برترین سایت های آنلاین به خرید سواری دنده

[ad_1]

چه موتورسواری سواری دنده?

موتور سیکلت سواری دنده

نگه داشتن خود را daredevil روح اما هوشمندانه!

موتور سیکلت سواری نیاز به حفاظت کامل. برای اطمینان از ایمنی جاده ها و از بین بردن تصادفات منجر به مرگ یک سوار باید پد تا به خوبی. موتورسواری سواری دنده شامل لباس های محافظ و کلاه. محافظ پوشش شامل انواع خاصی از کت و دستکش و چکمه و شلوار.

موتورسواری دنده سوار می شود و frivolously چرا که این روزها بسیاری از کشورها قوانین تعریف شده که حکم پوشیدن سواری دنده.

به طور معمول, این, روش سوارکاری با لباس های دستکاری شده از چرم یا تخصصی انسان ساخته شده از پارچه مانند پارچه كردر و یا کولار.

بیایید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در دنده ،

اجزای مختلف سواری دنده

در حالت ایده آل, روش سوارکاری با دنده یک مجموعه از پنج جزء – کلاه, روش سوارکاری, کت, شلوار لی, دستکش و چکمه.

کلاه

این مهم ترین مولفه های سواری دنده دلیل آن را محافظت می کند مهم ترین بخش بدن – سر. لازم است که شما سرمایه گذاری در یک کیفیت خوب کلاه. به دنبال ISI علامت است که تضمین کیفیت و حفاظت.

به صورت جدی دوچرخه سواران با یک مسابقه روح باید برای کلاه است که تایید شده توسط “نقطه” یا “اسنل” این کلاه ها در واقع یک پیش نیاز برای روروک مخصوص بچه ها برای شرکت در مسابقه رویدادهای انجام شده تحت نظارت FMSCI.

در حالی که گمانه زنی کلاه مطمئن شوید که آن را متناسب با سر خود را کاملا. بررسی فاکتور دید بیش از حد. این رودريها از کلاه ایمنی باید ابتدا رایگان و جلوگیری از تیره-رنگی گیر برای شب ،

یادگیری همه چیز در مورد “چگونه به خرید کلاه سواری”

سوارکاری کت

شما ممکن است را دیده اند بسیاری از دوچرخه سواران پوشیدن سرد کت چرم به ظاهر ناهموار دوچرخهسواری. خوب در کوله پشتی مقیاس او ممکن است 10 به ثمر رساند اما در ایمنی متر است.

آیا شما سوار بر یک دوچرخه سوار به لاداخ یا شریک شدن در یک پالس امتیاز مسابقه با پوشیدن سوارکاری, ژاکت, کت, و ما به این معنی نیست که ساده چرم آنهایی که ضروری است. خوب و محکم قنتد, ژاکت شما را محافظت از عوامل محیطی نیز در بروز حوادث و اتفاقات ناگوار است.

این روش سوارکاری با کت طراحی شده خود را به دفاع آرنج ها و شانه ها و ستون فقرات و قفسه سینه است. آنها به طور گسترده گروه بندی به دو دسته – گران قیمت “چرم” کت و مقرون به صرفه “مش” کت. برخی از محبوب سوارکاری, کت در هند Cramster کت, Yamaha کت DSG کت.

برای اهداف ایمنی خرید با کیفیت خوب, روش سوارکاری ژاکت بلند مدت سرمایه گذاری. را انتخاب کنید تمام آب و هوا قنتد, ژاکت که متناسب با بدن خود را به صورت چسبیده و روشن رنگ است. باید آن را ساخته شده از مواد بازتابنده با تهویه مناسب. و آن را باید شامل گواهی armour.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد “چگونه به انتخاب مناسب سوارکاری, کت”

شلوار لی

خط پایین این است: بله! آنها بسیار مهم است! بسیاری از سواران را به اشتباه جایگزین سوارکاری, شلوار با denims. اما اجازه دهید ما به شما بگویم وجود دارد بیشتر در منطقه پا به محافظت از شما فکر می کنید.

این جانور یعنی دوچرخه خود را بیشتر کنترل می شود پاهای خود را. شما شیفت و تغییر دوچرخه دنده با استفاده از پاهای خود را فراموش نکنید تعادل بخشی در طول بیکار دوره. حالا در نظر بگیرید که اگر شما سقوط و سقوط پاهای خود را با حداقل گارد را خراش باعث حداکثر صدمه به زانو بخشی است که کمک می کند تا در فعالیت های روزانه خود مانند راه رفتن ، نشستن ، بالا رفتن از پله ها ،

بنابراین شما ببینید که چرا سوارکاری, شلوار مهم هستند. علاوه بر ویژگی های ضد آب از شلوار شما محافظت از باران به عنوان به خوبی. فقط چند اشاره گر – خرید شلوار سوارکاری است که متناسب با شما راحت با به اندازه کافی فضای تنفس. شلوار باید گارد خود را و ران و زانو و پایین پا به درستی.

سوار دستکش

یکی دیگر از مهم واحد سوارکاری دنده سواری دستکش. مانند کت زنانه, روش سوارکاری, دستکش نیز ساخته شده یا از چرم یا مش. کارشناسان توصیه دستکش چرم برای بهتر دفاع.

خوب سوار دستکش باید خود را محافظت و پنجه نخل و دیگر قطعات آسیب پذیر. آنها نباید مانع عملیات و باید اجازه می دهد به طور منظم مانور با سهولت. بررسی کنید برای تهویه مناسب.

برای سواری در آب و هوای مرطوب شما را پیدا خواهد کرد دستکش در سوراخ, در حالی که برای زمستان سواری انتخاب دستکش مناسب با عایق و ضد آب پوشش. برای رقابتی مسابقه و در شرایط کامل دستکش دستکش های سواری توصیه می شود.

نگاهی به “متخصص راهنمای خرید برای, روش سوارکاری با دستکش”

چکمه های سواری

در آینده تاریخ و زمان آخرین اما نه کم است یک جفت از محکم چکمه های سواری. جدی دوچرخه سواری و ما با اشاره به puttering در اطراف شهر در رفت و آمد دوچرخه خواسته های جامد چکمه های سواری. سواری با پایه دمپایی یا کفش می تواند بسیار مخاطره آمیز است.

که حق است! این واقعیت است که شما سوار با کفش روی کافی نیست. فاصله طولانی دوچرخه سواری تماس مناسب چکمه های مچ پا با حفاظت اضافه در پا. مناسب چکمه های سواری ساخته شده از چرم قوی است که دشوار است و می تواند حفظ کند.

آنها داخلی armour برای اطمینان از بهینه پا حمایت می کند. دلیل دیگری برای سرمایه گذاری در دوام جفت از چکمه است که ثابت دنده می توانید پارگی یا زخم چکمه های خود را. این ویژه دوچرخه سواری چکمه نیز ویژه لاستیک چسبیده و در نقطه ای که در آن چرخ دنده ها تغییر می تواند باعث آسیب.

در حالی که خرید چکمه های سواری چک کنید که متناسب با شما از نزدیک اما مانع نیست رایگان جریان خون. همچنین نباید بیش از حد سست است که پای خود را تلو تلو خوردن در آنها است. اگر شما خود را در مقایسه تجربه سواری با و بدون پوشیدن این چکمه های سواری, شما باید درک کنند که آن را یک تفاوت!

یادگیری nitty-grities و اصول اولیه در مورد “چگونه به را انتخاب کنید چکمه های سواری”

و بنابراین کسانی که متفاوت سواری دنده که خود را کامل سواری دنده کیت. و اتصالات و آرامش دو طرف یک سکه هستند و ما باید به یاد داشته باشید که در حالی که خرید موتور سیکلت سواری دنده. در حال حاضر ما به شدت توصیه می کنند که شما باید به خرید این تجهیزات سواری برای اولین بار دست به رفتن به فروشگاه و سعی کنید هر یک از آنها را قبل از تصمیم گیری. خوب است به یاد داشته باشید که به راحتی می آید قبل از کوله پشتی!

گذشته از این پایه سوار چرخ دنده وجود دارد متفرقه سوارکاری لوازم جانبی که شما ممکن است نیاز مانند سوارکاری, عینکی, دوچرخهسواری, تکه تلفن همراه مانت موتور سیکلت, تعمیر و نگهداری, و دیگران.

شما می توانید اضافه کردن این لوازم جانبی به خود دنده کیت به عنوان و هنگامی که شما به آنها نیاز دارید. اما پنج اصلی افزایش دنده اجزای یک ضرورت مطلق!

که می شود گفت در اینجا برخی از سایت های آنلاین به پنجره فروشگاه خود را راه رفتن.

برترین سایت های آنلاین برای سواری دنده

اگر شما در حال خرید آنلاین دلال و می خواهید بدانید که در آن برای پیدا کردن بهترین سواری دنده آنلاین و سپس در اینجا یک لیست از برترین سایت های آنلاین برای سواری دنده در هند.

TrailsofIndia

سیاره DSG

Royal Enfield فروشگاه

Bikegear

کلوب فروشگاه

Cramster

Car magazine

اسپارتان Progear

سفر در فضای باز دنده

آمازون

PGS دوچرخه سواری دنده

فروشگاه 4 سواران

در حال حاضر برای برخی از ما به عنوان تازه در موتورسواری جهان قیمت این سواری دنده ممکن است به عنوان تکان دهنده است. اما به یاد داشته باشید که شما نمی توانید با قرار دادن یک برچسب قیمت بر روی ایمنی. سعی کنید به سازش در کیفیت و راحتی را برای چند هزار.

تنظیم در جاده برای کشف غیب در اطراف شما و به کشف ناشناخته در درون شما ممکن است اشاره. اما جسارت با حداقل نگهبانان ایمنی به نظر می رسد احمقانه است. سرگردان در موقعیتهای مختلف از طریق جاده های شلوغ و جمعیت شلوغ, شما ممکن است درک آنچه می تواند به شما ضربه. بنابراین ضروری است که شما را در جاده آماده برای لذت بردن از عجله آدرنالین تصادف-رایگان!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *