انواع مقیاس توزین مورد استفاده در آشپزخانه

[ad_1]

برای کسی که نمی کوک, اهمیت توزین مواد غذایی و اندازه گیری عنصر اندازه ممکن است از اهمیت کمی. اما برای مواد غذایی علاقه مندان به داشتن وزن مناسب و بسیاری از مواد تشکیل دهنده استفاده می شود در یک دستور العمل بسیار ضروری است. برای شروع با, شما باید آشنا با رایج ترین مقیاس توزین استفاده می شود که در آشپزخانه اگر شما در نظر بگیرید در خرید یک.

با تشکر از تکنولوژی مدرن, مردم, هم اکنون می توانید وزن اشیاء را با مشکل کمتر با استفاده از دیجیتال ترازو آشپزخانه. یک ترازوی دیجیتال توصیه شده است به خصوص برای کسانی که مشکل در خواندن اندازه گیری دستی از فلس است. علاوه بر ترازوی دیجیتال می توانید فلش ارقام بزرگ در آن و ال سی دی و ایده آل برای افرادی که بینایی ضعیف. ترازوی دیجیتال نیز ساده ترین راه برای خواندن در میان رایج ترین مقیاس وزن و در حال اجرا با استفاده از باتری. آنها وزن افزایش 1/100 گرم.

یک نوع بسیار شایع توزین مقیاس بهار مقیاس. این نیز نامیده می شوند به عنوان بالا به بارگذاری مقیاس پس از آن با استفاده از یک پلت فرم بدن خود را که در آن مواد غذایی به اندازه گیری قرار داده شده است. بهار مقیاس دارای یک اشاره گر شبیه به یک دست از یک ساعت و اشاره در موقعیت به طور پیش فرض به سمت صفر خوانده شده را علامت. این نوع مقیاس معمولا در ¼ پوند وزن افزایش, اگر چه اخیرا در برخی از مدل های آمده در 1/10 از یک گرم است.

حلق آویز ترازوی است که شاید متداول ترین در میان صاحبان فروشگاه عرضه. شما همچنین می توانید آنها را در بازار که در آن محصولات قرار داده شده در یک سبد در زیر بدن از مقیاس. این می تواند برخی از پادشاه معکوس نسخه از بهار در مقیاس. حلق آویز شمال تخصصی برای اندازه گیری اشیاء سنگین تر است که می تواند تا رسیدن به 600 پوند است. مانند قطعات بزرگ گوشت و ماهی است.

هنگام خرید یک مقیاس آشپزخانه در نظر بگیرید اولین هدف که در آن شما در حال رفتن به آن نیاز دارید. اگر شما به سادگی استفاده از آن برای لوازم پخت و پز ترازوی دیجیتالی آشپزخانه و یا یک نسخه بهار مقیاس به اندازه کافی خواهد بود. اگر شما در حال به گوشت کسب و کار شما احتمالا نیاز به ترازو آشپزخانه که بزرگتر هستند و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سنگین. همچنین شما می خواهد نیاز به مقیاس است که در حال تصویب قانونی تجارت اگر شما در تجارت و صنعت.

ایمنی مواد غذایی است که شاید شماره یکی از چیزهایی که شما باید در نظر بگیرید در هنگام انتخاب یک مقیاس آشپزخانه و یا هر ابزار آشپزخانه. در نظر ترازو آشپزخانه است که ساخته شده از فولاد ضد زنگ مواد از آنها برای تمیز کردن آسان و هرگز زنگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *