با استفاده از کمتر به ایجاد احساس بیشتر

[ad_1]

من دختر هفت ساله اخیر مدل موی من فکر کرده بود یک بار دیگر در مورد سن-پیر “کمتر بیشتر است” موضوع است. با دور کمر با طول برش مو را به بالا شانه باب ناگهان یک کمی من نگاه بسیار بزرگتر (و بیشتر رشد بیش از حد). همه که مو بود بصری کوتولگی او تنها به دلیل نسبت طول مو به بدن ارتفاع.

با مدل بودن کاملا یک انحراف از زمینه تخصص من شیفته اثرات مشابه از برش پشت به پشت برش بر روی آیتم در یک فضا. “برش” در یک اتاق می تواند به معنای بسیاری از چیزها:

“با استفاده از مقیاس کوچکتر مبلمان برای باز کردن فضا;

“د / حذف اقلام مازاد است که ایجاد یک “مشغول” احساس می کنم در اتاق;

“با استفاده از کمتر توسط قطعه از مبلمان با انتخاب قطعه که چند منظوره مانند یک وبهلسترد عثمانی که دو برابر به عنوان یک جدول گاه به گاه.

نسبت یا مقیاس یکی از مهم ترین عناصر در طراحی خوب — طراحی داخلی, طراحی گرافیک و بدیهی است که مو “طراحی” بیش از حد. چیزی بسیار بزرگ فقط کار نمی کند و همچنین زمانی که آن را در پس زمینه نسبتا کوچک است مگر اینکه البته این مورد بزرگ است که به معنای تنها نقطه کانونی می تواند به عنوان مورد با یک پیانو و یا میز بیلیارد در محیط خانه.

اگر چه من دوست دارم نگاه از مینیمالیسم, من هرگز آن را پذیرفته به عنوان یک دست یافتنی برای خود من و یا برای هر خانواده متوسط. بسیاری از ما با آسودگی با داشتن برخی وسایل شخصی قابل مشاهده در اطراف ما که آیا آنها در کتاب, عکس, صنایع دستی/سرگرمی, نمایش کلکسیون یا فقط مخصوص چیزی است که ارزش احساساتی. “کاهش” بیش از حد برابر با تراشیدن سر خود را گمان می کنم. هر دو افراطی هستند. یک راه وجود دارد برای پیدا کردن یک محیط شاد.

در کمتر از یک روز شما می توانید وصله پینه کردن خانه خود را در چنین راهی است که آن است که دیگر به مراتب بیشتر محتویات آن است. در اینجا برخی از ساده (و صرفه جویی در هزینه) راهنمایی برای باز کردن اتاق خود را به نمایش گذاشتن فضا و همچنین اموال خود را:

> مشغول چاپ و یا الگوهای به ویژه در مبلمان بزرگ قطعه (مانند مبل ها) تمایل به قطعات به نظر می رسد حتی بزرگتر. پوشش آن را با یک جامد رنگ یا ظریف و تن در تن-نسخه قابل چاپ ترک مناطق کوچک از چاپ اصلی در معرض.

> Reframe عکس در تطبیق فریم و یا استفاده از فریم است که به جای استفاده از تصاویر متعدد.

> نمایش آلبوم در سایه جعبه و یا در مناسب قفسه و یا در موارد صفحه نمایش است که می تواند بر روی دیوار آویزان.

> تعیین اگر هر یک از مبلمان خود را می توان به عنوان چند منظوره قطعات و انجام برخی از مرتب کردن اگر مورد نیاز است. به عنوان مثال قدیمی از مد افتاده میز می تواند به عنوان یک میز کنسول در حالی که ارائه شما با یک لحظه جای رسیدگی به ایمیل و حتی لایحه پرداخت.

> به دنبال پنهان سازی فضا است. برای اولین بار روشن کردن آنچه شما نیاز نیست و استفاده مناسب از فضای ذخیره سازی شما; سپس به دنبال “hidden” مناطق ذخیره سازی. راه حل های ذخیره سازی می تواند ایجاد زیر پله ها بالا واشر و خشک کن در هر کجا که شما باید فضای هدر رفته در خانه خود… بسته به نوع سیستم گرمایش خود را, شما ممکن است bulkheads پنهان مجرای; اغلب برخی از bulkheads قرار داده تا فقط به نیاز آنهایی که نگاه متعادل است. خالی و یا جعلی bulkheads به راحتی می تواند تبدیل به فضای ذخیره سازی. Don’t leave یک اینچ از فضا در سازمان ملل متحد-فکر اگر شما واقعا از اتاق به نگه داشتن خانواده خود را ،

> استراتژیک آویزان آینه برای منعکس کردن پنجره ها و درها. اگر چه این تاثیر نمی گذارد طرح خود آن را ایجاد یک حس بیشتر در منطقه است. از سوی دیگر هرگز قطع یک آینه در انتهای یک راهرو و یا سالن به عنوان “بلند و باریک” خواهد بود تاکید کرد به کوچه بولینگ احساس.

> استفاده از کنتراست برای تعریف فضا. مطمئن شوید که وجود دارد این است که تضاد بین خود و دیوار رنگ & درب و پنجره. باید قوی تر و کنتراست بین در و دیوار خود را و خود را کوچک مبلمان از بین دیوار و قطعات بزرگتر در هر زمان ممکن است.

> تاکید بر باز کردن فضای طبقه با یک فرش ساده است که متناسب است که در آن فضای باز ترک یک مرز قابل مشاهده کف در معرض.

> ایجاد یک چیدمان مبلمان است که خود بزرگترین (بالاترین) قطعات غیر کانونی, نقطه, مبلمان دورتر از ورود به اتاق. برای مثال یک کمد در مقابل یک درب اتاق خواب خود را با تکیه تلفظ کردن اندازه کمد در حالی که یک تکه از مبلمان است که در همان محل را با تکیه تلفظ کردن فضای اتاق خود را ارائه کرده است.

سفر به کتابخانه محلی خود را و یا کتابفروشی می تواند شما را با حتی بیشتر الهام بخش برای خانه شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *