بیشتر شوره سر به طور طبیعی

[ad_1]

اجتماعی و کسب و کار در آرنا داشتن شوره سر می تواند یک ضرر به خود و زندگی حرفه ای و زندگی اجتماعی است. می توان آن را کاملا شرم آور است. وجود دارد مقدار زیادی از بیش از مقابله با درمان های خانگی برای شوره سر, اگر شما don't ذهن قرار دادن مواد شیمیایی بر روی پوست سر خود را. پس از پوست جذب مواد به خودی خود و آب گرم باز می شود منافذ پوست شما را می توان مضاعف حاصل کنید که هر چه را لمس پوست شما جذب می شود.

شما می توانید تمام انواع مواد سمی مانند رزورسینول P-Phenylenediamine, اوژنول و ethanolamine در شوره سر. DMDM hydantoin یک شکل از فرمالدئید است که مستی آور دارند برای سیستم ایمنی بدن و سمی محرک پوست نیز یافت می شود در محصولات شوره سر.

وجود دارد می تواند یک شماره از علل شوره سر, قابل توجه بیش از حد قلیایی pH در پوست سر رشد بیش از حد قارچی از بیش از حد بالا و کربوهیدرات های تصفیه شده در رژیم غذایی و کم آبی و خشک شدن پوست است.

بیش از alkalinization پوست و پوست سر می تواند به از بین بردن اسید گوشته است که کمی اسیدی لایه مومی شکل است که اولین خط دفاعی در برابر سطح مهاجمان. از آنجا که پوست را باید کمی اسیدی آن است که عاقلانه به استفاده از pH متعادل شامپو بنابراین نه به از بین بردن خواص محافظ پوست و پوست سر.

پوست و پوست سر هستند مزمن به چالش خود را برای حفظ تعادل pH خود را به دلیل قرار گرفتن در معرض مداوم به محیط زیست onslaughts. آنها به عنوان خط اول از قرار گرفتن در معرض هر گونه مواد زیست محیطی و پوست نمی تواند صحیح خود نیاز به تغییرات در pH آن است که به معنای واقعی کلمه در هوی و هوس از هر آنچه که آن را لمس. اگر ما نگاهی به آنچه بالقوه لمس مو و پوست سر پیدا کنیم شامپو رنگ مو, پرم, راه حل, ژل mousses درخشنده و اسپری مو و سخت کننده ها است که می تواند همه ترک پوست در حالت قلیایی.

تحقق آنچه که این غیر طبیعی مواد را به پوست خود را اولین گام است. خوب پیدا کردن pH متعادل شامپو با کف و پارابنها در آنها گام بعدی است. در نهایت شستشو موهای خود را با اسیدی مبتنی بر آب است خوب آخرین مرحله. این را حفظ خواهد کرد شما را سر در اسیدی طرف از مقیاس pH. شما می توانید یک آب اسیدی در خانه با مخلوط کردن 2 قسمت سرکه سیب با شش بخش از آب گرم. اگر شما don't مو شما می توانید از مخلوط دو قاشق از سرکه سیب به شش قاشق از آب گرم.

گام بعدی این است که برای نوشیدن مناسب نوع و مقدار آب. نوع مناسب از شما بپرسم ؟ بله برخی از آب راکد و مرده است. با وجود آن که قرار بود آن را به نظر می رسد که کمی اثر مفیدی در بدن است. آب در آب کردن. مهم نیست که چقدر شما به نظر می رسد به نوشیدن آن به نظر می رسد همه آمده بسیار به سرعت. اگر شما بودند برای رفتن به قلیایی, آب یونیزه, شما متوجه تفاوت در پوست خود را و چگونه بدن خود را احساس می کند در عرض یک هفته. اولین روز یا بیشتر, شما متوجه است که بسیاری از آب نوشیدنی شما در حال جذب شما ادرار بسیار کم است. سلول های خود را در حال نوشیدن عمیق. بسته به سطح آب در بدن شما می تواند شش ماه یا بیشتر به طور کامل هیدرات, نوشیدن مناسب آب است. فرد به طور متوسط نیمی از وزن بدن خود را در اونس آب در هر روز سه چهارم اگر هوا گرم است.

نهایی در نظر گرفتن رژیم غذایی خود است. آیا شما می دانید که برخی از افراد بیشتر مستعد ابتلا به مخمر و دیگر عفونت های پوستی و ناراحتی? آنها به نظر می رسد بیش از حد حساسیت به کربوهیدرات به خصوص قند و گندم و هر گونه مواد غذایی حاوی گندم. در حضور این مواد غذایی در بدن تولید قند که خوراک کاندیدا و دیگر مخمرها. پوست سر است که پناهگاه ایده آل برای مخمرها به تکثیر. پوست تحریک می شود و خارش تولید دانههای است که آبشار به پایین بر روی شانه ها و پشت. بسیاری از مخمر ساخت شروع می شود در روده ها که در آنها برای اولین بار در معرض غذای مورد علاقه خود را. سموم تولید شده توسط زباله از این مخلوقات کوچک ایجاد شرایط اسیدی در بدن است که تولید بسیاری از علائم از شوره سر. به خودتان منتشر کردن گندم و قند ممکن است ایجاد آنچه که به نام کشتن ، به تدریج با خروج قند و گندم و مخمر شروع به مردن از آنجا که وجود دارد نه به اندازه کافی برای آنها را به خوردن. به عنوان آنها می میرند آنها ممکن است شروع به تولید فازی تفکر شکم پریشانی سردرد یک طعم و مزه بد در دهان خود را در میان دیگر علائم است. با وجود ناراحتی خفیف آن است که ارزش تلاش است. نوشیدن مقدار زیادی آب به حداقل رساندن علائم هیدرات بدن و پوست خود را و قبل از شما آن را بدانید شما'll be پوسته پوسته شدن-رایگان و بدون مواد شیمیایی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *