اتصال به بالاتر از خود با DNA Activation: اهلی سایه بدن از خرابکاری

[ad_1]

سایه بدن موثر بر نیروی انسانی بیان شناخته شده به عنوان افکار و عواطف و باورها و یا مبارزه و خرابکاری. ما در 15-بعدی زمان و فضا ماتریس با بالاتر از خود مؤثر بر توانمندسازی. سایه بدن و بالاتر خود برخورد و نفوذ یک دیگر با هم تداخل دارند. سایه بدن است که در یک ضد ماده در حقیقت در حالی که خود بالاتر است که در یک موضوع واقعیت شناخته شده به عنوان زمین. دو واقعیت با هم تداخل و نفوذ یکی دیگر مثل Vesica برج حوت.

سایه بدن است که بدن ظریف قلاب به بدن انسان است. هفت ظریف بدن سرچشمه در هفت هواپیماها وجود. هفت هواپیماها وجود سرچشمه در فانتوم ماتریس و یا با هم تداخل دارند ضد ماده در حقیقت به واقعیت فیزیکی ما. فانتوم ماتریس خانه های کهن الگوها است که کد برای parasitical رفتار مبتنی بر بقا در ذهنیت است. ظریف بدن را تحت تاثیر زاویه چرخش چرخش ذرات از بدن فیزیکی خود را که ایجاد می کند از پیش تعیین موقعیت است. آن را مانند یک کت و شلوار نامرئی که ما هر فصل در 3D واقعیت است که ایجاد انسان بیان.

همه چیز در زندگی این است که با کنترل زاویه چرخش چرخش ذرات. زاویه چرخش چرخش ذرات یا آرپس است که کمتر در مورد چرخش و بیشتر در مورد حرکت بر اساس تعیین زاویه در 360 درجه دایره. تمام موقعیت ها در 360 درجه آرپس مقیاس تشدید و یا به این معنی که جذب افکار, احساسات و باورها. کسانی که افکار و احساسات و باورها در نهایت جذب, مثبت, منفی و یا خنثی نتایج به واقعیت خود را. 360 درجه را می توان با اشاره به 360 درجه از دوگانگی تجربه زندگی است که در آن یک فرد تجربه غم و اندوه و ضد آن شناخته شده به عنوان شادی.

این سایه بدن به نیت ساخته شده را به هر زاویه ای چرخش چرخش ذرات مانند اعتیاد و ترس و سوء استفاده و سرقت و سرزنش ، سایه بدن حاکم بر همه چیز است. سایه بدن مجبور افتاده طرح است که بر هدایت و هدایت زندگی خود را. این یکی از کلیدهای parasitical دسترسی و دستکاری در خود آگاهی است.

فکر می کنم از سایه بدن به عنوان از پیش تعیین شده از قبل-مجموعه شرایطی که نادیده گرفتن تاریخ خود را از حق الهی را انتخاب کند. اراده و انتخاب است نه به طور کامل عملکرد در این زمان و فضا ماتریس به عنوان این است که یک آموزش واقعی به درک افراطی مخالف عشق است. اگر شما در حال به درک مخالف عشق مانند خشم و پرخاشگری حسادت و حرص و شما باید تجربه محدودیت انتخاب است.

شما را به ارث می برند از پیش تعیین شرایط با توجه به تعداد و یا انتخاب های ضعیف از گذشته است. از پیش تعیین موقعیت ایجاد شد به منبع تغذیه نور از DNA الگو به انگل است که یا به بالا و یا از دست رفته خود منبع نور است. اگر شما لازم نیست که منبع نور در حال اجرا را از طریق ذرات زیر اتمی و DNA الگو توانایی خود را به آشکار به خطر بیافتد با محدودیت و عدم است.

چه منبع نور ؟

منبع نور آبی-سفید رنگ رنگی نور است که انتقال از منبع آگاهی از طریق یک پله پایین روند خود را از طریق موناد, روح خارج از زمان و فضا به زمان و فضای خود را از طریق Rishi خود آواتار خود Oversoul خود و روح خود و در نهایت 3D خود را. DNA الگو است که یک نام برای همه این جنبه از شما, شناخته شده به عنوان خود بالاتر و نور است که مراحل پایین به زمان و فضای لازم برای گسترش آگاهی آشکار و زندگی بدون انقراض.

12-رشته قالب یک مرجع به یک کسی است که روح Oversoul و آواتار در DNA خود قالب. روح است که در دو ابعاد 4, 5 یا 6. این Oversoul است که در هر ابعاد 7, 8 و یا 9. آواتار که بر اساس در هر ابعاد 10, 11 یا 12.

خارج از زمان و فضا روح Oversoul و آواتار متصل به یک روح که در حال حاضر در حال رفتن را از طریق تغییر و تحول است که دوباره اتصال به منبع نور است. عشق الهی شده بود قطع از موناد و خاموش از منبع به منظور تجربه سقوط. تجربه سقوط کامل است و از آن زمان به تجربه واقعی خود را در طبیعت الهی است که عشق الهی ارتعاشی هماهنگی و گسترش است. در نتیجه باعث ایجاد یک parasitical ارتباط از طریق استقراض نور با تغذیه در احساسات دیگر انسان در حال آمدن است به پایان است.

چگونه DNA فعال سازی بازی به این ؟

با توجه به parasitical نفوذ و عدم وجود قوانین جهانی به طور کامل عملکرد در این زمان و فضا ماتریس انسان قطع شده است از جنبه های خود را خود بالاتر است. انسان تابع در پایین سه DNA و سه چاکرای پایین از زنده ماندن است. اصلی بشر طرح طبیعی بود ادغام یک آگاهی بالاتر در یکی از جاودانه عمر است. در حال حاضر انسان به طور طبیعی تجسم خود را بالاتر خود و یا صعود از این زمان و فضا ماتریس به عنوان ما در گیر غیر طبیعی چرخه تولد و مرگ و تولد دوباره است.

 • تناسخ در جسم تازه است نه الهی طرح.

 • درد و رنج مستمر ناخودآگاه بیان افکار و احساسات و باورها نیست الهی طرح.

 • نه خود را دانستن هدف و ماموریت و یا دلیلی برای وجود است نه الهی طرح.

 • تجربه مالی مبارزه سردرگمی و ترس نیست الهی طرح.

DNA Activation کلیدی برای بازگرداندن الهی طرح در DNA خود قالب. دو مارپیچ فیزیکی DNA است که سطح نمایندگی از شما در حالی که DNA الگو است چند بعدی تجلی الهی خود را ، فعال شدن DNA الگو فعال سازی عددی امواج که طولی امواج superluminal و قدرتمند غیر hertzian انرژی شناسایی شده توسط نیکولا تسلا و آلبرت اینشتین. آنها کلیدی برای بازگرداندن اتصال به تمام جنبه های بالاتر از خود شما.

فعال سازی مبتنی بر استفاده از زبان خاص در قالب دستورات استفاده از قوانین جهانی و 528 هرتز فرکانس. DNA خود را در پاسخ به سخنان. دکتر پیتر Gariaev کشف کرد که کد ژنتیکی در junk DNA شرح زیر دستور زبان و استفاده از قوانین تقریبا یکسان به انسان زبان است. Junk DNA لادن با نشانه های هوش, هدف و معنا. دکتر جف Delrow کشف کرد که یک T, G و C از DNA به طور طبیعی شکل فراکتال سازه های نزدیک و مرتبط با انسان سخن گفتن.

فقط به عنوان منفی و دردناک کلمات منجر به خشم و اضطراب و تخریب و احساس گناه و تجاوز و تحقیر و افسردگی و خشم, پس, انجام, مثبت, قدرتمند, کلمات یا دستورات.

 • DNA فعال سازی متوقف می شود تکرار داستان عدم محدودیت اضطراب و ترس است.

 • DNA Activation خود را تغییر زاویه چرخش چرخش ذرات به طوری که ماتریس همپوشانی کمتر نفوذ خود را در ذرات زیر اتمی.

 • DNA فعال سازی حساب کاربری شما متصل به تمام جنبه های بالاتر از خود شما.

 • DNA فعال سازی بازیابی هدیه معنوی مانند تله پاتی کیاست clairaudience و claircognizance.

 • DNA Activation جذب فرصت های جدید, مردم, مکان ها و تجارب است.

 • DNA فعال سازی را گسترش غده پینه آل و آگاهی به واقعیت های دیگر به عنوان Shamanic قلمرو یا دو محل خود آگاهی است.

 • DNA فعال سازی فعال شهود و خلاقیت و روح خود را هدف.

 • DNA Activation ایجاد توانمندی خود شکوفایی و آزادی و حاکمیت.

DNA Activation ایجاد تمامیت و یکپارچگی و صلح است. آن را آزاد خود را ذرات زیر اتمی به طوری که شما به دست آوردن توانایی آشکار. به عنوان شما را به تمرکز بر روی چیزی مورد نظر شما, قصد خود را فرو می ریزد عددی امواج آگاهی به 3D. DNA خود را به معنای واقعی کلمه تبدیل به پروژکتور خود از واقعیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *