اپل's عالی کوتاه سکته مغزی آلومینیوم و بررسی صفحه کلید

[ad_1]

“صبر کنید ، شما صرف $ 50 در freakin 'صفحه کلید؟! I'm خوب با 15 دلار مایکروسافت ویژه!”

خوب است که's اما من'm یک فرد ضربه زننده پایین بسیار صفحه کلید نوع I ، پس از رفتن را از طریق سه نوع مختلف از صفحه کلید در دو سال گذشته من شروع به درک چقدر استاندارد سکته مغزی صفحه کلید می خورد. وقتی که من می گویند استاندارد سکته مغزی, I'm با اشاره به چقدر بالا و پایین کلید های سفر.

به جای شروع کردم به نفع من لپ تاپ's صفحه کلید و بیشتر و بیشتر. آره من یکی از کسانی که توانست't ایستاده کوچکتر طرح ها و تفاوت کلیدی پرس, اما من در بر داشت که من تایپ سریع تر و دقیق تر بر روی صفحه کلید لپ تاپ.

و در مورد برخی از شما تعجب من یک اپل فن ، به شدت کشنده در مقابل اپل کشویی مقیاس I'm در سمت مایکروسافت. اما اعتبار سزاوار است که در آن با توجه و اپل واقعا تولید یک محصول بزرگ ذکر شده است.

پس از نگاه کردن به اطراف در محلی من بهترین خرید و تلاش چند کیبورد من دیدم اپل غرفه کامل با اپل آلومینیوم صفحه کلید. در نگاه اول من می دانستم که من می خواستم چیز لعنتی. جامد بدنه آلومینیومی و باریک کلید های سفید ایستاده بود بلافاصله. شما به راحتی می تواند کسی ضربه وارونه سر و دست کشیدن از آنها را اگر شما سعی. آره واقعا که جامد!

با کلید تنها چند میلیمتر قد بلند و جدا از یک دیگر گرد و غبار یک باقی مانده بسیار آسان برای تمیز کردن. معمولی صفحه کلید دارای کلید های خود را مرتب در ردیف یکی در کنار دیگری ترک مقدار زیادی از فضای باز برای باقی مانده به سقوط. نگاهی به صفحه کلید خود را به نوبه خود آن را وارونه و ببینید چه چیزی بیرون می افتد.

احساس

اولین برداشت من برای کلیدهای واقعی بود “وای من دوست دارم!”. کلید پرس کوتاه درست مانند یک صفحه کلید لپ تاپ. شما دریافت “clickity-clack” همان راه شما را در یک نوت بوک صفحه کلید فراهم می کند که بزرگ قابل شنیدن انتقادات و پیشنهادات. بازخورد لمسی بزرگ است که شما می توانید به وضوح احساس می کنید زمانی که شما یک کلید را فشار دهید. کلید پرس نور و شکستن بسیار هموار. ترکیبی از ترد کوتاه پرس کلیدی همراه با بازخورد لمسی به شدت منجر به سریعتر و دقیق تر و بیشتر سازگار تایپ کنید.

ویژگی های

یک به علاوه از این اپل صفحه کلید شامل دو پورت USB است. به اندازه کافی عجیب با پورت USB شارژ می تواند my Touch Pro و خواندن یک 8GB flash drive, اما آن را می تواند't عرضه به اندازه کافی قدرت برای اجرای 4GB Sandisk Cruzer میکرو. ویندوز شکایت کرده بود که قدرت کافی برای به قدرت دستگاه USB. آن می توانست این چراغ را در فلش درایو طراحی بیش از حد قدرت است't حس را از صفحه کلید می تواند شارژ تلفن من. عجیب و غریب.

اپل همچنین شامل اضافی و کلید های تابع اختصاص داده ot F1-12 کلید است. پس من'm با استفاده از ویندوز ایکس پی من تا به حال برای دریافت درایور و یا استفاده از نرم افزار شخص ثالث به منظور دریافت رسانه ها و کلید های حجم کار. من سعی کردم با استفاده از Bootcamp, درایور,, اما برای من, ویندوز نمی't مانند آن. بنابراین من تا به حال به توسل به استفاده از یک قطعه کوچک از نرم افزار رایگان به نام AutoHotKey . زوج با صحیح اسکریپت کنترل رسانه بزرگ کار می کنند! شما می توانید پیدا کردن اسکریپت و جزئیات بیشتر در اریک Savage's وبلاگ [http://www.efsavage.com/blog/posts/enable_buttons_on_apple_keyboard_in_windows/].

منفی

به طور کلی وجود دارد عمده منفی فقط برخی از جزئی nuisances:

  • عدم num lock key. در هنگام ورود به ویندوز قبل از num lock فعال است من مجبور به استفاده از شماره ردیف کلید برای تایپ رمز عبور من 🙁
  • هیچ اختصاصی ویندوز نرم افزار مستقل برای فعال / سفارشی کردن کلید های تابع. من نفرت نصب نرم افزار شخص ثالث برای چیزهای ساده مانند آن.
  • حذف صفحه اصلی قرار دادن ، کلید کمی دورتر از کلیدهای جهت دار از صفحه کلید معمولی. من با استفاده از کلیدهای جهت دار برای حرکت در بازی PC و تغییر, حذف, صفحه اصلی, قرار دادن, و غیره. کلید احساس بی دست و پا.
  • موقعیت های کلیدی از پد شماره ثبت اپراتورها (+ – * /) منتقل می شوند.
  • می توانید برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. کلید ها بسیار سبک و تخت در حالی که کلید های معمولی کمی مقعر به آنها احساس می کنید. نگه داشتن در ذهن است که تایپ کردن بر روی این صفحه کلید شبیه به احساس از تایپ کردن در یک صفحه کلید لپ تاپ. کلید های بسیار کم عمق و نیاز به فشار کمتر به فشار پایین. اگر شما نمی مانند تایپ کردن بر روی لپ تاپ و سپس این است برای شما.

خط پایین

به طور کلی, من'm نسبتا راضی اپل آلومینیوم صفحه کلید. آن's به نگاه خیره کننده جامد به عنوان یک سنگ دارای کلیدهای مدیا و لپ تاپ سبک های arrow. اما اگر شما نمی مانند تایپ کردن بر روی لپ تاپ این صفحه کلید برای شما نیست. اما برای افرادی که مایل به آنها می تواند تایپ بر روی صفحه کلید لپ تاپ در تمام روز این است که نام شما در آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *