بهبود آگاهی از پزشکی قانونی کامپیوتر خدمات

[ad_1]

با توجه به این وضعیت شده اند وجود دارد برخی از تلاش در بخشی از دولت برای گسترش آگاهی از جرایم رایانه ای است اما نه در مقیاس انبوه. آن ممکن خواهد بود برای گسترش آگاهی از پزشکی قانونی کامپیوتر تنها پس از آگاهی درباره جرایم رایانه را افزایش دهد. این تلاش باید دو جانبه – به دفع جهل و روشن تصورات غلط. آن است که هیچ نقطه صحبت کردن از چه می آید بعد از جنایت به افرادی که حتی نمی دانم چه جرم و جنایت است. این باعث می شود زندگی بسیار سخت تر برای کامپیوتر پزشکی قانونی متخصصان به عنوان آنها را به مقابله با مشتریان که شواهد دستکاری شده و بدون هر گونه ایده از آنچه آنها انجام می دهند. آنلاین جنایات را متزلزل انگلستان بارها و بارها در طول سه سال گذشته اما اکثر کاربران خانگی هنوز هم خود را به روز رسانی آنتی ویروس. تعداد بسیار کمی از شرکت ها باید اقدامات امنیتی در محل و در فقدان یک برنامه جامع و قوی نرم افزار حفاظت از داده ها قوانین و احتمالا همچنان که سنگدلانه آوردن پایین بسیاری از بدبختی خود و مشتریان خود را.

دولت سازمانی

در زیر لیستی از دولت نگرانی های که در مقابله با جرایم رایانه:

  • رئیس پلیس: با توجه به دفتر خانه تمام جرایم رایانه برای اولین بار باید تسلیم با نیروی پلیس محلی که باید مجهز هم برای مقابله با آن و یا تصویب آن را به بالاتر مناسب قدرت.
  • SOCA: جدی و سازمان یافته جرم و جنایت سازمان است که بدن به آن سابق جرایم رایانه تحقیقی جناح ملی با تکنولوژی بالا Crime Unit (NHTCU) در حال حاضر به آن تعلق دارد.
  • CEOP: کودک بهره برداری و حفاظت آنلاین مرکز تلاش می کند به تصرف آنلاین جنسی کودکان استثمارگران و گسترش آگاهی در میان کودکان است. آنها حتی یک کمپین آفلاین.
  • CESG: ارتباطات الکترونیک گروه امنیتی است که مسئول آن و ارتباطات ایمنی بریتانیا در سازمان های دولتی از جمله نیروهای مسلح.
  • NISCC: ملی امنیت زیرساخت مرکز هماهنگی این نسخهها کار بر روی کاهش خطر و امن به اشتراک گذاری اطلاعات میان ادارات دولتی.
  • دیگران: صفحه اصلی دفتر جرایم رایانه ای تیم سیاست و DTI انجام مذکور بررسی; دولت مرکزی حمایت برای اطلاعات تضمین که در حال اجرا برنامه های آگاهی دهی مانند دریافت آنلاین امن و امن است.

پزشکی قانونی کامپیوتر و خانه های سازمانی – جوانب مثبت و منفی

با بسیاری از اجساد به گزارش به چگونه بسیاری از جرائم رایانه ای در واقع گزارش شده در هر سال توسط شرکت خانه ؟ متاسفانه ما می بینیم تنها نوک کوه یخ است. اکثر شرکت ها می ترسند به گزارش به آنها از ترس واکنش شدید عمومی رسانه شلیک مشتری پراکندگی و برخی خوشدل نظرات از گروه رقیب. درست مانند جرم و جنایت و عدالت هم سفر بسیار سریع در اینترنت و مشتریان ممکن است به دانستن از شکست مفتضحانه زودتر از این شرکت انتظار دارد. این اتفاق برای چندین غول پیکر نگرانی در گذشته و امید است که همه شرکت های دیگر می توانند از طریق حماقت خود. شرکت ها می ترسند در مورد تماس در بازیابی داده های حرفه ای به عنوان آنها نگران امنیت داده های خود را در دست امدادگران و این همان دلیلی است که با توجه به زمانی که آن را می آید به کارشناسان پزشکی قانونی بیش از حد. یکی همیشه می توانید اضافی احتیاط انتخاب واقعا شرکت قابل اعتماد و پرداخت آنها را به خوبی به اندازه کافی که در آن حجم بالایی از داده ها به خطر افتاده است و دنباله سردتر شدن است در هر ثانیه. این وظیفه یک کسب و کار خانه برای پیدا کردن و استخدام مناسب محققان زمانی که بسیاری از مردم دیگر کارگران در معرض خطر هستند و آنها باید برای پیدا کردن یک راه برای انجام آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *