اسیدیته و طول عمر

[ad_1]

در مه 21, 2007, بر اساس تحقیقات اخیر انجام شده توسط دکتر استیون Nissen در کلینیک کلیولند بنیاد FDA ابراز نگرانی در مورد ایمنی از AVANDIA یک قرص به طور گسترده ای تجویز شده توسط پزشکان برای درمان دیابت نوع 2 است. پیشگامانه یافته های پژوهش نشان می دهد که خطر ابتلا به حمله قلبی شد افزایش 43 درصد در میان کسانی که مصرف مواد مخدر بود که 64 درصد افزایش خطر مرگ ناشی از بیماریهای قلبی عروقی باعث می شود در مقایسه با بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر است.

این است که هنوز یکی دیگر از قوی عهد به مشکوک ایمنی از بسیاری از دارو.

کنار گذاشتن ضریب ایمنی دارویی, داروهای اسیدی و در نتیجه سمی توسط طبیعت است.

هر یک از سلول های بدن خود را متفاوت “half-life” بقا; معنی آن به طور مداوم می میرد و جایگزین خود را در طول تمام عمر. به عنوان مثال سلول های قرمز خون می میرند و جای خود را هر 90 روز یا بیشتر در حالی که خود را سخت تر سلول های استخوان می تواند تا چندین سال به مرگ و با افراد جدید جایگزین شده.

سلامت خود را به تازگی بازسازی سلول های وابسته به مصالح شما تغذیه به قبلی خود سلول. به عبارت دیگر اگر قبلی خود سلول ها زندگی می کردند در یک سمی بیماری به نسل بعدی سلول در بدن شما ممکن است بسیار ضعیف تر است. بنابراین سلول های سالم بازسازی سلول های سالم و ناسالم سلول های گم فقط پست تر و ضعیف تر نسل بعدی هستند.

یکی از مهم ترین توابع از سلول است که به تعادل و تنظیم اسید و قلیایی سطح (pH) از بدن خود را. خود را به سطح pH بهترین شاخص از شرایط سلامت خود را. در واقع برخی از کارشناسان پزشکی اعتقاد دارند که متعادل و تنظیم سطح pH مانع شما را از هر گونه بیماری.

سطح pH بدن خود را مخفف قدرت هیدروژن است. یک آزمون pH اندازه گیری غلظت یون هیدروژن در بدن شما است. بیشتر شارژ مثبت یونهای هیدروژن در حال حاضر بیشتر اسیدی بدن می شود; کمتر یونهای هیدروژن در حال حاضر بیشتر قلیایی بدن شما است.

مقیاس pH محدوده بین یک و چهارده. هفت خنثی است. هر چیزی در زیر هفت اسیدی است در حالی که چیزی بالاتر از هفت قلیایی است.

اگر بدن شما سالم است باید به آن عمل کمی قلیایی. انحراف در بالا یا زیر یک 7.30 – 7.40 pH محدوده در خون شما می تواند به طور بالقوه جدی و حتی خطرناک, علائم پیش اخطار شما از یک بیماری در روند.

PH خون بافت ها و مایعات بدن به طور مستقیم بر دولت از تلفن همراه خود را سلامت. هنگامی که سطح pH را در تعادل مناسب شما تجربه یک سطح بالایی از سلامتی و تندرستی. این است زیرا هر متابولیک و عملکرد سیستم از جمله گوارش و تنفس انتشار هورمون انتقال دهنده عصبی آزاد و ایمنی به طور کامل بستگی متعادل و تنظیم سطح pH. از این رو, اسید جادوها مرگ در حالی که قلیایی پذیرای زندگی و طول عمر است.

هنگامی که بدن شما بیش از حد اسیدی بدن شما ساخته شده است در مکانیسم دفاعی ممکن است به تلاش های مختلف برای خنثی کردن بیش از حد. هنگامی که همه این تلاش ها شکست انباشته اسید و مواد زائد خواهد شد و سپس شروع به فشار خود را به نقاط مختلف بدن شما سپرده خواهد شد که در نهایت باعث درد بدن است. آیا شما تجربه منظم بدن درد و درد? اگر شما بدن خود را تبدیل شده اند ممکن است بیش از حد اسیدی و از این رو سمی است. اسیدیته بیش از حد ممکن است خود را به بافت ها و مفاصل بیشتر حساس و آسیب پذیر به درد و خارج را تحت تاثیر قرار. بدن درد و درد ممکن است به چیزی برای انجام با سن خود را.

علاوه بر این بیش از اسیدیته نیز ممکن است سبب تخریب ذخایر معدنی در بدن شما منجر به کمبود مواد معدنی در نتیجه بیشتر محروم سلول های بدن خود را از مواد مغذی اجزای لازم برای سلامت مطلوب و بازسازی. آیا شما مکرر سردرد ؟ بله یک آسپرین یا یک تیلنول ممکن است این ترفند را انجام دهد به آنها را از بین برود به طور موقت اما این مواد شیمیایی در مواد مخدر نیز ممکن است بدن خود را تبدیل به حتی بیشتر اسیدی رندر خود را در قسمت بعدی از سردرد با حاد تر علائم.

بعلاوه بیش از حد اسید زباله را به شدت سازش عملکرد سلولی در بدن خود را با خاموش کردن اکسیژن و مواد مغذی جذب و اخلال در تلفن همراه فرکانس برای ارتباطات است. این ممکن است منجر به کامل سوخت و ساز بدن و سیستم تفکیک تجلی مشکلات سلامتی جدی در بدن شما است. از جمله اضافه بار اغلب تاثیر منفی خود را در سیستم های تصفیه و حذف مسیرهای (کبد و کلیه), سلول های سیستم ایمنی در بدن منجر به بیماری و حتی مرگ زودرس می شود.

به عنوان سلول های بافت ها و اندام را در بدن شما شروع به مردن مرضی microforms مانند باکتری ها, قارچ ها, انگل ها و مخمر شروع به تغذیه در بیمار مناطق. که تولید طور سمی و اسیدی محصولات که بیشتر سازش سطح pH و بیشتر ایجاد نقص در بدن شما زیستی-سیستم های. به عنوان یک نتیجه بدن شما ممکن است به توسعه بیماری دژنراتیو از داخل به ویژه هنگامی که باعث کمک عوامل از شرایط خارجی مانند مواد شیمیایی آلاینده های تابش و تروما است.

محیط اسیدی اغلب ممکن است زمین پرورش برای بیماری ها و تومور.

متاسفانه هیچ دارویی مواد مخدر می توانند در خنثی سازی اسید و افزایش سطح pH در بدن شما است.

این است که چرا ؟

دلیل این است که تمام دارو هستند اسیدی با طبیعت به ویژه آنتی بیوتیک ها هستند زیرا مواد شیمیایی مصنوعی است. بنابراین غیر ممکن است برای درمان یک بیماری اسید در شما با یک دارو است که یکی دیگر از اسید است. که توضیح می دهد که چرا هر دارو برای درمان علائم سرفه, اسهال, سردرد, تهوع و خارش پوست بی اثر است در پایان از آنجا که تمام این علائم صرفا تظاهرات بیش از حد اسیدیته در بدن شما است. از بین بردن اسیدیته بدن خود را با یک دارو بسیار شبیه به شما یکی دیگر از سم هنگامی که شما به طور تصادفی نوشیدن یک.

همه دارویی داروهای مخرب نه غذايي. یک عمر زندگی باید یک زندگی عاری از مواد مخدر به عنوان آنجا که ممکن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *