اهمیت کوی رنگ

[ad_1]

ژاپنی ها نیز گرفته پراید در پرورش ماهی koi در رنگ های مختلف. این رنگ های دیدنی و جذاب هستند به همین دلیل آنها ارزشمند توسط صاحبان آنها. در شرایط رقابت koi باید رنگ روشن که در آن قرمز کوی باید به رنگ قرمز روشن و یا سیاه و سفید کوی باید عمیق ، این رنگ ها نشانه ای از سلامت خوب است. هر کسل کننده رنگ و یا لکه های روی ترازو نشان می دهد که این ماهی است که در بهداشت ضعیف و یا در معرض unhygienic شرایط آب.

هنگامی که شما خرید ماهی کوی رنگ خود چیزی است که شما باید نگاه کنید به منظور انتخاب کنید تا سالم shoal. بعد از آن در خانه نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در رنگ خود را در جهت آنها را به بهترین شکل ممکن مراقبت. عمده کوی رنگ سفید و سیاه و آبی و زرد و سفید و کرم. تعداد زیادی از دسته های شناسایی شده توسط ژاپنی کوی, پرورش دهندگان, محبوب ترین بودن Gosanke که شامل Showa Sanshoki, Kohaku و تایشو Sanshoki. این گونه ها مشخص خود را نشانه گذاری کنید. این kohaku kaoi سفید برفی با رنگ قرمز نشانه گذاری بر روی لبه های خوبی تعریف شده را پوشش می دهد که بیش از 50 درصد از بدن است.

این Taisho Sanshoki انواع عمدتا سفید با ماهی های قرمز و سیاه نشانه گذاری با لبه های متمایز. قرمز و سیاه و سفید عمیق سایه با لبه های متمایز. این Showa Sanshoki تنوع نیز قرمز و سیاه و سفید با تنها تفاوت که در Showa عمدتا سیاه و سفید با رنگ قرمز و سفید نشانه گذاری. هر یک از انواع رنگ خود را دارند و نشانه های که در آن برخی مانند Ogon کوی ها همه یک رنگ حتی اگر آنها در دسترس هستند در انواع رنگ ها. هر کوی رنگ ممکن است در سایه نیاز به گسترش به طور مساوی در سراسر بدن خود را با نشانه گذاری و یا الگوهای.

کوی رنگ ها را می توان افزایش یافته است اگر شما نگه داشتن آنها را در یک رژیم غذایی غنی از. مواد غذایی مانند میگو پلانکتون و جلبک های سبز-آبی که اضافه شده به صورت تجاری آماده, ماهی, مواد غذایی می تواند انجام شگفتی برای یک koi رنگ. منجمد یا یخ خشک میگو و دافنی نیز مواد تشکیل دهنده است که افزایش کوی رنگ پس آنها حاوی غلظت بالایی از کاروتنوئید و رنگدانه های رنگدانه در کوی پوست.

این bekko انواع کوی است که اغلب به اشتباه با utsurimono انواع با توجه به ظاهر مشابه است. این bekko قرمز و زرد و یا سفید با سیاه نشانه گذاری بر روی بدن خود را. این ogon محبوب تنوع است که یک رنگ جامد که یکنواخت در سراسر بدن خود را. Ogon کوی رنگ عبارتند از: نارنجی, سفید, طلا و پلاتین. فلزی خود را به رنگ آمیزی آنها ساخته شده است یک مورد علاقه برای دو رگه با پروانه کوی و شبح koi بودن در میان دورگه جدید انواع. برخی از پرورش دهندگان خودداری از برسمیت شناختن این عنوان معتبر koi fish.

کوی رنگ هنوز هم در حال توسعه امروز با پرورش دهندگان در تلاش برای رسیدن به نهایی در ماهی زینتی. این غیر معمول رنگ های سبز و آبی و بنفش. اگر شما پیدا کردن یک تغییر رنگ از کوی خود بررسی تعادل pH خود حوضچه یا مخزن. همچنین مطمئن شوید که شما آنها را درست مواد غذایی است. ویتامین های ضروری برای روشن کوی رنگ. Matsukawabake کوی انواع مختلف است که تغییر الگوهای رنگ با توجه به دمای آب در آن نگه داشته است.

به عنوان یک سرگرمی شما باید نمی شود دلسرد اگر شما پیدا کردن یک کسل کننده رنگ در مجموعه خود را. کوی تمایل به افزایش رنگ خود را هنگامی که آنها بالغ کافی است. با کمی صبر می توانید رنگارنگ ترین مجموعه از کوی در حوضچه یا مخزن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *