این حقایق ساده در مورد Hoki ماهی است که تولید اسیدهای چرب امگا-3

[ad_1]

Hoki یک نوع ماهی است که زندگی در شفاف آبهای عمیق جنوب نیوزیلند. ماهی نیز شناخته شده است توسط تعدادی از نام های دیگر از جمله آبی grenadiers آبی hake, whiptails, whiptail هیک و نیوزیلند whiting. نام علمی آن است Macruronus novaezelandiae.

بلند نقره ای ماهی بسیار کوچک مقیاس و به نظر می رسد در ظاهر شبیه به سنگ ماهی. Hoki طولانی گوه شکل بدن است که باریک تر در دم باریک با باله و آبی-سبز به رنگ نقره الگوی. آنها چشم های بزرگ و بیرون زده فک که یکی از ویژگی های مرتبط با cod و hake. بزرگ چشم ماهی شبیه آنها همیشه مبهوت.

Hoki است که معمولا به فروش می رسد در فیله و ضخامت گوشت سرشار از اسید چرب امگا-3 و آن را یک غذای بسیار سالم است. ماهی تازه خامه صورتی به سفید, شرکت, درخشان و مرطوب گوشت و بدون هر گونه قهوه ای نشانه گذاری. یکی از شاخص های کلیدی برای تعیین اگر گوشت تازه آن بوی دلپذیر است. گوشت را می توان عمیق سرخ شده, ماهی تابه سرخ شده در روغن پخته, کبابی, کبابی, بخار پز یا دودی.

نیوزیلند hoki است که معمولا مورد استفاده برای ماهی و چیپس خرد کرده ماهی برگر و می توان در غذاهای دریایی توسعه دهنده. این ماهی یکی از گونه های مورد استفاده در مک دونالد فیله ماهی-O-و McFish ساندویچ. آن را نیز مورد علاقه معتبر رستوران به عنوان متراکم گوشت نگه می دارد تا به خوبی به sautéd. این عطر ملایم و کمی شیرین و ماهی جفت خوبی با یک طبقه بندی گسترده ای از سس و سبزیجات است.

Hoki ماهی یکی از بهترین منابع امگا 3 مکمل های روغن ماهی. اسیدهای چرب امگا 3 هستند و مواد مغذی است که بدن ما نیاز دارد اما نمی تواند تولید کند. این اسیدهای چرب برای پیشگیری از سرطان روده بزرگ و سرطان پروستات. آن را نیز ممکن است به کاهش رشد تومور پروستات. Cardiovacular بیماری به حداقل رسیده است که این مواد مغذی گرفته شده است به طور منظم.

امگا 3 مکمل های روغن ماهی نیز می تواند کمک به بهبود مشکلات ریتم قلب است که می تواند باعث مرگ ناگهانی. آن نیز شناخته شده است برای جلوگیری از اختلالات روانی در کودکان و نوجوانان است. اکثر دانشمندان و متخصصان بهداشت و سلامت بر این باورند که آن را ضد التهابی خواص روغن ماهی است که آن را قادر به ارائه بسیاری از مزایای بهداشت و درمان.

در نیوزیلند hoki شامل بزرگترین تجاری گونه های ماهی. به دلیل حجم بالا گرفتن ماهیگیری است که از نزدیک نظارت برای اطمینان حاصل شود که ماهی در حال بهره برداری بیش از حد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *