بحث و گفتگو در سلول درمانی از نقطه استاندارد مقیاس و صنعتی

[ad_1]

آنچه از سلول درمانی ؟

سلول درمانی با اشاره به پیوند و یا ورودی از عادی یا bioengineered سلول های انسان به یک بدن بیمار و تازه وارد سلول می تواند جایگزین سلول های آسیب دیده و یا شامل ایمنی قوی تر کشتن تابع بنابراین به عنوان برای رسیدن به هدف از درمان بیماری است. سلول درمانی نشان داده بالاتر کاربرد ارزش در درمان سرطان خونی, بیماری ها, بیماری های قلبی و عروقی و دیابت و بیماری آلزایمر ، به طور کلی سلول درمانی شامل سلول های تومور سلول های بنیادی و سلول های بنیادی. وجود منابع سلولی برای سلول درمانی یکی از بیمار خود و دیگر از آنر بافت.

نقص از سلول درمانی

همراه است و اساسی ترین واحد که منجر به یک ارگانیسم زنده با این حال این به آن معنا نیست که هر کس سهام همان سلول. بر خلاف وجود دارد یک تفاوت بزرگ در هر فرد است که می تواند نسبت به انسان-به-انسان تفاوت که دو یکسان مردم هرگز وجود داشته باشد. تفاوت زیادی بین سلول ها و سلول آماده سازی است که بزرگترین نقطه ضعف از سلول درمانی. در این پست ما در مورد مسائل مختلف است که نیاز به توجه در مرحله کنونی از سلول درمانی.

مشکلات در این استاندارد از سلول درمانی

سرطان سلول سلول های بنیادی نمی توان استاندارد از مرحله مواد خام کسب. سلول درمانی materiasl برای هر paitient هستند و به خون خود لکوسیت. وضعیت جسمی و شرایط هر بیمار متفاوت هستند و جمع آوری سلول های سفید خون رشد کمیت و کشتن فعالیت هستند یکسان نیست و نمی توان استاندارد شده است. آن را به عنوان غیر ممکن است برای استاندارد مواد خام آماده سازی فرآیند و محصول و مشخصات آن را نمی توان استاندارد صنعتی و کوچک. هر سلول تومور سلول های بنیادی در آزمایشگاه مطابق با سطح GMP با سخت افزار محیط زیست و می توان آن را بیشتر شبیه به یک سلول آماده سازی کارگاه. محققان در بازه زمانی تعداد از چند ده و نمی تواند واقعا با استانداردهای تقسیم کار صنعتی از شرکت های دارویی. مصرف درمان با سلول های بنیادی است که با استفاده از بند ناف سلول های بنيادی مزانشيمی به عنوان مثال خام که یک بند ناف و بند ناف-تولید سلول می تواند مورد استفاده توسط بسیاری از بيماران. استاندارد مسیر پیشرفته تر از سلول های بنیادی از سلول های تومور و مواد خام را می توان استاندارد به حدی است.

مشکلات در مقیاس سلول درمانی صنعت

در حال حاضر تولید حالت سلول درمانی صنعت عمدتا بستگی به تکنسین. در 10,000-درجه تمیز کردن آزمایشگاه سلول های عمل در کلاس 100 نیمکت تمیز کشت در یک دی اکسید کربن رشد سانتریفیوژ در یک سانتریفیوژ مشاهده از طریق یک میکروسکوپ معکوس و مواد مخدر, مواد ذخیره شده در طب یخچال و فریزر. همه از این دستگاه توسط عمل مستقل زیستی آزمایشگاه مجزا و مرتبط با هم از طریق عملیات از دانشمندان است. این نوع از تولید مدل سازی و شبیه به کارگاه-نوع تولید. اگرچه برخی از مقیاس های بزرگ جوهر مجموعه ای از بسیاری از کارگاه های کوچک. با توجه به کوچک مقیاس های ابزار مورد استفاده عبارتند از ابزار آزمایشگاهی و بسیاری از مواد مورد استفاده علمی معرف منجر خواهد شد که به موضوع بهره وری پایین اما هزینه بالا است.

اتولوگ یا آلوژنیک

وجود دارد دو نوع از منابع سلولی برای سلول درمانی یکی از بیماران و دیگر از آنر بافت. اتولوگ سلول درمانی نمی توان استاندارد از مواد اولیه کسب و آن را تنها اعمال شده به بیمار خود جوهر است و اساسا تکنولوژی پزشکی. شيوع اتولوگ سلول درمانی به عنوان یک تکنولوژی پزشکی است که عمدتا با توجه به مقیاس از مخمصه. آنر درمانی سلول های مشتق شده از آلوژن. گرفتن سلول های تومور سلول های بنیادی به عنوان مثال سلول منبع ممکن است از خون بند ناف و مقیاس بزرگتر همراه منبع ممکن است یک فیلتر صفحه لکوسيتها تصفیه در بانک خون. در نظر گرفتن بند ناف بنيادی مزانشيمی به عنوان مثال سلول های منبع است که بند ناف و بند ناف-تولید سلول می تواند توسط بیش از یک نفر. اگر مقیاس را می توان کشت, اگر چه استانداردهای کیفیت را نمی توان مقدار خوبی مدرج محصولات خود را از یک رشته خاص استاندارد و خواص.

سلول صنعت به عنوان یک صنعت است که مسیر پیشرفت از cell-based therapeutics. اگر فن آوری های پیشرفته نمی توان تولید انبوه در مقیاس بزرگ می تواند تنها ماندن در آزمایشگاه و تبدیل شدن به هدف از تحقیق و پژوهش برای دانشمندان هرگز achance برای تبدیل شدن به یک دارو به اکثر بیماران. برای آلوژنیک سلول درمانی است که با استفاده از آلوژنیک سلول ها به عنوان مواد اولیه استاندارد خواص مدرج محصولات می توان متوجه شد اگر در مقیاس بزرگ فرهنگ آماده و سپس در مقیاس و استاندارد می تواند در ترویج هر یک از دیگر. پیشرفت های فعلی در استاندارد سازی سلول های آسان نیست اما پیشرفت در مقیاس باید نسبتا آسان برای رسیدن به.

طبیعی سايتوکين supernatants با بیشتر استاندارد شده و استاندارد خواص

سيتوکين ها در یک کلاس کوچک مولکول پروتئین با گسترده فعالیت زیستی سنتز و ترشح شده توسط سلول های ایمنی (مانند مونوسیت ماکروفاژها سلول های T, B, سلول های, سلول های NK و غیره.) و برخی از غیر سلول های ایمنی (سلول های اندوتلیال اپیدرم سلول های فیبروبلاست و غیره.) پاسخ ایمنی بدن تنظیم با اتصال به گیرنده های مربوطه به تنظیم رشد سلول های تمایز و اثرات. سيتوکين ها (CK) پایین هستند با وزن مولکولی پروتئین های محلول است که تولید شده توسط انواع مختلفی از سلول های ناشی از immunogens, mitogens یا دیگر محرک. آنها باید توانایی برای تنظیم ایمنی ذاتی [1] و تطبیقی ایمنی [2], خون, سلول, رشد و آسیب بافت تعمیر و توابع دیگر.

سيتوکين ها را می توان به تقسیم interleukins, اینترفرون و فاکتور نکروز تومور superfamily, colony, تحریک عوامل chemokines رشد عوامل ، سايتوکاين ها در فرم بسیار پیچیده سايتوکين نظارتی شبکه در بدن و شرکت در بسیاری از مهم عملکردهای فیزیولوژیکی بدن انسان است. که در آن سلول های بنیادی و سلول های ایمنی نمی تواند رسیدن به بدن سيتوکين ها به راحتی می توانید رسیدن به هدف بافت سایت به دلیل اندازه کوچک خود را.

در سال های اخیر نوترکيب ژن سايتوکاين اند ساخته شده است دستاوردهای قابل توجه در کاربردهای بالینی به عنوان یک رمان بیولوژیکی واکنش اصلاح. بخش زیادی از اثرات درمان با سلول های بنیادی و درمان ایمنی ناشی از عمل سايتوکاين ترشح شده در بدن است. سلول های بنیادی و سلول های ایمنی در بدن معرفی شده به بدن به ترشح انواع طبیعی سازه سايتوکاين. اگر چه مقدار از این سايتوکاين ها نسبتا کوچک است و آنها هم افزایی و عمل به طور مستقیم در سايتوکين شبکه در بدن به دلیل بالا ساختار طبیعی فعالیت و عدم antigenicity اما تنوع. به دلیل استاندارد استاندارد صنعتی و مقیاس ترکیب طبیعی سايتوکاين آن را بیشتر مقرون به صرفه تر از سلول درمانی اجازه می دهد بیشتر بیماران نیاز به لذت بردن از سلول مانند اثرات درمانی.

اگر چه طبیعی پیچیده سايتوکاين ها تا حد زیادی می تواند جایگزین سلول درمانی, اما هنوز هم وجود دارد شرایط که نیاز به حضور سلول به اعمال اثر درمانی. ما امیدواریم که که سلول درمانی می توانید از وضعیت فعلی تبدیل به راندمان بالا و هزینه کم با مقیاس بزرگ تر استاندارد و پس از آن اعمال می شود به بیشتر بیماری درمان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *