از دست دادن وزن – مقیاس های چربی بدن دقیق است ؟

[ad_1]

اگر شما انجام هر گونه مطالعه در همه چیز در مورد سلامت و تناسب اندام شما می دانید یک چیز: چربی بدن مهم وزن بدن نمی کند. در حالی که این دو انجام به طور معمول دست به دست همیشه وجود دارد افرادی که دارای وزن بالا بدن و به نظر می رسد اضافه وزن اما باید سطح بالایی از توده عضلانی هستند و در واقع فوق العاده لاغر.

اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن بهترین کار این است که به اندازه گیری که آیا شما در حال از دست دادن چربی و یا از دست دادن وزن بدن است. وزن بدن را می توان مخلوطی از چربی و توده عضلانی و بافت است که کمتر از ایده آل است.

به شما به عنوان تلاش برای بهبود سلامت خود را, شما فقط می خواهید به از دست دادن چربی بدن است. بنابراین در حال حاضر این سوال شما باید سرمایه گذاری در مقیاس چربی بدن? آن را به نظر می رسد بهترین راه حل است. به این ترتیب شما می توانید مانیتور که راه خود را به سطح چربی بدن می رویم. قبل از اجرا و خرید اولین مقیاس چربی بدن شما ببینید, اما, شما نیاز به نگه داشتن یک چیز در ذهن: همه مقیاس های دقیق هستند.

در اینجا چیزی است که به نگه داشتن در ذهن.

روش های اندازه گیری سطح چربی بدن. وجود دارد بسیاری از روش های اندازه گیری چربی بدن خود را در سطوح…

1. یک روش این است که خرج کردن مناطق مختلف بدن خود و تعیین ضخامت آن مناطق هستند. ضخیم تر خرج کردن بیشتر چربی بدن: این است که به عنوان یک پوست کولیس خواندن.

2. روش دیگر این است که خودتان را از طریق الکترونیکی اسکنر dual-energy x-ray absorptiometry (DXA که قبلا به عنوان DEXA) که تعیین تراکم استخوان توده چربی و توده عضلانی و بافت. این است که دقیق ترین روش است. اما شما می توانید آن را خودتان انجام دهید و آن را می توان پر هزینه به انجام.

3. روش سوم استفاده از آنچه شناخته شده به عنوان bio-امپدانس الکتریکی است که جریان الکتریکی از طریق بدن خود را و به سرعت از سفر مصمم است. فعلی نمی خواهد سفر سریع از طریق توده چربی به طوری که کندتر از آن است که چربی شما را به همراه داشت.

زیستی-روش امپدانس الکتریکی ایده آل به نظر می رسد در نظریه اما مشکل این است که خود را در سطح هیدراتاسیون می توانید آن را خاموش. اگر شما دچار کم آبی هستند شما ظاهر خواهد شد بسیار “چاق” از اگر شما در حال هیدراته. این روش یکی از زیباترین خانه ترازو بروید. در حالی که آن را مفید است که قادر به چک خواندن خود را به راحتی در آن نیست دقیق یکی. شما می توانید به دنبال روند فعلی و استفاده از یکی از این خانه فلس اما به یاد داشته باشید که شما نیاز به در همان سطح پوست در همه زمان ها. اندازه گیری سطح خود را اولین چیزی که هر روز صبح می تواند کمک به خود را با سطح هیدراتاسیون شبیه بودن.

گرفتن چربی بدن خود را چک توسط DXA اسکنر چند بار در سال و با تکیه بر چگونه لباس های خود را نگاه و احساس می کنید می تواند یک رویکرد بهتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *