امنیت غذایی در نیجریه

[ad_1]

چه مواد غذایی امنیت ؟ در تلاش برای پاسخ به این سوال وجود دارد که دو کلید واژه است که ایستادگی کردن در اینجا – مواد غذایی و امنیت است.

مواد غذایی با توجه به فرهنگ لغت است که هر ماده ای است که مردم یا حیوانات از خوردن و نوشیدن برای زنده ماندن.

برنج ، لوبیا ، ارزن و ماهی و گوشت و آب و محصولات لبنی و سبزیجات, میوه ها, الکل, شراب و نوشابه به برخی از غذاها و نوشیدنی ها می دانیم.

امنیت از سوی دیگر است که در مورد حفاظت و آزادی از خشونت, خطر, نگرانی, قتل عام و یا حتی مرگ شود. پس در خود من کلمات امنیت غذایی است که اساسا در مورد غذا خوردن با خانواده خود را.

اجازه دهید ما صفر در نیجریه و نگاهی به برخی از آمار در کشاورزی تحول است. نیجریه به عنوان شما می دانید که دارای جمعیت حدود 150 میلیون نفر از 774 دولت محلی مناطق و 36 متحده و ابوجا. بازار خوب اگر شما از من بپرسید.

اما حدود 80 درصد مردم در نیجریه زندگی می کنند در مناطق روستایی است. این شهروندان عمدتا قدیمی, بی سواد کشاورزان روستایی با خام منسوخ ابزار تلاش برای نگه داشتن روح و بدن با هم.

از سوی دیگر همان سکه وجود دارد, زمان بزرگ کشاورزان در شهرستانها عمده در سراسر کشور که به مدرن و مکانیزه کشاورزی در مقیاس بزرگ.

این کشاورزان در اکثر موارد صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده امریکا و بریتانیا در میان کشورهای دیگر برای کسب درآمد ارز خارجی است. کمی از این محصولات در سمت چپ برای مصرف محلی.

بنابراین در مورد 98.3 میلیون هکتار از زمین های جمعی در نیجریه تنها 73.7 millionn نمایندگی کمتر از 50 درصد تحت کشتهای حتی به 80 درصد از بودجه ارائه شده توسط دولت نیجریه را نمی توان با فقیر, قدیمی, بی سواد کشاورزان در مناطق روستایی است.

در عین حال ما در حال موعظه انجیل از امنیت غذایی. آن است که غنی و خوبی متصل زمان بزرگ کشاورزان است که برای دسترسی به منابع مالی.

جای تعجب نیست که با N18, 000, برخی از کارگران نمی توانند خوراک خود را با حقوق خود را برای دو هفته.

تحقیقات نشان داده است که در ده سال گذشته کشور عزیزمان صرف بیش از 2 میلیارد دلار واردات انواع غذاها و نوشیدنی های مواج از برنج و لوبیا, گوشت و ماهی و لبنیات و گندم از کشورهای دیگر به نیجریه.

بنابراین آنچه که من رانندگی در اینجا است که به سادگی که آن را به کسب و کار از دولت به ایجاد یک محیط را قادر می سازد برای کشاورزان بزرگ و دهقانان به عمل به منظور تغذیه شهروندان است.

حقیقت این است که در سراسر جهان حکومت می کند باید از این ظرفیت برای اجرای کسب و کار و موفقیت است.

کسب و کار جدی برای حصول اطمینان از این که مواد غذایی و نوشیدنی در دسترس هستند به شهروند هر کشور باید به سمت چپ به طور کامل در دست سرمایه گذاران بخش خصوصی با دولت در ارائه بودجه تامین برق و آب و کود و ابزار و نهال در میان موارد دیگر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *