است آب قلیایی برای شما خوب است ؟

[ad_1]

چرا که آب قلیایی غنی از آنتی اکسیدان ها است که خنثی کردن سموم در بدن ما بسیاری از مردم در سراسر جهان شروع به کشف چقدر خوب است برای سلامتی و رفاه عمومی است. به دلیل آن می تواند کمک در از بین بردن مواد سمی آن را می توانید در نتیجه جلوگیری از بیماری و تعادل بدن خود را به سطح pH در همان زمان. آب قلیایی حاوی مقادیر زیادی از اکسیژن را به بدن خود را, بنابراین شما احساس تجدید و انرژی زیادی در طول روز است.

آب قلیایی, همچنین شناخته شده به عنوان “آب یونیزه” دارای pH بالاتر از سطح نرمال آب و خنثی سطح اسید در خون است. این می تواند به افزایش سطح انرژی خود را افزایش سیستم ایمنی بدن, بهبود راه است که بدن در جذب مواد مغذی ضروری و همچنین کمک به افزایش سوخت و ساز بدن شما و همچنین به تدریج کاهش طبیعی بدن روند پیری در طول زمان است. استاندارد pH خون سطح اندازه گیری میزان اسیدیته در مقابل قلیایی در بدن انسان, با این مقیاس در حال اجرا از اسیدی (1) برای قلیایی (14). “عادی” pH خون به طور معمول سطح باقی می ماند بین 7.35 و 7.45 که می افتد کمی در سمت قلیایی خنثی (7). خون خود را می تواند تبدیل به بیش از حد اسیدی از طریق یک رژیم غذایی متشکل از قندهای تصفیه شده و آرد و یا مقادیر بیش از حد از گوشت قرمز و محصولات لبنی. از سوی دیگر خون خود را می تواند تبدیل به بیش از حد قلیایی اگر شما عادت به خوردن یک رژیم غذایی غنی از بیش از حد در تنها میوه ها و سبزیجات است.

شماره یک علت پیری است که به دلیل وجود سموم که معمولا یک نتیجه از بالا بودن سطح استرس و آلودگی در محیط اطراف شما زندگی می کنند (به ویژه در دود) و مهمتر از همه, یک رژیم غذایی فقیر پر از مواد غذایی آشغال, الکل, شیرین و شیرینی و دسر و نوشابه و نوشیدنی. اکثر سمی سموم ضعیف هستند و اسیدهای پس از آن می ایستد به همین دلیل است که ایجاد یک محیط قلیایی خواهد شد سرعت بخشیدن به فرایند سم زدایی بر اساس مداوم.

ادامه تجمع سموم داخل بدن می تواند در نهایت منجر به پیری زودرس و اما گزارش ها نشان داده اند که چگونه موثر مکرر مصرف آنتی اکسیدان و غنی از آب قلیایی می تواند در مبارزه با روند پیری است. چه چیزی باعث این نوع آب برای شما خوب است آن pH قلیایی, تعادل, و این واقعیت است که مواد معدنی موجود در آن را ساده برای جذب (بسیار آسان تر از طریق خوردن مواد غذایی).

در اینجا برخی از فواید نوشیدن آب یونیزه:

هیدراتاسیون: این حیاتی یونیزاسیون فرایند است که کمک می کند تا در حفظ و نگهداری روزمره سطح مطلوب سلامت. آب قلیایی طعم کمی شیرین تر از به طور منظم نوع و در نتیجه احساس می کند بسیار بیشتر تحریک کننده و طراوت است.

سم زدایی: کمک می کند تا به طور فعال در حذف وجود اسیدی ضایعات محصولات است که جمع آوری روزانه, از بین بردن سموم مضر است که انباشته شده در بدن خود را از غذاهای آشغال و داروهای تجویزی. آب قلیایی خنثی این ناخواسته اسیدیته و به دور از اسید و مواد زائد از سلول و بافت در بدن شما است.

Alkalization: آب یونیزه تثبیت بدن pH سطح حذف غیر ضروری مقدار اسید زباله و بازگرداندن سطح pH به “حالت عادی” موجود در بدن سالم است.

اکسیژن: آب قلیایی به عنوان یک آنتی اکسیدان است که در برابر نا امن رادیکال های آزاد است. تحقیقات بالینی نشان داده است که سرطان و دیگر بیماری های جدی نمی تواند زنده ماندن در یک اکسیژن قلیایی محیط زیست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *