انتخاب حق تو اندازه برای بدن خود را شکل

[ad_1]

شما هفته را صرف جستجو از طریق طرح و در نهایت به تصمیم گیری در, تا تو, محل, رنگ, تصویر, و, سایه, سبک,. در حال حاضر می آید به همان اندازه مهم تصمیم گیری در انتخاب اندازه مناسب و مقیاس امضا را با توجه به شکل بدن خود را. هر کس متفاوت است. یکی از اندازه خال کوبی است که به نظر می رسد بزرگ بر روی یک فرد تضمین شده نیست به همان اثر تجسمی در یکی دیگر از. به یاد داشته باشید یکی تو اندازه همه مناسب نیست و هنگامی که شما تصمیم گرفته اند در یک مکان بدن باید آن را مدرج به درستی و نه فقط جوهر از سهام کتابخانه تصویر. در اینجا برخی از کلید های اشاره گر برای در نظر گرفتن:

بازی با ابعاد بر روی بدن خود و گفتگو با هنرمند خود را قبل از ارتکاب به اندازه نهایی. همچنین به یاد داشته باشید که یک تصویر بر روی یک تکه کاغذ ردیابی ممکن است کوچکتر از واقعی نتیجه نهایی ، اگر در شک در آن ارزش اضافی است که طرح خود را هنرمند برای ارائه موقت رئوس مطالب را برای شما و سپس rescale درآمده است.

وب گشت و گذار و بازدید از تو گالری سایت برای به دست آوردن احساس برای چه به نظر می رسد بیش از حد بزرگ یا کوچک فقط راست. سعی کنید و به دنبال تو مدل های مشابه با اندازه بدن به عنوان خودتان.

تصمیم گیری در مورد چگونه شما می خواهم تو را به دنبال خود خطوط بدن. برای مثال آن در نظر گرفته شده برای جریان بیش از یک شانه یا نشستن منظمی در پشت یک گوساله ؟ بر این اساس خواهد تاتو شما انتخاب کرده اید نیاز به تمدید و یا کمی کاهش می یابد به تعریف بهترین محل و شکل بدن خود را? دوباره قبل از ارتکاب شما باید بحث خود را با هنرمند و آنها را به راهنمای شما را با کلی ‘اندازه’ و ‘scale’ به پایان رسید ،

نظر شما در آینده شکل بدن. اگر شما در مورد به در یک تصادف و رژیم غذایی برای از دست دادن مازاد وزن آن شاید ارزش تاخیر داشتن تو انجام شود قبل از اینکه شما به وزن هدف خود را. آیا شما در مورد به انجام تمرینات بدن سازی برای ساخت بدن خود را? سپس هر یک خالکوبی بر گسترش دست و پا مناطق به احتمال زیاد برای کشش و ممکن است شل کیفیت تصویر بسته تاتو طراحی انتخاب شده است. دوباره مطمئن شوید که شما اجازه دهید هنرمند خال کوبی خود را می دانم که آینده خود را ساخت نیت پس دوباره ممکن است این تاثیر به اندازه نهایی انتخاب شده است.

به یاد داشته باشید انجام می دهند که کمی بیشتر تحقیق برای کمک به تصمیم گیری نهایی امضا اندازه ضروری است که انتخاب واقعی طراحی خال کوبی خود را. وجود بارهای طراحی تاتو گالری منابع موجود در اینترنت برای کمک به شما در پیدا کردن که کامل تاتو. بسیاری از اعضای انجمن با مردم مشتاق به ارائه مشاوره رایگان و به اشتراک گذاری دانش خود را در تمام جنبه های خالکوبی از جمله انتخاب بهترین اندازه. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما بعد تو نباید یک تجربه کامل شما می تواند افتخار برای بقیه عمر خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *