استرالیا Arowanas – یک جایگزین بسیار خوبی برای گران آسیایی, Arowanas به عنوان حیوان خانگی خود را

[ad_1]

اگر آسیایی, Arowanas هنوز خارج از محدوده با توجه به مقررات و محدودیت های خود را در منطقه در نظر گرفتن یک جایگزین است که رنگ و نگرش و اندازه. استرالیا Arowanas ممکن است کاملا به عنوان درخشان در رنگ به عنوان آسیایی خود را عموزاده اما هر دو گونه دارای رنگ جالب الگوهای بزرگ و مجزا مقیاس و همان عادات و مراقبت های مورد نیاز به عنوان Scleropages Formosus.

اگر چه آنها را طولانی تر از هر گونه Arowana نه از Saratogas (ع استرالیا Arowanas نامیده می شود) در معرض خطر است. هر دو به طور کلی برای خرید در دسترس در مقدار بیشتر از متوسط قیمت نسبت آسیایی, Arowanas.

وجود دارد دو گونه جدا از Saratogas: Scleropages Jardini و Scleropages leichardti. وجود دارد برخی از تفاوت قابل توجه بین این دو از جمله موقعیت جغرافیایی.

شمال Saratogas: مروارید Arowanas

Scleropages jardini معمولا شناخته شده به عنوان شمال Saratogas یا مروارید Arowanas. خود را به عنوان نام نشان دهنده آنها در بر داشت در آب های ساحلی و مناطق شمال و شمال شرقی استرالیا است. آنها همچنین بومی گینه نو.

شمال Saratogas به نظر می رسد طولانی تر و باریک تر از آسیایی, Arowanas. بدن آنها خاکستری تا طلایی رنگ با شخصیتی براق مقیاس ورزشی هلال اشکال است. هلال اشکال ساخته شده بین یک تا سه رنگ زرد-نارنجی و یا لکه های قرمز – the ‘مروارید’ خود را در پشت نام مشترک. شمال ساراتوگا را باله و دم نیز خال خال قرمز است. بر خلاف جنوبی ساراتوگا یک الگوی مواج خطوط یا نقطه نیز ممکن است تزئین gill صفحات مروارید Arowana.

مروارید Arowanas به طور کلی بزرگتر از جنوب Saratogas. آنها ممکن است به رشد 35 اینچ در وحشی. اگر چه این ادعا است که آنها می تواند رسیدن به 60 پوند, 38 پوند است. حداکثر ثبت وزن است. در آکواریوم آنها تمایل به رسیدن به 25 – 30 اینچ.

شمال Saratogas در نظر گرفته شده بسیار تهاجمی تر در طبیعت و یا در اسارت از هر گونه Arowana. آنها در میان ورزش ماهیگیران تفننی با توجه به چابک و استوار نگرش است.

جنوب Saratogas: خال خال Arowanas

Scleropages leichardti به عنوان جنوبی Saratogas یا خال خال Arowanas. آنها در بر داشت در Dawson/Fitzroy سیستم رودخانه در کوئینزلند, استرالیا, که در آن جمعیت آنها بسیاری از انشعاب دریاچه ها و رودخانه ها. جنوب Saratogas نیز ایجاد شده است در غیر بومی در دریاچه ها و سدها در سراسر مناطق دیگر در جنوب.

خال خال Arowanas تر به نظر می رسد سبز یا سبز مایل به نقره ای از مروارید Arowanas. لکه های خود را تزئین نمی هر مقیاس در پهلوها: به جای قرمز-نارنجی لکه ظاهر می شود که در ردیف افقی span خود را در طول. خطوط لکه های قرمز نیز در حال حاضر بر روی باله و دم. باله و دم مارس مطابقت بدن-رنگ امیزی و یا به نظر می رسد تا حدودی تیره تر است. به طور کلی خال خال Arowanas کوچکتر نقاط از شمال Saratogas.

جنوب Saratogas ممکن است فرمان کمی قیمت بالاتر از شمال Saratogas. علاقمندان ادعای کشف Arowanas در حال محکم تر leapers از مروارید انواع.

Saratogas در آکواریوم

Saratogas نیاز به تقریبا یکسان زیستگاه و مراقبت به Arowanas. بسیار مخازن بزرگ با محکم جهش ضد درب هستند باید. آب نگهداری می شود باید immaculately تمیز برای ترویج سلامت مطلوب از Saratogas. آنها باید تغذیه با کیفیت بالا زندگی می کنند, مواد غذایی و انواع غذاهای تجاری به عنوان به خوبی.

استرالیا Arowanas مستعد ابتلا به بسیاری از بیماری ها و بیماری ها در جنوب شرقی رقم. استفاده از یک تانک قرنطینه پس از معرفی تانک آمپول یا غذاهای زنده برای جلوگیری از انگل هجوم خود استرالیا Arowana مخزن.

علاوه بر این مراقبت به دقت acclimatize وحشی Saratogas. که با توجه به ماهی برای خرید خود را از محلی ماهی, فروشگاه, رعایت آن بر روی سایت برای چند روز تا چند هفته به مطمئن شوید که آن سالم است. بپرسید برای دیدن ماهی تغذیه به اطمینان حاصل شود آن را به یک سالم اشتها. بررسی با دقت و به صورت انگل در زخم و یا عفونت های قارچی. تقلید شرایط آب رهنما نگه داشته و منبع مخزن با دقت در خانه و جلوگیری از تاکید بر تازه وارد ساراتوگا برای چند روز.

مگر اینکه شما بسیار بزرگ مخزن یا حوضچه نگه داشتن تنها یک استرالیا Arowana و نگه داشتن جفت مخزن به حداقل برساند. Saratogas (به خصوص شمال انواع) به شدت پرخاشگر است. انتخاب جفت مخزن با دقت و آماده برای مجادلات و امکان مبارزه و آسیب است. تنها بزرگ, پایین خانه, ماهی و یا حرکت سریع اواسط مخزن شناگران به احتمال زیاد موفق جفت مخزن برای استرالیا Arowana.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *