به دنبال Dr خانه: پیدا کردن یک Diagnostician قسمت اول

[ad_1]

تشخیصی پزشکی

بنابراین من می خواستم برای پیدا کردن خانه MD (پادشاه تشخیصی پزشکان در تلویزیون) در منطقه محلی. من تحقیقات آنلاین برای پیدا کردن وجود دارد هیچ تشخیصی تخصص. اگر چه این به نظر می رسد مضحک من ادامه خواهد داد. جستجوی من آگهی های من برای پیدا کردن که بسیاری از پزشکان بر این باورند که آنها در حال diagnosticians. و آنها را تا حدی. اکثر پزشکان را به یک تاریخ اعلام کند که شما یک سرماخوردگی و یا کبودی یا درد یا بدتر و ارسال شما را به یک متخصص محلی در منطقه / سیستم بدن خود را که تحت تاثیر قرار است.

این تغییر مسیر به متخصصان صحبت نمی کنم به پیدا کردن یک پزشک با توانایی تشخیصی. تنها که شما در حال هدایت به شخص دیگری که اعتبار شما don't داشته باشد. باید't هر پزشک باید تشخیص امتیاز اگر سیستم پزشکی می کند't شامل این را به عنوان یک تخصص ؟ چگونه در مورد یک امتیاز در یک مقیاس از 1 تا 10 برای سطح مهارت تشخیصی مجموعه ؟ یک همکار دارای سیستم به خوبی کار می کنند در کنار یک مشتری دارای سیستم. تعمق, استنتاج نتیجه رسید و داشتن توانایی ادغام و جلو و از دانش گسترده در عفونت انحطاط و وراثت و روانی و بهداشت محیط نیاز به مهارت های خاص. پس چرا باید یک تخصص جداگانه و قطعی گواهینامه های تشخیصی پزشکی ؟ اگر ما صبر کنید چند سال برای صحت سیاسی, طب داخلی, احتمالا خواهد شد به نام تشخیصی پزشکی بدون تغییر در شرایط.

دکتر در بیمار'S استخدام

در این جستجو ما باید شروع با قرار دادن نقش به چشم انداز. ما بیماران هستند کارفرما استخدام پزشک است. متاسفانه تقاضا برای شایستگی و مهارت تشخیصی بالاتر از عرضه است. پس ما فراموش می کنیم نقش ما در اکثر موارد و در نظر خودمان را خوش شانس زمانی که کارمند اجازه می دهد تا ما را به استخدام او / او. خط پایین: هنگامی که ما نیاز به doctoring ما چشم انداز تغییرات و ما از دست دادن تمرکز.

حتی اگر ما معمولا فراموش نکنید که ما در نقش کارفرما می تواند نظارت مستقیم و تاثیر رفتار دکتر در نقش کارمند را تا حدی. درست است هر پزشک ارائه خدمات در او راه خود است و درست به انجام این کار. اما ما حق به پرسش گسترش زمان ما از خدمات اگر ما نیاز به آن راضی می شود که ما شده اند به خوبی به حضور و خاتمه اشتغال از دکتر اگر ما راضی نیست. نکته: صحبت کردن با پزشک و همین't بود ، پزشکان به روشن کردن.

در بسیاری از موارد اگر چه پزشکان گرفته اند سوگند از خدمات آنها ممکن است احساس نیاز به عمل پرشکوه و نفس پر شده است. این ممکن است در نتیجه خود را که مایل به پوشیدن آستین خود را که با خون و عرق و اشک و سکه آنها صرف شده برای تکمیل دانشکده پزشکی. آن اتفاق می افتد. آن's یک اتفاق طبیعی هنگامی که شما در یادگیری یک معامله بزرگ که غرور و مهارت می تواند نشت و متکبرانه. آن's رفتار بد; آن's همیشه نمی; آن's انسانی و چه's کمی نا امنی در میان انسان دیگر که صرفه جویی در زندگی می کند ؟ خط پایین پزشکان معمولا انجام نمی فکر می کنم از خود را به عنوان کارمند خود و یا خود بنده.

به دلیل caseloads افزایش قصور بیمه هزینه های “مقدار مجاز” کاهش از شرکت های بیمه افزایش بیماری; پزشکان به طور معمول صرف زمان کمتر بیماران خود را از آنجا که فهرست خود را رشد کرده است, همراه با هزینه است. معمولی مصرف کنندگان پرداخت نمی برای “منحصر به فرد” مراقبت. دربان دکتر تنظیم گزینه خوبی است ناشی از بیش از حد اندوختن بیماران و یا از مصرف کنندگان' نارضایتی پنج دقیقه-فقط ملاقات با پزشکان. انتخاب به پرداخت دو برابر یا ده برابر هزینه برای امنیت 20, 30 یا 60 دقیقه وقت است که بخشی از رایگان ما شرکت سیستم. زنده باد آن!

دکتر اعتبار

ما به تحقیقات داخلی که آنها نزدیکترین چیز به یک diagnostician. اما ما باید برای تبدیل شدن به مشتریان قبل از اینکه ما به تحقیق و یا به منظور انجام تحقیقات ما? ما باید به پرداخت برای مصاحبه با ما کارمند ؟ ما باید برای خرید یک سرویس ما می دانیم که هیچ چیز در مورد ؟ باید't ما باز دسترسی آنلاین به یک مرکزی, غیر-بر اساس هزینه, دکتر, سیستم اطلاعات, که در آن ما می توانید پیدا کردن تمام اعتبار در یک صفحه و یا یک ورق تنظیمات مانند MSDS (برگه اطلاعات ایمنی مواد) برای ساخت ؟

اجازه دهید's بازگشت به واژه “دکتر”. من شده اند با استفاده از این اصطلاح به معنی هر کسی که doctoring. من با استفاده از کلمات “هر کسی که شیوه های پزشکی” چرا که من نمی't اشتراک کلمه “عمل” در این کاربرد. من می خواهم کسی که در حال حاضر دانش و نه کسی که نیاز به تمرین برای به دست آوردن دانش است.

بله, ما به یاد بگیرند که تجربه اما پزشکان باید انجام, تمرین, اگر من انتخاب کرده اند. I'm برای اولین بار به می گویند که شما می توانید دریافت گورو مراقبت از کسی که با کمتر یا متفاوت آموزشی از دکتر که کردم بهترین نمرات و یا رفت و به بهترین دانشکده پزشکی. حقیقت این است که آموزش از صمیم قلب اثرات دانشجو به این معنی که کسی که با کمتر رسمی آموزش و پرورش است اما شور و درخشان معلم می تواند در نتیجه تبدیل شدن به یک بهتر ماهر, دکتر, از راست یک-دانش آموز با شور و شوق که به خاطر سپردن تا زمانی که امتحانات گذشت و آزمون مهارت های تجویز شده است.

پس چرا این اعتبار از چپ به تحقیقات ما و نه ذکر شده به عنوان یک قاعده کلی? به این دلیل است که در هر زمان یک بیمار می تواند شکایت و دکتر ترجیح می دهند که هیچ اعتبار و یا بررسی از معامله با بررسی منفی?

ما باید دسترسی کامل به اصلی دانشکده پزشکی و هیئت مدیره گواهی تاریخ انقضا از همه پزشکان که قطع فیزیکی و یا اینترنت توفال کوبی کردن. عجیب این داده ها معمولا ارائه شده است. آن است که ترس از خداوند ، و یا آن را به ایجاد تقاضا برای این اطلاعات به طوری که خدمات انجمن اغلب متعلق به پزشکان می تواند شارژ برای جمع آوری بیشتر تا به روز اطلاعات ؟

باید دکتر اطلاعات بود اجباری مانند برچسب های تغذیه ای? و آنچه در مورد تشخیصی امتیاز سیستم ؟ من معتقدم در افشای مواد تشکیل دهنده به اعتقاد من در افشای که بزرگ است diagnostician و چه روش اندازه گیری استفاده شد برای تصمیم گیری است.

یک سایت رایگان من استفاده می شود برای تحقیق در مورد بیمارستان ها و پزشکان است www.healthgrades.com . هر کدام از سرویس شما استفاده از, شما می خواهید مطمئن شوید که پزشک شما در حال بررسی است قادر به پرداخت هزینه برای خوب و مثبت نظرات قرار داده شده در بخش نظرات.

DIAGNOSTICIAN نتیجه گیری

پیدا کردن یک diagnostician آسان نیست. ما به طور خلاصه لمس بر مفاهیم اعتبار, اعتبار, med مدارس و پژوهش است. این مسائل پیش نیاز به جستجو. کافی است به جای پسوند بعد از نام خود را بدون مدارک خود را به پسوند. در صورتی که همه ما می تواند تقلید فرانک AbagnaIe جونیور که impersonated یک پزشک (که زندگی با بازی لئو دی کاپریو در گرفتن من اگر شما می توانید ).

در مقاله بعدی ما خواهد شد نگاه در صفات مشترک از یک diagnostician و نگاه کنید که چگونه آنها وجود داشته باشد در یک تخصص است که وجود ندارد تشخیصی پزشکی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *