بهترین 5 کشور آسیایی است که میزبان خوبی بيمارستان

[ad_1]

گردشگری پزشکی است که مصرف مردم به اماکن و بهترین بخش این است که آنها در حال سود آنها به عنوان درمان از بهترین پزشکان و باز به گزینه های بیشتر برای درمان. بسیاری از تورهای پزشکی و درمانی در حال حاضر در داخل بودجه. شما برای هر آنچه شما می توانید استطاعت و در عین حال دریافت بهترین نتیجه را از این صنعت است. کشورهایی هستند که بهترین و شناخته شده برای خود بیمارستان ها و درمان های پزشکی. در زیر لیستی از کشورهای آسیایی است که میزبان خوبی بيمارستان در جهان است.

1. مالزی: آن واقع شده است در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن کوالالامپور. درمان ارائه شده توسط مالزی, بیمارستان ها, ضد پیری, Bariatric عمل جراحی قلب و عروق, لوازم آرایشی و بهداشتی و یا جراحی پلاستیک سرطان پوست مغز و اعصاب, ارتوپدی, و غیره. درمان هزینه ارزشمند و مقرون به صرفه است. آنها را مهمان نوازی و تعطیلات مزایای کافی به عنوان وجود دارد بسیاری از مکان های گردشگری به عنوان آن است که توسط مکان هایی مانند سنگاپور و تایلند و اندونزی و غیره. آن را تا به برخی از بهترین آموزش جراحان و دندانپزشکان و متخصصان است. زبان انگلیسی به طور گسترده ای به صحبت در مالزی. حدود 600, 000 پزشکی بازدید گردشگران مالزی و این تعداد همچنان به ضرب. شاهزاده دادگاه مرکز پزشکی یکی از مشهور ترین و محبوب ترین بیمارستان در مالزی و نیز رتبه شماره 1 در سال 2013. غول KPJ و Sime Darby شبکه های بیمارستان های دیگر که مشهور در میان صدها نفر از دیگران.

2. هند: آن است واقع در جنوب آسیا و پایتخت آن دهلی نو است. آن رشد کرده به معروف برای صنعت پزشکی. آن است که به طور گسترده ای شناخته شده برای قلبی جراحی بای پس. درمان های دیگر شامل سرطان ورتبروپلاستی دیسک Nucleoplasty لیزر سنگ و درمان های دیگر برای ستون فقرات و سرطان و غیره. هند شناخته شده است برای مراقبت توانبخشی و مراکز. آن را مجهز به انواع درمان های دارویی مانند آیورودا هومیوپاتی Allopathic ، درمان ارائه شده در هند از بهترین کیفیت و امن و مقرون به صرفه است. برآورد تعداد حدود 150, 000 گردشگران پزشکی در سفر به هند است. شهرستانها که ارائه درمان های پزشکی هستند کرالا چنای وللر بمبئی, دهلی نو, Coimbatore, و غیره. معروف و به طور گسترده ای شناخته شده بيمارستان در هند شامل کیلوگرم بیمارستان بیمارستان آپولو تاتا بیمارستان یادبود Fortis بیمارستان AyurvedaGram ،

3. ژاپن: این کشور جزیره ای است واقع در شرق آسیا و پایتخت آن توکیو است. آنها شده اند سرمایه گذاری در صنعت بهداشت و درمان پس از 20 سال تقریبا و موظف است بیمه درمانی برای هر شهروند کشور خود. آن میزبان برخی از بهترین بیمارستان ها در جهان و رو در فن آوری است. هر چند هزینه های درمان بالا است درمان به ارزش قیمت آن را به عنوان با کیفیت بالا و مطمئن. آن را ایجاد یک تصویر نام تجاری خود را با مراقبت های پزشکی امکانات مانند معاینه و تشخیص و درمان پزشکی مراقبت زیبایی و جراحی پلاستیک. این است که شناخته شده برای عمل جراحی پلاستیک و مراقبت از دندان بیشتر. ژاپنی ها آب درمانی یک راه طبیعی برای درمان بیماری هایی مانند دیابت و ورم مفاصل و سرطان و سل و غیره. برخی از بهترین بیمارستان ها در ژاپن هستند کمدا مرکز پزشکی Matsunami عمومی دانشگاه توکیو بیمارستان اوزاکا مرکز پزشکی سنت لوک بین المللی و غیره.

4. سنگاپور: آن واقع شده است در جنوب شرقی آسیا است و پایتخت آسیا است. گردشگری پزشکی در سنگاپور در حال رشد است به hub و در حال ظهور به عنوان عمده محل برای سلامت سفر در آسیا است. آن را جذب حدود 200, 000 بیماران در هر سال به سود درمان های پزشکی از خدمات در برخی از بهترین بیمارستان ها در کشور است. درمان در سنگاپور شامل جراحی ستون فقرات لیزر, سرطان چشم, Cardiology, دندان پزشکی, پیوند سلول های بنیادی ، درمان سرطان است که سنگاپور را بالا تخصص. معروف بیمارستان ها در سنگاپور در حال کمدن مرکز پزشکی Mount Alvernia بیمارستان ماونت الیزابت در بیمارستان Gleneagles بیمارستان پارکوی شرق بیمارستان جانز هاپکینز مرکز پزشکی بین المللی و غیره.

5. تایلند: آن واقع شده است در جنوب شرقی آسیا و پایتخت آن بانکوک است. این حساب برای 90 درصد از بازار گردشگری پزشکی در آسیا است. آن است که مشهور و قابل اعتماد و با کیفیت بالا و مقصد برای سلامت سفر است. بیمارستان ها در تایلند مجهز و آخرین فن آوری است. هزینه درمان مقرون به صرفه است و بسیاری از پزشکان و پزشکان خبره و بهترین در آنچه انجام می دهند. درمان در تایلند شامل لوازم آرایشی و بهداشتی جراحی دندان, جراحی چشم پوست بای پس قلب هیپ جایگزینی پروتز سینه ، Bumrungrad بین المللی بیمارستان است گوش دادن در میان بالا 10 بهترین بیمارستان ها در آسیا و واقع در بانکوک. دیگر بیمارستان های واقع در تایلند به بانکوک بیمارستان گروه فورت Suranaree بیمارستان Samitivej بیمارستان دید با لیزر لیزیک مرکز تایلند و غیره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *