انرژی آب و چرا ما به آن نیاز دارید

[ad_1]

خوب در یکی از مقالات دیگر من اشاره به “انرژی و آب” بنابراین در حال حاضر من تلاش خواهد کرد به توضیح آنچه در آن است و چرا از آن بسیار مهم است برای شما را به گرفتن دست خود را در برخی از, و استفاده از آن برای سلامتی بهتر است.

وجود دارد اندازه گیری به نام “Bovis مقیاس” یا “زیستی-Angstrom مقیاس” است که اقدامات “طبیعی انرژی زمین” در یک شیء داده است.

وجود دارد یک طرف منفی به مقیاس و یک طرف مثبت است. آن است که هر چیزی که با خواندن 6500 یا کمتر است در سمت منفی و همه چیز را بالاتر از 6500 مثبت است. همه چیز منفی است که حق مولکولی چرخش و همه چیز را که مثبت است چرخش به سمت چپ.

برای درک بهتر اهمیت این محدوده منفی [0 through 6500] است طیف وسیعی ترین بیماری رخ می دهد و جایی است که بیشترین آب آشامیدنی یافت می شود. هر چیزی 6500 یا کمتر انرژی است تهی و دارای یک اثر منفی بر روی بدن خود [cancer falls within this range]. بدن مورد نظر حداقل سطح در حدود 8000 تا 10000. زمین به خودی خود باعث ایجاد انرژی در 7,000 به 18000 محدوده.

این انرژی نیز به عنوان bio-فوتون که ذرات نور نامرئی برای چشم است. آب مبتنی بر مایع است که سلول های خود را رشد کرده است به اطراف 92,000 bovis.

شیر آب شما استحمام و نوشیدن یا با طبخ می آید در حدود 3000 تا 4000 و حتی بطری آب دریافت نمی کند بسیار بالای 5000.

هنوز هم در محدوده منفی و باعث می شود بدن خود را اخراج انرژی برای تغییر آن را به ارزش است که آن را می توان در بدن است.

چرا این است ؟ آب مرخص می تواند توسط عوامل مختلف مانند: فشار در لوله فشار از پمپ آب تنگه خط لوله های آب و یا لوله[water in nature curves and spirals]قرار گرفتن در معرض شارژ شده منفی مواد شیمیایی و فلزات سنگین و یا آلاینده های دیگر. این عوامل ترکیب در یک گفتن از دست دادن شارژ یا پر جنب و جوش هستند.

پس ما نمی هر گونه جدید تامین آب ما فقط حفظ و بازیافت آب همان و بیش از عرضه انرژی و آب است که تقریبا تخلیه شده است. وجود دارد چند مکان شما می توانید طبیعی در سمت چپ در حال چرخش آب چشمه در لوردس, فرانسه و چند مکان در کوه های هیمالیا به علاوه برخی دیگر از مکان های از راه دور.

آب نقش مهمی در بدن است. بدن شما است که 74 درصد آب و خون است که 92 درصد آب است. ماهیچه های خود را لایه بندی شده با آب است که این مجرا به صورت تکانه های الکتریکی و بدون آب ما می میرند. بدن با استفاده از آنچه در آن داده شده است اما فکر می کنم چقدر انرژی بیشتری از شما می خواهم که اگر شما شروع به نوشیدن آب بود که از 25 ، 000 به 50 ، 000 bovis که در آن بدن خود را ندارد به اخراج انرژی به آن را تغییر دهید.

وجود دارد یک شرکت در فلوریدا است که تا به حال تهیه شده است من برای چندین سال با این محصول در بسیاری از اشکال و من نفرت را به بازگشت به نوشیدن منظم آب در این نقطه, چون هنگامی که من برای اولین بار شروع به استفاده از آن را من تا به حال ورم و اماس مفصل زانو و در عرض 10 روز تمام شد اما درمان آن بیماری. من شده است با تایید حمایت از محصولات خود را از زمان.

در حال حاضر من در بر داشت یک منبع جدید برای انرژی آب به همراه خود آب کرده است و حتی توقعات بالاتر به نقطه ای که به اعتقاد من باعث می شود آن را بهترین آب بر روی این سیاره و من یک لینک به آنها را در وب سایت من به زودی به علاوه من کار بر روی یک ویدیو که نشان می دهد همه تفاوت در “انرژی و آب” و فقط آب به طور منظم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *