر می رسد بزرگ با یک جفت شلوار جین و شلوار می تواند بزرگ برای لباس شب.

رنگارنگ ژاکت – بسیاری از آیتم های خود را در کمد کپسول احتمالا در خنثی اما اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ روشن ژاکت. چیزی را انتخاب کنید که خواهد کار خود را با اسمارت فلیپ اما همچنین به نظر می رسد بزرگ با شلوار جین خود را. زمانی که آنها برای اولین بار از بیا به دیدن من بسیاری از مشتریان من don't خود کت. آنها واقعا درخشان هستند شکل fixers – آنها آهن بسیاری از مجموعه های خود را از نقص و از همه مهمتر اضافه کردن فوری پختگی به هر نگاه. انتخاب بوم و بند ناف: اگر شیوه زندگی خود را بیشتر گاه به گاه. نرم wools و کوکوی برای کار شما کمد

با کیفیت خوب لباس بافتنی – یک مجموعه ای دوقلو یا شاید V-گردن بلوز. اگر شما می توانید آن را استطاعت خرید ترمه – خود را در زمستان گرم و در تابستان خنک و اجازه می دهد پوست شما نفس بکشد. پوشیدن لایه لایه با یک دور گردن تی شرت یا پیراهن. بزرگ با شلوار جین یا شلوار هوشمند

2 پیراهن – مراقبت به دنبال مشاوره خود را bodyline اما نصب شرت ویژه مخطط یک کمد بزرگ علاوه بر. فرسوده باز با یک پیراهن زنانه زیر و یا لایه زیر خود را V گردن بلوز یا بالای مخزن. ترک پایین peeking از لباس بافتنی برای یک نگاه مدرن است. سفید ساده فوق العاده است اما چرا اضافه کردن برخی از brights از پالت رنگ خود را بیش از حد. این کار درخشان با شلوار جین را برای خود نگاه گاه به گاه و با سیاه و سفید شلوار و یا کت و شلوار برای چیزی دقیق.

شلوار لی – برای سبک کلاسیک. پای راست یا کمی bootleg کاملا تاریک بشویید. کمی از ظریف سفید در جلو ران را باریک کردن پاهای خود را. تیره تر خواهد شد ترکیب و مطابقت بهتر با کت و سارافون. سفید و یا بیسکویت شلوار جین های رنگی می تواند علاوه بر خوب بیش از حد. اگر شما don't نیاز به لباس هوشمندانه و شلوار جین به یک جزء اصلی در کمد لباس خود را don't اخم در مورد آن خوب به پوشیدن شلوار جین هر روز اگر شما می خواهید – فقط مطمئن شوید که آنها're چاپلوس و بقیه از ساز و برگ خود را است چاپلوس است.

شب تاپ – You'll نیاز به یک چند از این. تیم خود را با شلوار جین و یا شاید با هوشمند سیاه و سفید آستین. پولک دوزی دور یقه و یا ابریشمی الگوی پارچه. خود را bodyline قوانین را دیکته می کند که آیا این نحیف halternecks یا نوعی پارچه ابریشمی بلوز زنانه. You'll به روز رسانی این فصلی به اطمینان حاصل شود شما نگاه کنید در حال حاضر.

پایه T-پیراهن – انتخاب 4 با کیفیت اصول اولیه در چاپلوس رنگ ها و سبک. اطمینان حاصل شود که این بدون چربی بدن و don't چسبیده یا باتلاق. پایین تر necklines برای بزرگتر رکود.

از camisoles / جلیقه تاپ – راه های مورد علاقه من برای اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ زیر یک پایه و یا برای اضافه کردن عفت به پایین یقه. You'll نیاز به این در به عنوان بسیاری از رنگ از پالت رنگ خود را به عنوان شما می توانید پیدا کنید.

دامن – علاوه بر این از دامن احتمالا بستگی دارد که چگونه شما احساس می کنید در مورد پاهای خود را. من را انتخاب کنید و یک خط به دامن در یک پارچه از قبیل سنگین کتانی است که با این نسخهها کار به خوبی در تابستان با فلیپ فلاپ و با چکمه در زمستان. شیوه فعلی را نیز دیکته ظهر. یک دشت, دامن, می توان با خیال کفش. شما همچنین ممکن است مایل به اضافه کردن یک مداد دامن به پوشیدن خود را با حزب تاپ برای شب و یا خود را با ژاکت رنگی به صورت هوشمند گاه به گاه اما بدون پاشنه شما فوری کتابدار!

لباس – برای بسیاری از زنان یک بسته بندی و یا امپراتوری خط به لباس در یک نرم پارچه کشباف به خوبی کار می کند. با لباس سکسی صندل و باز یقه این می تواند یک لباس شب. لایه لایه با یکی از پیراهن زیر و تملق چکمه های تا زانو بالا می توان آن را یک نگاه گاه به گاه. I'd نیز قرار داده تونیک و smocks در این رده است. اگر شما مشتاق در پاهای خود را پس از آن لباس کوتاه بیش از حدی می تواند بسیار چاپلوس نگاه کنید. من عاشق این به دلیل آن اجازه می دهد تا شما به پوشیدن کفش های تخت و هنوز هم نگاه ظریف (اگر شما در حال اجرا در اطراف در همه جا با هر دو کار خود و یا تعقیب بچه های کوچک)

کفش – You'll نیاز به یک جفت کفش برای لباس شب. چکمه های مچ پا برای زیر شلوار و شلوار جین – چیزی است که شما می توانید راه رفتن در اطراف در تمام طول روز – من انتخاب یک تیز پا بچه گربه پاشنه یا پاشنه دلپذیری کابوی بوت. ارتفاع متوسط چکمه های تا زانو بالا – پارچه کشش اگر شما گوساله بزرگ هستند – این کار را با دامن و لباس – با دقت انتخاب کنید و پیدا کردن جفت است که به اندازه کافی راحت برای پوشیدن بلکه براق به اندازه کافی برای شب ظرافت. Flipflops یا لغزنده برای تابستان گاه به گاه پانسمان. مرسوم مربیان برای در حال اجرا در اطراف در آخر هفته – نه مربیان ورزشگاه – اما شاید چیزی جیر یا رنگارنگ بوم. به علاوه رنگارنگ بیانیه کفش – به یاد داشته باشید کفش بزرگ و لوازم جانبی – انتخاب الگو های رنگی بیانیه جفت برای به روز رسانی خود را کلاسیک تر به نظر می رسد.

کیف های دستی – اطمینان حاصل کنید که یک کیسه برای هر یک از شما به نظر می رسد – رسمی نیاز به یک ساختار محکم چرم کیسه های گاه به گاه نیاز به چیزی کمتر ساختار و نرمتر. برای شب شما'll نیاز به یک طعم کمی کلاچ. مانند کفش کیف های دستی ارزشمند و لوازم جانبی به روز رسانی ساز و برگ خود را.

اینها پیشنهادات من برای یک کمد لباس است که کار می کند. اگر چیزهایی وجود دارد که همین't برای شما کار می کنند و سپس دو تا در چیزهایی که – برای مثال اگر شما don't کار می کنند و به ندرت بیرون رفتن شما ممکن است بدون نیاز به pinstripe کت و شلوار – پس از اضافه کردن بیشتر شلوار جین یا شاید بوم فلیپ یا کابل. اگر شما کار می کنند شما ممکن است فقط نیاز به یک جفت شلوار جین و 3 یا 4 مجموعه. انطباق این طرح با توجه به شیوه زندگی خود را. هنگامی که شما با کیفیت اصول اولیه است که خود را تملق گفتن شکل شما می توانید تغییر و به روز رسانی نگاه accessorising و اضافه کردن مد قطعه در هر فصل.

نکات بالا:
اطمینان حاصل شود که خود را زیر حمایت و مناسب برای جامه خود را بیش از حد. درست زیر می توانید فورا ساده برجستگی و توده
دریافت آیتم تغییر داده برای مناسب کامل.

اگر شما بر روی بودجه محدود خود را خرید کپسول موارد در رنگ های خنثی و گسترش کپسول کمد لباس با رنگی تاپ و لوازم جانبی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *