اتکینز و کتوز

[ad_1]

مفهوم اصلی این برنامه رژیم غذایی اتکینز است که کتوز می تواند کمک به شما در سوزاندن چربی ها برای تولید انرژی است. بسیاری از مردم حتی کسانی که پیروی از رژیم غذایی کم کربوهیدرات برنامه واقعا درک کتوز یا دقیقا چرا این کار را می کند.

اکثر رژیم های غذایی به طور کلی کالری-کاهش برنامه های رژیم غذایی. آنها به شما کمک کند ریختن وزن است. اما بخشی از این کاهش وزن خواهد شد که از چربی بدن و سپس بخشی از آن خواهد بود که از توده بدون چربی بدن. اگر چه شما ممکن است از دست داده اند وزن در مقیاس سوخت و ساز خود را تابع رو به کاهش است. بیشتر از بافت عضلانی شما از بین بردن بیشتر تنبل روند سوخت و ساز بدن در حال رفتن به. این را به از دست دادن وزن تر و همچنین به دست آوردن وزن دوباره حتی آسان تر است.

این برنامه رژیم غذایی اتکینز است کربوهیدرات محدود شده است. این امر باعث کتوز در داخل بدن شما است که می سوزاند فقط بدن چربی به جای بافت عضلانی است. منبع اصلی انرژی خود را در حال رفتن به بدن از چربی به عنوان کتون. کبد را تبدیل چربی بدن به کتون اما می توانید آن را به عقب دوباره. آن است که رفتن به گذشت از بدن خود را به وسیله طبیعی.

کتون در واقع معمولی و همچنین موثر در تامین انرژی برای بدن است. این ساخته شده در کبد از اسیدهای چرب ضروری است که مشتق از شکستن چربی است. آنها نشان می دهد تا اگر هیچ گلوکز یا قند در بدن برای تامین انرژی. در برنامه رژیم غذایی اتکینز شما کاهش سطح گلوکز و قند در خون شما. از آنجا که این بدن تولید کتون برای انرژی است. اگر بدن تولید کتون آن شناخته شده است به عنوان کتوز.

نیز وجود دارد گسترده تصور نادرست است که با استفاده از یک طرح رژیم غذایی ketogenic مانند اتکینز مضر است. واقعیت این است که کتوز کاملا شرایط عادی است. بدن تولید کتون برای استفاده به عنوان انرژی هنگامی که گلوکز در دسترس نیست.

در اتکینز برنامه کاهش وزن دکتر اتکینز توصیه می کند با استفاده از کتون-نوارهای تست برای فهمیدن خود را به مرحله کتوز در حالی که از دست دادن وزن است. کوچک نوار پلاستیکی قرار داده شده در جریان ادرار و شامل منحصر به فرد درمان شیمیایی جاذب پد. که پد تغییرات سایه زمانی که کتون وجود داشته باشد در ادرار. در حضور کتون نوار تغییر رنگ های مختلف از کودک صورتی به بنفش است. نیز وجود دارد یک رنگ آمیزی مقیاس بر روی برچسب ظرف است که کمک خواهد کرد که شما کشف کردن خود را کتون غلظت.

کتون نوار را می توان تقریبا در هر داروخانه های محلی و با دیابتی موارد. در بعضی از نقاط این ذخیره شده در پشت صندوقدار که بدان معنی است که شما ممکن است نیاز به درخواست این. شما نمی خواهد نیاز به نسخه پزشک به منظور خرید این اما. هنگامی که شما برای باز کردن یک بسته از کتون نوار آنها یک عمر از شش ماه. آن ممکن است مفید باشد توجه داشته باشید به پایین باز تاریخ در بسته.

کتون نوار شما نشان می دهد اگر شما شده اند در حال حرکت پیش رو به درستی در برنامه رژیم غذایی اتکینز. هنگامی که شما در حال چسبیده به القای طرح 100% اما نه دیدن بنفش نمی شود نگران است. بسیاری از مردم هرگز نمایش کوچک سطح کتون و یا آنها ممکن است نمایش کمی بالاتر از حداقل. تا زمانی که شما در حال کاهش وزن خود را به عنوان به خوبی به عنوان از دست دادن اینچ و سپس شما به طور موثر با استفاده از کتون. علاوه بر این هنگامی که شما فقط کار می کرد چند ساعت قبل از استفاده از نوار شما ممکن است ببینید بنفش.

برخی از مردم به اشتباه فکر می کنند که نسبتا تاریک بنفش نتیجه در تست نوار نشانگر که آنها لاغری سریعتر پایین. تاریکی سایه بنفش است یک شاخص کمبود مایعات. این به این معنی است که ادرار بسیار بسیار متمرکز و در نتیجه شما را مجبور به نوشیدن آب بیشتر است.

کتون سرچشمه از چربی در خون می شود آن را چربی که مصرف می کند یا چربی بدن که شما رایت کردن. اگر شما مصرف مواد غذایی بسیار سنگین در چربی و بی درنگ با استفاده از یک نوار تست, خوب, سپس شما متوجه خواهد شد نسبتا تاریک بنفش نتیجه. استفاده از نوار به عنوان یک راهنما. نه تبدیل به وسواس با سایه.

دستیابی به یک بیماری کتوز خواهد شد بسیار مهم برای نتایج خوب در برنامه رژیم غذایی اتکینز. آن را به عنوان آسان به عنوان حذف کربوهیدرات ها از برنامه غذایی. پیروی از رژیم غذایی مناسب و استفاده از کتون تست نوار زمانی که مورد نیاز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *