اسیدی باعث آسیب به پانکراس

[ad_1]

اسیدیته بدن انسان

در مدارس در سراسر ایالات متحده معلمان با استفاده از کاغذ تورنسل آزمایش برای نشان دادن تفاوت بین اسیدیته و قلیایی به دانش آموزان مدرسه ابتدایی. اما مفهوم اسیدیته و قلیائیت مربوط روزمره افراد زندگی می کند ؟ چرا که هر جزء از بدن انسان ضروری pH سطح که لازم است برای بقا. بنابراین مردم باید تشویق مناسب سطوح pH در بدن خود را.

دانشمندان توسعه یک مقیاس برای اندازه گیری اسیدیته یا قلیایی مختلف و مواد معدنی راه حل استفاده از pH مقیاس از 0 تا 14 است. آب خالص دارای pH خنثی از 7.0. هر راه حل با pH زیر 7.0 اسیدی با pH 0 بودن بیشتر اسیدی. هر راه حل با pH بالاتر از 7.0 قلیایی با pH 14 بودن بیشتر قلیایی است.

بدن انسان زمانی که سالم و حفظ یک کمی قلیایی تعادل است. PH خون ما ثابت است 7.4. اگر pH خون یک فرد قطره به 7.0 آنها می میرند و گسترده از نارسایی ارگان ها. اندام مانند قلب و ریه ها و مغز نیاز به خون pH به باقی می ماند در یک ثابت 7.4.

بنابراین بدن انسان به طور مداوم کار می کند برای حفظ pH مناسب. این دشوار است, چرا که هر سلول در بدن انسان زندگی می کنند و تنفس و ساخت هدر ندهید. و این ضایعات تمایل به اسیدی. راه های مختلفی وجود دارد که در آن بدن می تواند تبدیل به بیش از حد خطرناکی اسیدی: اگر بدن بیش از حد اسیدی مواد غذایی اگر سلول تولید بیش از حد اسیدی زباله و یا اگر بدن نمی تواند حذف یا خنثی کردن این اسید. اگر اسیدهای نمی تواند خنثی و یا حذف و سپس این سلول ها به معنای واقعی کلمه حمام در زباله خود را. این بیماری به نام اسیدوز و یا بیش از حد اسیدی است.

اسیدوز نابود می خورد و به غشاء سلول های قلب و عروق و رگهای شبیه به این ترتیب که اسید می تواند به آرامی غذا خوردن راه خود را از طریق برخی از جهان قوی ترین مواد مانند سنگ مرمر یا فلز. بیش از اسیدیته علل بسیاری از بیماری ها و همچنین پیری زودرس به آرامی از طریق فرسایش و کشتن سلولهای بدن.

اسیدیته و لوزالمعده

برخی از نقاط بدن به طور طبیعی بیشتر قلیایی بیش از دیگران است. بسیار قلیایی غدد مانند لوزالمعده و کبد هستند بیشتر مستعد ابتلا به اسیدی آسیب. لوزالمعده آب دارای pH سطح بین 7.8 – 8.0. صفرا از کبد دارای pH بین 7.5 – 8.8. اما زمانی که اسیدیته کل بدن می شود بالاتر پانکراس آب و صفرا نیز بیشتر اسیدی. اسیدی پانکراس آب و صفرا تبدیل به مخرب و تحریک بافتهای اطراف پانکراس و کبد باعث التهاب سنگ زخم معده و حتی سرطان است.

بیش از حد اسیدی صفرا نیز باعث ریفلاکس یا backflow صفرا از طریق مجرای لوزالمعده تا روده کوچک به داخل معده به مری. به همین ترتیب صفراوی معده تاثیر می گذارد اثنی عشر و معده باعث التهاب و زخم معده و سرطان است. اسید معده و صفرا به مری اغلب به نظر می رسد با هم بیشتر برافروختن مخاط مری و افزایش احتمال سرطان مری است.

یکی دیگر از نگرانی از بالا بدن به طور کلی اسید سميت صفراوی و پانکراس معده به مری و یا زمانی که صفرا پشت کردن به مجرای لوزالمعده. این بازگشت به بالا صفرا ممکن است باعث یک حمله حاد پانکراتیت و تشدید مشکلات پانکراتیت مزمن. اسیدی و صفراوی نیز به عنوان یک عامل مهم در توسعه سنگ های کیسه صفرا. سنگ های کیسه صفرا می تواند باعث آسیب شدید به لوزالمعده و کبد از طریق انسداد پانکراس و مجاری صفراوی.

وقتی خون می شود بیش از حد اسیدی است و لوزالمعده از سلول های لازم برای به دست آوردن مواد معدنی و bicarbonates ضروری به تولید به اندازه کافی قلیایی پانکراس آب. بدون مناسب قلیایی پانکراس آب بسیاری از مشکلات به نظر می رسد مانند:

o کمتر آنزیم های پانکراس آن را از طریق اثنی عشر باعث سوء هاضمه

o کاهش در فعالیت های بازدارنده های پروتئاز (ویژه آنزیم است که سرکوب پروتئاز از هضم خود را لوزالمعده در درون خود مجرای لوزالمعده). التهاب لثه شروع می شود به عنوان پروتئاز شروع به هضم خود را لوزالمعده از سلولهای

o افزایش کلسیم در مجرای لوزالمعده است که منجر به سنگ است که باعث تحریک پانکراس مجرای

o کاهش خواص ضد میکروبی از پانکراس آب

o اسپاسم و متعاقب آن انسداد از اسفنکتر از Oddi. این انسداد باعث ایجاد افزایش فشار داخل لوزالمعده که در آن به دام افتاده پانکراس آنزیم های گوارشی شروع به هضم سلول های پانکراس. این باعث سوزش و التهاب و ممکن است منجر به مرگ بافت لوزالمعده.

مواد غذایی و مواد معدنی و سالم لوزالمعده

معاصر ما رژیم غذایی به طور طبیعی اسیدی است و بنابراین تغییرات بدن تعادل pH به سمت اسیدی دولت به نام اسیدوز متابولیک. اسيدوز متابوليک در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر رایج به عنوان استاندارد آمریکا و رژیم غذایی حرکت می کند به دور از به طور طبیعی قلیایی-تولید مواد غذایی مانند سبزیجات تازه. بدن اسیدی می شود از یک رژیم غذایی بیش از حد بالا در اسید-تولید مواد غذایی مانند گوشت و اکثر محصولات لبنی آرد سفید و شکر و الکل و تصفیه روغن های گیاهی ، نوشیدنی و قهوه. عوامل دیگری که همچنین کمک به بدن را اسیدی عبارتند از: استرس و سبک زندگی بیحرکت سیگاری, رادیکال های آزاد, مزمن, التهاب و عفونت است.

به عنوان بیش از اسیدیته شایع تر می شود آن است که به رسمیت شناخته شده به عنوان یک بیماری خطرناک است که تضعیف کل بدن است. برای خنثی کردن و دور بالا اسیدیته بدن باید قرض قلیایی مواد معدنی از اندام های حیاتی و استخوان و عضلات است. این مواد معدنی برای سلامتی ضروری و شامل کلسیم, منیزیم, پتاسیم و سدیم است. هنگامی که این مواد معدنی ضروری و bicarbonates هستند ذرات آزاد شده از پانکراس, پانکراس بیمار شود و باعث سوزش و التهاب و حتی سرطان است.

برای کمک به خنثی کردن بدن بیش از اسیدیته لازم است برای مردم برای دریافت بیشتر مواد معدنی و bicarbonates به رژیم غذایی خود را. این مواد معدنی و bicarbonates آمده از مواد غذایی, اما آنها نیز از شفا آب معدنی.

اروپایی, درمان پانکراس و کبد اختلالات

اروپایی ها شده اند و استفاده از خواص درمانی آبهای معدنی برای صدها سال. اروپایی پزشکان در حال تدریس مزایای درمانی و یا علم شفابخش طبیعت از آبهای معدنی. بسیاری از اروپایی ها تشویق می شوند توسط خود پزشکان را به “بهداشت و درمان تعطیلات” را به چشمه آب گرم استراحتگاه. در این استراحتگاه بیماران نوشیدنی شفا آب معدنی از بهار است. آنها علاوه بر خوردن یک رژیم غذایی سالم و انجام تمرینات روزانه و استفاده از طب سوزنی و آب درمانی روده بزرگ.

یکی از معروف اروپایی معدنی چشمه های آب گرم رفت و آمد مکرر بالاتر از بقیه می ایستد. حرارتی آب معدنی از یک شهر کوچک کارلووی واری در جمهوری چک شده و مورد استفاده پزشکی برای صدها سال. از پزشکان و دانشمندان به مطالعه خواص ویژه از جشنواره فیلم کارلووی واری آب معدنی. در واقع بسیاری از پزشکی, مقالات, پایان نامه ها و کتاب های چاپ شده اند تایید اثر مثبت این healing waters باید در پانکراس و کبد اختلالات است.

دو صد و پنجاه سال پیش ویژه تبخیر روش توسعه داده شد به نمک از جشنواره فیلم کارلووی واری چشمه های آب. این روش واقعی دستیابی به موفقیت به عنوان کارلووی واری چشمه های نمک علمی بود مصمم به یکسان خواص درمانی آب گرفته شده به طور مستقیم از بهار حرارتی منبع.

در حال حاضر شفا مزایای کارلووی واری معدنی بهار آب می تواند مورد استفاده توسط مردم از سراسر جهان – از طریق کارلووی واری چشمه های نمک. حتی بهتر است از مواد معدنی محلول نمک – شفا آب معدنی آماده است تا به سرعت و به راحتی به سادگی با حل کیسه نمک در آب است.

آب ایجاد شده از اصل کارلووی واری چشمه های نمک است چهل و مواد معدنی ضروری bicarbonates و عناصر کمیاب در نسبت است که شبیه سازی انسان پلاسما. آب طبیعی امن alkalizer است که کمک می کند تا بازگرداندن بدن به سالم pH. آن را خنثی اسید رادیکال و حذف آنها از بدن.

از آن شده است از نظر علمی نشان داده شده در اروپا است که استفاده از کارلووی واری چشمه های نمک باعث کاهش گاز و نفخ شکم اسپاسم معده درد و سوء هاضمه. آن را کاهش می دهد و از این طریق افزایش قلیایی آنزیم های پانکراس و صفرا با باز کردن لوزالمعده و مجاری صفراوی و کاهش درونی سمیت بنابراین کمک به بدن برای حفظ مطلوب آن در سطح pH مناسب و عملکرد لوزالمعده.

اطلاعات در این مقاله ارائه شده است برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی تنها. آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک جایگزین برای درمان و مشاوره واجد شرایط و دارای مجوز حرفه ای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *