به روز ترین چت روم

ایجاد یک اسکایپ برای چت روم فارسی چت تجاری و مدیریت
اسکایپ برای تجارت
اگر مجوز Skype for Business خود را به شما داده اند ، می توانید به سرعت شروع به ایجاد چت روم فارسی های چت مداوم خود کنید. در اینجا نحوه ایجاد ، مدیریت و غیرفعال کردن چت روم فارسی های گفتگو آورده شده است.

یک چت روم فارسی گپ جدید ایجاد کنید
در پنجره اصلی Skype for Business ، در تب Chat Chat ، افزودن یک چت روم فارسی یک چت روم فارسی اضافه کنید > ایجاد یک چت روم فارسی گفتگو را انتخاب کنید .

یک چت روم فارسی گپ ایجاد کنید

توجه: اگر این گزینه ها را نمی بینید ، مدیر Skype for Business به شما اجازه ایجاد و مدیریت چت روم فارسی های گپ را نداده است.

در صفحه چت روم فارسی من که باز می شود ، ایجاد یک چت روم فارسی جدید را انتخاب کنید .

صفحه چت روم فارسی من

چت روم فارسی گپ جدید خود را نامگذاری کنید
وقتی چت روم فارسی چت ایجاد می کنید ، نامی منحصر به فرد و توصیفی به آن بدهید.

در صفحه ایجاد یک چت روم فارسی ، در بخش چت روم فارسی نام یک نام را وارد کنید.

ایجاد یک صفحه چت روم فارسی

توجه: نام چت روم فارسی می تواند در هر ترکیبی حداکثر 256 کاراکتر حروف الفبا ، عددی یا ویژه از جمله فضاها را داشته باشد.

انتخاب بررسی نامها مطمئن شوید آن را در حال حاضر مورد استفاده قرار گرفته، و به نام های مختلف در صورت درخواست را انتخاب نمایید.

توجه: اگر تصمیم دارید بعداً اسم چت روم فارسی را تغییر دهید ، نام جدید برای شما و اعضای چت روم فارسی و دنبال کنندگان جلو نمایش داده می شود. ایده خوبی است برای پیدا کردن نام مناسب برای شروع و سپس چسبیدن به آن. تغییر نام چت روم فارسی می تواند برای کاربرانی که اعلان ها را تنظیم کرده اند یا چت روم فارسی شما را به عنوان موارد دلخواه اضافه کرده اند ، سردرگمی ایجاد کند.

توضیحات چت روم فارسی چت بنویسید
وقتی چت روم فارسی گپ خود را ایجاد می کنید ، توضیحی از هدف اضافه کنید. توضیحات خود را کوتاه نگه دارید و آن را بنویسید به طوری که به دیگران کمک می کند تصمیم بگیرند که آیا درخواست عضویت کنند یا اینکه آیا باید اعلان هایی را برای نگه داشتن زبانه ها در مورد آنچه در چت روم فارسی است ، تصمیم بگیرند. شما می توانید توضیحات را در هر زمان تغییر دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *