بررسی محصول – HoMedics SC 540 مقیاس

[ad_1]

من به تازگی خریداری HoMedics SC 540 در مقیاس محلی فروشگاه لوازم ورزشی. من انگیزه پشت این خرید بود برای پیدا کردن یک راه برای بررسی درصد چربی بدن با دقت. اما چیزی که من رو خیلی بیشتر بود. این مقیاس طول می کشد را به حساب خود را در سطح هیدراتاسیون و به شما اجازه می دانم آنچه در آن است همراه خود را با درصد چربی بدن عضله و استخوان است.

من رو بدن دست برگزار شد واقعیت مانیتور کار می کند که با ارسال یک سیگنال از طریق کف دست خود را, اما شده است قابل ملاحظه ای نادرست است. بنابراین از آنچه که من خوانده ام و بحث با متخصصان مراقبت های بهداشتی این مدل که به نظر شما سطح هیدراتاسیون باید دقیق تر باشد. به همین دلیل من فکر کردم این مقیاس ممکن است حق انتخاب برای من بود.

علاوه بر اینکه دقیق تر نمایش بدن خود را آبرسانی سطح همراه با اندازه گیری درصد چربی بدن و توده عضلانی کمک می کند تا به شما اجازه می دهد برای پیگیری تغییرات در بدن خود را در هر هفته. این مهم است زیرا اگر شما متوجه است که شما هیدراتاسیون سطح اتحادش را تغییر به طور قابل توجهی از یک اندازه گیری برای آینده و سپس شما می توانید فرض کنیم که شما دیگر آمار ممکن است دقیق یا حداقل نباید بیش از حد به شدت به قبلی خوانش. در این راه من می تواند احساس اعتماد به نفس است که اگر سطح پوست سازگار است, پس از آن من می توانید اعتماد که دیگر خوانش دقیق هستند. که راه من می دانم که اگر من حذف چربی یا عضله است و می تواند واکنش نشان می دهند به کسانی که به سرعت تغییر می دهد. بدیهی است که من می خواهم برای افزایش توده عضلانی و کاهش چربی بدن من در صد و این مقیاس یک ابزار عالی در کمک به من با این هدف است.

من فوق العاده هیجان زده برای شروع با استفاده از این مقیاس و واقعا احساس می کنید مانند آن است که یک خرید خوب است. من قادر به دیدن نوسانات کوچک در بدن من چربی از یک هفته به بعد و از آن اطمینان کنید که شماره انداختن در حالی که وزن من باقی می ماند همان. در حالی که من در حال حاضر انجام جنون قصد من این است که به من فشار از چربی بدن به عنوان کم که ممکن است تا پایان این برنامه پس از آن من تغییر چرخ دنده ها و احتمالا بازگشت به P90X با هدف قرار دادن توده عضلانی بیشتر در حالی که حفظ سطح چربی بدن است. من فکر می کنم با داشتن این مقیاس در اطراف در حال رفتن به بسیار کمی کمک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *