ان Submodalities: چیزهایی که تفاوت

[ad_1]

مغز خود را منحصر به فرد کدهای هر تجربه در ساختار و محتوای خود را با استفاده از حواس 5. این 5 حواس فنی شناخته شده به عنوان روش. در درون هر سیستم حسی وجود دارد ظریف تبعیض. هر تصویر و صدا احساس بو و طعم دارای محتوا و ساختار است. ساختار متشکل از خود کیفیت. این ظریف ویژگی های شناخته شده در ان به عنوان submodalities. برخی از submodalities باید کیفیت است که آنالوگ [such as brightness or loudness] و دیگران را کیفیت است که دیجیتال (=یا / یا) [such as still / moving].

بنابراین چگونه شما می توانید با استفاده از ان submodalities در زندگی روزانه خود را? اینجا هستید 3 نمونه:

1. با داشتن مشکل گرفتن و لگد زدن به بدن به زندگی در صبح ؟ آن است که مزاحم شما و شما می خواهم به آن را تغییر دهید برای بهتر اما شما نمی دانید که چگونه ؟

اولین چیزی که شما آگاه هستند از زمانی که شما از خواب بیدار ؟

گرم است یا سرد ؟

نور و یا تاریک ؟

با صدای بلند یا آرام ؟

تیز و یا فازی?

در نزدیکی شما و یا دور ؟

سنگین و یا نور ؟

سیاه و سفید و یا رنگ ؟

این سوالات به شما کمک خواهد کرد درک آنچه شما اولین آگاه است. سپس شما می توانید کار با آن است. بازی با آن و با تغییر هر یک از عناصر مخالف برای دیدن اگر که باعث می شود یک تفاوت برای بهتر. اگر آن را گرم و سعی کنید با تغییر آن به سرما ، و چرا متوقف کردن وجود دارد ؟ مخالف ممکن است به همان اندازه ناراحت کننده است! بنابراین در حال حاضر شما می توانید در مقیاس از 1 تا 5 و تنظیم خود را submodality به این شکل است که بهترین کار خواهد کرد! اگر سرد بود به عنوان ناراحت کننده, گرم, سعی کنید آن را در حال تغییر به 2, 3 و یا 4 در مقیاس و ببینید چه چیزی احساس می کند بهترین. هنگامی که شما پیدا کرده اند submodalities که اکثر اخلال در خود را دریافت کنید تا روال شما می توانید آنها را تغییر دهید تا راحت تر سطوح. خود را دریافت کنید تا روال برای بهتر را تغییر دهید!

2. آیا شما اغلب دچار سردرد و یا سایر دردهای?

در اینجا شما می توانید به زیبایی کشف submodalities از درد خود را!

که در آن در بدن خود درد است ؟

چگونه شدید در یک مقیاس از 1 تا 5 است ؟

آن است مداوم و یا متناوب ؟

آن شخص و یا آن را حرکت می کند ؟

اگر آن حرکت کند و این حرکت باید از یک جهت ؟

چگونه جنبش را از محل منبع به محل مقصد است ؟

می کند درد یک رنگ ؟ یک صدا ؟ طعم? یک بوی ؟

اگر یک رنگ چه روشن است آن را [on a scale of 1 to 5]?

اگر یک صدا است که آن را با صدای بلند یا آرام ؟

اگر طعم و یا بوی آن را سنگین و یا نور ؟ شیرین و یا ترش?

و در حال حاضر چگونه شما نیاز به تنظیم هر یک یا تمام ؟ – از این submodalities به درد به زحمت شما کمتر و یا حتی کاهش دهد و به طور کامل ؟

3. آیا شما زنگ یا وزوز در گوش خود را ؟

چگونه با صدای بلند است ؟

که در آن آن واقع شده است ؟

در گوش خود را? پشت آن است ؟

بالاتر در سر ؟

که در آن دقیقا ؟

چگونه با صدای بلند است ؟

حالا تصور کنید یک سیستم صوتی با دور دستگیره برای تبدیل. انتخاب یکی برای حجم. چنگ زدن به آن و گوش به زنگ / وزوز در گوش خود را [or where?]. به شما گوش تصور تبدیل این دکمه حجم پایین کسری. آیا بلندی وزوز کاهش? روشن کردن دستگیره به پایین یکی دیگر از کسری. چگونه است که در حال حاضر ؟ بهتر است ؟ نگه داشتن تبدیل – یک بخش در یک زمان و مشاهده آنچه اتفاق می افتد… دریافت ایده ؟

آن را احساس می کند فوق العاده آزادی زمانی که شما به طور ناگهانی متوجه است که شما می آیا چیزی غیر از پمپاژ بدن خود را با کافئین و نیکوتین و الکل و یا مواد مخدر به blunten درد و یا دیگر ناراحت کننده/مزاحم شرایط – سیگنال از بدن خود را و شهود. البته هر سیگنال یک پیام است که من صمیمانه به شما توصیه اذعان به جای سرکوب اما چیزهایی مانند زنگ در گوش اغلب تبدیل به چیزی جز یک cohabit. در حال حاضر شما می توانید چیزی در مورد آن – رایگان و در را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *