اجزای بطری آب قلیایی

[ad_1]

آب بطری یک اختراع هوشمندانه. سفر آمده است تا با یکی دیگر از ضرورت است که تا به حال شده است قبل از فکر. وجود دارد و در عین حال روند دیگری که در افزایش محبوبیت و بحث است. بطری آب قلیایی شده است در اطراف و لمس کنجکاوی دانشمندان و مصرف کنندگان به طور یکسان. آب معمولی قرار داده شده است در مقیاس pH از 7. این است که بی طرف آب. آب قلیایی خود می رسد یونیزه دولت و منجر به pH 8.

مزایای بهداشت و درمان و ادعای دولت است که این نوع از آب تولید یک تعادل شیمیایی است که ظاهرا از طریق یک شیوه زندگی سالم است. این آب چندان ارزان نیست و دولت آن را افزایش مواد معدنی موجود در بدن است. مرطوب کننده بدن با آب قلیایی کمک می کند تا بدن در پیری است. آن است گفت: برای افزایش هیدراتاسیون و حفظ جریان طبیعی خون. بطری آب قلیایی حاوی مواد معدنی نیز هست. در نتیجه آب خوب است برای همه. وجود دارد تنها یک عدم آگاهی به این دلیل اصلی که چرا ما نیاز به نوشیدن آب است.

آن را به یک محدوده pH از 8 یا 9 در بهترین حالت. این کم مایع اسیدی است که تقدیر توسط برخی از مدافعان سلامت. با توجه به بین المللی آب بطری انجمن طبقه بندی هستند بهار آب خالص آب معدنی و آب گازدار بطری آب ارتزین آب / ارتزین و آب و چاه آب است. شیر آب است انتخاب محبوب برای نوشیدن. تعادل pH آب است و یکی از مولفه های است که هرگز اتفاق افتاده است و بايد به فکر تا به امروز

این نوع از چیزی تشکیل شده است و تولید از طریق تقطیر و یونیزاسیون است که کمک می کند تا رسیدن به قلیایی در رابطه با برق برای خنثی کردن ph. اثر نوشیدن آن است که آن را افزایش می دهد آنهایی که تشنگی. آن است که توصیه می شود به نوشیدن 3 لیتر آب قلیایی برای رسیدن به اثرات مطلوب. اولویت برای نوشیدن این نوع آب در مقایسه با دیگران است که هنوز هم بسیار به بود بر بحث. قیمت است که هنوز در اوج با تولید انبوه آن پس اجازه می دهد مصرف می تواند تنها محدود به چند چه کسی می تواند استطاعت.

این شامل pH پایین که ادعا می شود در بدن توزیع شده و در سراسر بدن ، اگر سطح pH می شود بیش از حد اسیدی و سپس علائم ضعف و خستگی, افزایش وزن مناسب و سوء هاضمه. قابل توجه یک تعادل بین بدن و استرس روزمره مبارزه برای برخی از. نوشیدن آن حداقل باید 1 تا 2 لیتر در روز است. بحث های ثابت بین یونیزاسیون دارای ناچیز اثبات و یا ادعا می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *