به کوی Asagi انواع – چرا هر استخر باید یک

[ad_1]

در میان کوی, ماهی کوی Asagi یکی از قدیمی ترین گونه های. Asagi قرمز دستاوردهای رنگ سال پس از سال بنابراین در هنگام انتخاب یک koi است که به طور کامل مشخص شده در آن سال برای اولین بار و زمانی که آن می رسد آن سال سوم شما را تا پایان با یک کوی با بیش از حد قرمز است. آنها به طور معمول به شکوفه های آن را پر رنگ در سومین سال است که هنگامی که آبی و شبکه بندی به طور کامل ایجاد.

نام Asagi یک کلمه ژاپنی است که به معنی کم رنگ مایل به سبز و آبی. کوی از سوی دیگر به معنی brocaded کپور یا زینتی گونه های اهلی و به طور معمول نگه داشته و با آن جمع برای اهداف تزئینی به طور خاص در خارج از منزل. یک برکه یا آب باغ معمولا ساخته شده در نزدیکی خانه که در آن این koi fish نمایش داده می شود برای نشان دادن سرزندگی و رنگ های خیره کننده.

Asagi بدان معنی است که یک کوی iss به طور کامل مشبک با رنگ آبی بالای آن خط جانبی و قرمز نشانه گذاری در آن زیرین. به طور کامل مشبک بدان معنی است که یک شبکه مانند ظاهر به طور کامل آشکار در کوی فلس و برگزاری نمایشگاه خالص الگوی تمام طول بالای بدن خود را. این شبکه بندی پراکنده در آن فلس آبی احاطه شده با لبه های سفید.

قرمز رنگ در سطح زیرین بدن خود را درست زیر خط جانبی نیز قابل توجه است. این قرمز رنگ نیز آشکار در گیل پوشش باله ها و دهان.

کیفیت شبکه بندی بیش از آن آبی بدن مهم ترین جنبه در قضاوت یک کوی Asagi. اثر آن شبکه بندی است که از لبه آن سبک تر رنگ آبی مقیاس و هنگامی که مقیاس هستند اندود شده تا در راست ردیف نشانگر کمال است. به دنبال ترکیبی از رنگ و توری اثر باعث می شود این ماهی بسیار زیبا. Asagi با کمال از نظر شبکه بندی در نظر گرفته با کیفیت بالا و بیشتر در تقاضا در مقایسه با آنهایی که با ناهموار شبکه بندی طبقه بندی شده از ارزش کمتر.

رنگ قرمز از Asagi نیز باید با ارائه یک تعادل ترکیب بدن را شبکه بندی به عنوان یک کل. سر نیز باید بدون لکه به تکمیل ایده کامل با کیفیت کوی. لکه های سیاه اغلب به نظر می رسد در منطقه سر آنها به عنوان مادر و سفید و یا قرمز در آن حلقه تمایل به کشش تا آنجا که به پشت.

این تنوع ایجاد لکه های سیاه و سفیدی سر سفید با قوی GH. آنها دارای نیازهای ویژه به حفظ رنگ آن است. حوضچه ها باید حفظ pH 7.4 زیر 100 برای GH و kh. Asagi برای اولین بار به ایجاد رنگ و در حال حاضر تمام انواع رنگ که در آن پدید آمد از این Asagi انواع.

این نوع بسیار محکم و از آنجا که رشد نزدیک به ماهی کپور وحشی. آنها تهاجمی و چالاک و تمایل به پرش و همچنین به عنوان مبارزه برای شما. با خود دوست داشتنی و ظاهر ظریف سرگرمی و جذب می شوند به این دلیل که این نوع از کوی سخت ترین مسئولیت رسیدگی به. در هنگام مبارزه و یا تلاش آنها ممکن است به طور تصادفی خود را از دست فلس اما نیازی به نگرانی نیست چرا که آنها توانایی رشد دوباره فلس است. این رنگ از مقیاس است که به طور قابل توجهی سبک تر از نسخه اصلی.

به کوی Asagi انواع مختلفی است که یکی از مهمترین و عشق و طاقت فرسا ماهی مجموعه به دلیل آن را منحصر به فرد و پیچیده طراحی بدن است که باعث می شود آنها را زیبا و جذاب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *