بدن بیولوژیکی کامپیوتر

[ad_1]

بدن بیولوژیکی کامپیوتر است که در حال کنترل و آگاهی است. آیا شما شناسایی خود را به عنوان بدن خود را? یا شما فکر آگاهانه انرژی که هدایت بدن از طریق این 3 بعدی ‘برچسب’ هستی ؟ اگر شما به دام افتاده از تفکر است که شما بدن خود راشما فراموش کرده اند که یک بخش بسیار مهم از خود بودن.

کوانتومی Perplexities

از طریق مطالعه کوچکتر و کوچکتر ذرات (بخش) دانشمندان کشف کرده اند که به برخی از چیزهای عجیب و غریب در مورد جهان است. برای مثال مطالعه مکانیک کوانتومی به ما نشان داده که هیچ چیز جامد است به این معنا که اکثر مردم فکر می کنم. مطمئن شوید که شما نمی توانید با قرار دادن دست خود را از طریق بالای جدول اما زمانی که جدول (یا دست خود را) مشاهده شده است در قطعات کوچکتر از مولکول های ما پیدا کردن که تقریبا تمام چیزی که ساخته شده است به ظاهر فضای خالی. برای یک ایده از چه مقدار فضای خالی است سعی کنید تصور یک استادیوم فوتبال با هیچ چیز در داخل آن به جز برای یک پنی در هوا معلق و در جایی در نزدیکی وسط ورزشگاه. درست است که کل جهان است که تقریبا “یک دسته از هیچ چیز’ زمانی که شما گیر کرده است در ابعاد 3. حالا که درست نیست اما از امروز معمولی دانشمند نقطه نظر است که ریشه در این 3 بعدی مدل از واقعیت (اگر من می توانم آن را ببینید و یا آن را اندازه گیری واقعی نیست) به نظر می رسد به یک دسته از هیچ چیز”. چه اشغال فضای خالی است که به سادگی در خارج از توانایی ما برای درک. آن را در خارج از ما قابل رؤیت محدوده فرکانس.

در این مقیاس همه چیز نوع از عجیب و غریب. آن را سخت به بگویید که آیا این کوانتومی ذرات در واقع ذرات و یا اگر آنها امواج انرژی است. به نظر می رسد بستگی دارد که آیا آنها مشاهده می شود یا نه. این ذرات می تواند به نظر می رسد در مکان های متعدد در همان زمان و ارتباط می تواند بلافاصله در سراسر بزرگ فاصله است. این مقیاس از واقعیت ورشکسته و دچار سردرگمی بسیاری از دانشمندان که به مطالعه آن. به نظر می رسد که کل جهان است بد بو سوپ محدوده فرکانس و تداخلی با هیچ شکل جامد تا زمانی که آن را به طور مستقیم مشاهده شده است که زمانی که آن را ‘متراکم’ به ‘solid’ فرم است که ما می بینیم و می شنویم.

محدوده فرکانس?

هر چیزی که قابل مشاهده در 3D این واقعیت است قابل اندازه گیری ارتعاش. قابل اندازه گیری ‘فرکانس’. مگا هرتز و موجب میشود برخی از نمونه هایی از ما چگونه اندازه گیری محدوده فرکانس. هر یک از حواس ما در واقع فقط میدارد تا مجموعه ای متفاوت از فرکانس و تبدیل آن به سیگنال های الکتریکی که به مغز فرستاده می شود برای ما ایجاد ‘نمایش’ مناظر و صداها و احساسات است.

چشم ما را انتخاب کنید تا “نور مرئی” طیف (محدوده فرکانس). هر طول موج (فرکانس) محدوده به نظر می رسد به ما در صفحه داخلی به عنوان یک رنگ و یا سایه ای از رنگ. در جهت افزایش فرکانس آنها قرمز و نارنجی و زرد و سبز و آبی و بنفش. نیز وجود دارد دیگر نور است که ما نمی توانیم دیدن با چشم ما اما آنها وجود داشته باشد.

گوش انسان می تواند انتخاب کنید تا برای تلفن های موبایل بین 16 و 20 ، 000 هرتز. ما از شنیدن این طولی مکانیکی فرکانس موج را به عنوان برای تلفن های موبایل زمانی که گوش ما درک آنها و تبدیل آنها به سیگنال های الکتریکی که به مغز فرستاده می شود برای پردازش. هنگامی که مغز فرآیندهای این پالس های الکتریکی آن را پخش صدا است که ما بشنوند. وجود دارد بسیاری از تلفن های موبایل در داخل 16-20,000 هرتز محدوده فرکانس وجود دارد اما بسیاری از تلفن های موبایل است که گوش ما را انتخاب کنید تا. صداها هنوز هم وجود دارد اما ما فقط نمی توان آنها را با ما ‘تجهیزات’. خفاش ها می شنوید برای تلفن های موبایل تا 100000 هرتز است که هیچ انسان می تواند بشنود و بدون کمک از فن آوری است. نیز وجود دارد که فرکانس پایین برای تلفن های موبایل است که می تواند شنیده شود توسط گوش انسان نیز هست. این به این معنا نیست این فرکانس وجود ندارد ما فقط نمی تواند آنها را درک بنابراین ما معمولا آنها را متوجه مگر اینکه ما با استفاده از یک ابزار طراحی شده برای تبدیل آن فرکانس به چیزی که ما می تواند درک. شما نمی توانید به شنیدن ایستگاه های رادیویی تا به شما در تنظیم رادیویی خود را انتخاب کنید تا حق مجموعه ای از فرکانس های که بیش از ایستگاه های رادیویی پخش برنامه های خود را, اما این سیگنال است که هنوز هم وجود دارد و اگر این رادیو نیست شما فقط آن را متوجه نیست و رفتن در مورد کسب و کار شما. من فکر می کنم یکی از دلایل آن را چنین محدود شنوایی قابلیت این است که هنگامی که شما مریض از گوش دادن به همان 6 آهنگ را بارها و بارها شما می توانید خاموش کردن رادیو و توقف درک است که محدوده فرکانس. آیا آن را نمی بزرگ است که ما می توانید انتخاب کنید تا تمام کسانی که در محدوده فرکانس با بدن ما کامپیوتر؟: -P

همان چیزی که می رود به حس لمس و طعم و مزه و بوی. آنها فقط متفاوت ارتعاشات که این دستگاه می تواند انتخاب کنید تا. اما ما هستند نه ما چشم یا گوش یا بینی یا دهان… ما نیست ما پوست است. ما نیست قلب ما خون یا مغز یا نه. ما “تفکر” و یا پردازش با مغز, اما ما نه مغز. فکر می کنم از مغز خود را به عنوان بدن CPU و هارد دیسک برای ذخیره سازی حافظه. پوست است که فقط ما زمینی فضایی برای حفظ گرد و غبار و حفاظت از سخت افزار داخلی. ما بیولوژیکی قطعات کامپیوتر. چه ما این است که این آگاهی است که کنترل بدن شما می تواند این را ‘روح’, ‘آگاهی’ و یا یک پوسته خارجی از دیگر نام اما بخش مهم برای تمایز بین بدن و آگاهی است. شما بدن خود را, آن را فقط یک ابزار است.

شما می توانید از فکر می کنم از DNA به عنوان کد منبع برای بدن است. DNA حاوی کد است که تعریف می کند که چگونه بدن خواهد شد وارد شده و چه صفات آن را داشته باشد. دانشمندان می گویند که 97 درصد از DNA ما است “junk DNA’. این ها مزخرف است. فقط به خاطر اینکه آنها درک نمی کنند این به آن معنا نیست آن را آشغال. من به شما اطمینان دهم که آن را ‘ناخواسته’. برخی می گویند که این junk DNA استفاده می شود برای ذخیره اطلاعات از زندگی گذشته یا ‘سوابق akashic’. که آیا وجود دارد هر حقیقت که یا نه من نمی دانم, اما آن است که قطعا نه ناخواسته.

بدن ما وسایل نقلیه برای ما به تعامل با این 3D ‘واقعیت’

من اینجا نشسته در مقابل از کامپیوتر تایپ کردن تایپ کردن این حق در حال حاضر, اما من نه کامپیوتر. اگر شما باور دارید که بدن شما در حال گرفتن خودتان اشتباه خود را با کامپیوتر. اگر ما نیست که بدن ما نمی تواند ارتباط برقرار کردن با این محدوده فرکانس. آنچه که ما فراموش کرده اند این است که ما می توانید با اتصال تمام محدوده فرکانس های دیگر بیش از حد. بسیاری از ما فراموش کرده اند که وجود دارد یک طیف گسترده ای از فرکانس های که ما نمی توانیم ارتباط برقرار کردن با استفاده از بدن ما کامپیوتر و آنقدر پیچیده در 3D هولوگرافی توهم ما فکر می کنیم واقعیت است که ما به اشتباه خودمان را با رایانه های ما.

به خاطر سپردن و آنچه که ما میباشد برای تبدیل شدن به رایگان موجودات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *