باک دندان تترا

[ad_1]

این bucktooth تترا (Exodon paradoxus) جالب و منحصر به فرد علاوه بر آکواریوم خانه, اما آن را به ارمغان می آورد همراه با چالش های مختلف است که باید برای آن موفق به نگه داشتن. بسیاری از این مشکلات دور تند و زننده آن رفتار در اسارت. در واقع برخی از آکواریوم ممکن است استدلال می کنند که اونس برای هر اونس E. paradoxus یکی از تهاجمی ترین ماهی های موجود در سرگرمی.

ویژگی های

این bucktooth تترا بومی حوضه رودخانه آمازون و گویان مناطق. زمانی که یکی می شنود و نام آن را به ارمغان می آورد در مورد تصاویر بزرگ و دندان های بیرون زده اما در ظاهر E. paradoxus است که شدید. یک بازی گاه به گاه معاینه دهان نشان می دهد که E. paradoxus دارای دندانه دار لب اما نه تلفظ دندانی است که ممکن است مرتبط با یک نام مانند bucktooth تترا.

هر چند این ممکن است در ابتدا به نظر می رسد ناامید کننده برای علاقمندان به دنبال یک ماهی بزرگ قابل مشاهده دندان E. paradoxus فوق العاده قدرتمند jaws برای آن اندازه و آن دندان ها برجسته تر و به خوبی توسعه یافته در مقایسه های مختلف جامعه tetras.

رنگ E. paradoxus است: روشن متالیک-نقره ای پایه همراه با زرد باله با نارنجی و قرمز راهنمایی. در سراسر بدن به هم ریختگی و زرد و قرمز و سبز. نیز وجود دارد دو لکه های سیاه در نزدیکی وسط بدن و دیگر در پایه دم. زمانی که نگهداری تحت بهینه آب با کیفیت خوب و روشنایی فلزی برق از بدن اغلب منعکس کننده آبی و بنفش رنگین کمان.

در وحشی, E. paradoxus است shoaling گونه های گوشتخوار گرایش. حشرات کوچک ماهی و میگو و سایر اشکال گوشتی کرایه را تشکیل می دهند بخش عمده ای از رژیم غذایی خود را, اما bucktooth تترا نیز شناخته شده lepidophage (مقیاس خوار). این فرم تخصصی تغذیه باعث ایجاد مشکل برای آکواریوم, ساخت تقریبا هر ماهی نگه داشته و با E. paradoxus در معرض خطر آسیب.

نگه داشتن Bucktooth تترا

E. paradoxus ارائه شده برای فروش در اکثر آبزیان فروشگاه ها معمولا اندازه گیری 2 تا 3 اینچ اما آنها قادر به رشد به حدود 6 اینچ است. آن است که آهسته رشد گونه اما برای هر اینچ است که این ماهی قرار می دهد در طول یک مقدار قابل توجهی از حجم و توده بدن است به دست آورد. این bucktooth تترا صرف بیشترین زمان خود را midwater اما تمام سطوح آکواریوم در حال کاوش هنگامی که مواد غذایی اضافه شده به مخزن و یا فعالیت های دیگر ساکن جلب توجه خود را.

که بسیار فعال و ماهی بالغ نمونه باید نگهداری در آکواریوم هستند که هر دو طولانی و گسترده است. حداقل اندازه خواهد بود یک استاندارد 55 گالن آکواریوم اما مثل همیشه بزرگتر بهتر. E. paradoxus بسیار سازگار به طیف گسترده ای از پارامترهای آب, اما افراط و تفریط باید اجتناب شود. ایده آل pH محدوده خواهد بود تقریبا 6.2 به 7.4. بزرگ, مکرر, تغییرات آب لذت می برد و bucktooth تترا اغلب می شود حتی بیشتر فعال پس از تعمیر و نگهداری روزمره.

این bucktooth تترا است نه خوار ضربه زننده در اسارت و قبول غذاهای مختلف مانند آب نمک میگو mysid میگو و کرم خونی خرد شده کرم خاکی, گوشت گاو, قلب, قطع فیله ماهی و همچنین پوسته پوسته شدن و گلوله های مواد غذایی به تعادل تغذیه. من چند یدکی تانک که در آن من نژاد فیدر گوپی و gutload آنها را با دانههای گیاهی قبل از ارائه آنها را به انواع کوچکتر گونه درنده.

من E. paradoxus قابل ملاحظه ای دقیق و کارآمد شکارچیان اغلب حیواناتی گوپی در سطح آب بسیار به سرعت. تنها راهی که من می توانم بگویم که آنها در واقع ابتلا به گوپی است از توده های کوچک در معده خود را. زمانی که هر نوع از مواد غذایی بازدید آب آن جرقه دیوانگی تغذیه بی نظیر ترین آکواریوم دیگر گونه است.

دکور تانک می تواند شامل قطعه از تخته پاره روی اب, سنگ, تخته سنگ و گلدان و غارهای مصنوعی. Driftwood with a root-سیستم-مانند ظاهر می سازد برای مناظر قابل توجه به عنوان یک مدرسه E. paradoxus را بی وقفه پستی در داخل و خارج از ریشه مانند سازه های در طول روز است. اگر چه bucktooth tetras صرف بیشتر وقت خود را در باز مخفیگاه های مورد استفاده به استراحت گاه به گاه از خود ظاهر بی پایان فعالیت است.

E. paradoxus خود را نشان می دهد رنگ بهترین زمانی که با حفظ تاریک بستر و گیاهان زندگی می کنند همراه با یک پس زمینه تاریک. گیاهان مناسب عبارتند از: broad-leaved از گونه ها مانند آمازون شمشیر و جاوا فرن و همچنین چمن های مختلف مانند گیاهان مانند Vallisneria گونه است.

گیاهان شناور نیز قدردانی توسط E. paradoxus برای ارائه مناطق سایهدار و ایجاد یک محیط واقعی تر. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر شما می توانید از باک دندان تترا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *