است آب قلیایی فوق العاده سالم و یا فقط جعل?

[ad_1]

آب قلیایی فروش فوق العاده خوبی است. فروش خود را شروع به پریدن کرد از $47 میلیون دلار در سال 2014 به عظیم $427 میلیون در سال 2017. بازاریابان ادعا می کنند که آب قلیایی می تواند انرژی و سم زدایی بدن و منجر به برتر میماند. نه تنها که آن را نیز می تواند صحیح اسیدیته در بافت خود را پس از آن می تواند جلوگیری و یا معکوس سرطان و ورم مفاصل و پوکی استخوان و سایر بیماری های دژنراتیو.

متاسفانه وجود دارد این است که عملا هیچ دقیق شواهد علمی است که می توانید به چنین ادعای سلامت. به عنوان یک ماده در واقع ممکن است مضر به نوشیدن این آب به طور منظم. بعد توضیح می دهد که چه آب قلیایی است و به همین دلیل آن است که غیر ممکن است برای رسیدن به آنچه که بازاریابان ادعای آن را می توانید در بدن است.

آیا آب قلیایی?

مفهوم اسیدیته یا قلیایی بدن و یا از آب است و بر اساس مقیاس pH. مقیاس pH از 0 تا 14 و pH برابر 7 خنثی است. هر چیزی را با pH زیر 7 در نظر گرفته شده است اسیدی و هر چیزی با pH بالاتر از 7 قلیایی است.

مخفف “pH” کوتاه برای “پتانسیل هیدروژن”. pH اندازه گیری غلظت یون هیدروژن. کاهش pH بیشتر یون های هیدروژن آن است. بالاتر از pH کمتر رایگان یونهای هیدروژن آن است. یکی pH واحد نشان دهنده ده برابر تغییر در غلظت یون وجود دارد 10 بار به عنوان بسیاری از یون های هیدروژن موجود در pH برابر 7 از در pH برابر 8 است.

ما خون است کمی قلیایی با pH 7.4. آب خالص دارای pH خنثی از 7 در حالی که آب طبیعی محدوده از حدود 6.5 تا 8.5 بسته بر اطراف خاک و پوشش گیاهی و تغییرات فصلی و آب و هوا.

آبهای بستهبندی شده به بازار عرضه شده به عنوان قلیایی معمولا ادعا می کنند که pH بین 8 و 10. برخی از چشمه یا چاه ارتزین که به طور طبیعی قلیایی به دلیل محلول alkalizing ترکیبات مانند کلسیم و منیزیم و پتاسیم و سیلیس و بی کربنات. دیگران تبدیل می شوند توسط یک فرآیند به نام الکترولیز جدا که آب را قلیایی و اسید فراکسیون. نیز وجود دارد گران يونيزاسيون آب دستگاه به بازار عرضه شده و برای استفاده در منزل است.

منشاء رژیم غذایی قلیایی

بازاریابی ادعا پشت آب قلیایی هستند بر اساس یک ایده قدیمی به نام اسید-خاکستر فرضیه. آن را می گوید که خوردن برخی غذاهای اسیدی مانند گوشت و لبنیات و تخم مرغ در نتیجه چیزی به نام اسید خاکستر در بدن افزایش می دهد که خود را به سطح اسید و باعث اثرات سوء بهداشتی.

در سال 2002 یک پزشک طب سنتی به نام Robert O. جوان تبدیل اسید-خاکستر فرضیه به یک مد زودگذر رژیم غذایی قلیایی با سری محبوب از کتاب به نام معجزه pH. با توجه به کتاب او, یک رژیم غذایی قلیایی می تواند در درمان تمام انواع بیماری از هضم ضعیف به سرطان است. تا کنون هیچ تحقیق مفصل مطالعات شده اند قادر به بازگشت به ادعای سلامت پشت رژیم غذایی قلیایی. در سال 2017 جوان محکوم به سه سال زندان برای طبابت بدون مجوز.

چرا آب قلیایی نمی تواند به نوبه خود بدن قلیایی

بازاریابان ادعا می کنند که ویژه خود را آب می تواند به نوبه خود بدن قلیایی. حقیقت این است که آنها حتی نمی درک اساسی شیمی چگونه بدن انسان کار می کند!

دلیل اصلی که چرا نوشیدن آب قلیایی تولید نمی فواید ادعا شده توسط بازاریابان است چون یکی به سادگی می تواند تغییر pH خون یا بدن در این راه.

رژیم غذایی ما شامل آب نوشیدنی ما و داروها و مکمل های ما را می توانید تنها با تغییر pH از ما ادرار. خانه کیت های آزمایش برای اندازه گیری pH ادرار نمی رله هر گونه اطلاعات در مورد بدن pH در همه.

ریه ها و کلیه ها اندام است که تنظیم بدن را با pH است که همیشه در یک محدوده بسیار باریک چرا که همه ما آنزیم های طراحی شده برای کار در pH 7.4. حتی نوسان کوچک به عنوان کمی به عنوان 0.05 در خون ما می تواند تبدیل به تهدید کننده زندگی. همین دلیل است که بیماران مبتلا به بیماری کلیوی و ریوی اختلال اغلب در تکیه دیالیز ماشین آلات و دستگاه تهويه مکانيکی به ترتیب برای جلوگیری از حتی یک اختلال در تعادل pH در خون است.

در معده است که اسید معده ترشح pH 1.5 تا 3.5. آن است که بسیار اسیدی محیط زیست به دلیل اسید لازم است به شکستن مواد غذایی و به کشتن تمام میکروب ها و باکتری ها که ممکن است در مواد غذایی ما است.

هنگامی که ما نوشیدن آب قلیایی و می آید در تماس با بسیار اسیدی معده آن است که بلافاصله خنثی به دلیل آب قلیایی بدون بافر. یک بافر است که یک ماده شیمیایی است که می تواند واکنش نشان می دهند با مقدار کمی از هر دو اسید یا قلیایی ماده برای جلوگیری از تغییرات pH. یک مثال از یک بافر قلیایی است جوش شیرین (یا بی کربنات سدیم). ریه های ما با استفاده از بی کربنات به عنوان یک pH-ثبات بافر برای حفظ خون ثابت pH.

بازاریابان ادعا می کنند که به عنوان اسید معده را خنثی و قلیایی آب یون های بی کربنات منتشر می شوند وارد خون و در نتیجه یک alkalizing اثر است. این تنها می تواند درست باشد اگر آب قلیایی موثر خنثی تمام اسید معده مانند جوش شیرین را انجام داده اند. اما در واقعیت آن است که غیر ممکن است برای آب قلیایی برای خنثی کردن هر مقدار قابل توجهی از اسید معده به ایجاد این “خالص alkalizing اثر”. به عنوان آن اتفاق می افتد آن است که راه دیگری در اطراف اسید معده به طور کامل خنثی و قلیایی آب!

غذاهای قلیایی و سرطان

طرفداران رژیم غذایی قلیایی و بازاریابان از آب قلیایی بر این باورند که بیش از حد اسیدی رژیم غذایی باعث می شود بدن برای تبدیل شدن به بیش از حد اسیدی است که خود را افزایش می دهد خطر ابتلا به سرطان. اگر چه این درست است که محیط زیست فوری در اطراف سلول های سرطانی می تواند اسیدی, آیا می دانید که آن را با توجه به تفاوت در راه تومور ایجاد انرژی و استفاده از اکسیژن نسبت به بافت های سالم نه غذاهای اسیدی (مثل گوشت و لبنیات و تخم مرغ) که شما می خورید.

به طور مشابه درک است که پیشنهاد خود را در پاسخ به افزایش مصرف خود را از سالم مواد غذایی قلیایی مانند سبزیجات و میوه ها و آب قلیایی می تواند هیچ چیز به بدن خود را تغییر دهید pH. سبزیجات برای شما خوب هستند اما به دلیل مختلف – آنها سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها است که ضد التهاب و سرطان-محافظ.

آب قلیایی برای سم زدایی و هیدراتاسیون

اولیه سلامت بهبود گزارش شده توسط افرادی که نوشیدن این نوع از آب می توان به این واقعیت ساده است که آنها در حال نوشیدن آب بیشتر و در نتیجه بهبود پوست و سم زدایی است. وجود اثر دارونما به عنوان به خوبی.

علاوه بر این آب قلیایی ممکن است حاوی بالاتر معدنی غلظت آن شناخته شده است به نفع سلامت, اثرات, به ویژه هنگامی که یک رژیم غذایی متشکل از عمدتا فرآوری و یا ناخواسته مواد غذایی است که بسیار کم در مواد مغذی است.

حرف آخر

نگه داشتن در ذهن است که نوشیدن بیش از حد به شدت قلیایی آب به طور منظم ممکن است یک چیز خوب است. آن را ممکن است کاهش pH معده و سازش هضم است. برای افرادی که در حال حاضر کافی تولید اسید معده آن را حتی ممکن است اجازه می دهد تا باکتری ها و یا دیگر ارگانیسم های مضر برای زنده ماندن.

برای افرادی که دارای کلیه شرایط و یا در حال مصرف دارو است که باعث تغییر خود عملکرد کلیه ها مواد معدنی موجود در آب قلیایی می تواند شروع به تجمع در بدن خود را.

اگر شما مبتلا به رفلکس اسید قلیایی ممکن است شما را به برخی از درجه ای از کوتاه مدت امداد به همان شیوه دانشگاه علوم پزشکی تهران و یا دیگر آنتی اسیدها که حاوی یونهای قلیایی را انجام خواهد داد هر چند نه آدرس علت ریشه مشکل خود را.

در کوتاه نمی خرید آب قلیایی به عنوان شما خواهد شد پول خود را هدر رفتن. آن را نمی تواند شما را سالم فقط کیف پول خود را سبک تر است. اگر شما می خواهید به نوشیدن آب قلیایی به سادگی اضافه کردن برخی از جوش شیرین! افرادی که بازار آب قلیایی هستند و هیچ تفاوتی از روغن مار فروشندگان از گذشته!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *