تاوان اخراج و از دست رفتن قهرمانی برای مدافع ایرانی

تاوان اخراج و از دست رفتن قهرمانی برای مدافع ایرانی

[ad_1]

مدافع ایرانی و آینده‌دار ترابزون اسپور مدت‌هاست که در شرایط خوبی قرار ندارد و نتوانسته در هیچ یک از بازی‌های تیمش به میدان برود.

به گزارش پایگاه خبری تیترنیوز، مجید حسینی روزهای سختی را در ترابزون اسپور ترکیه پشت سر می‌گذارد. در حالی که سوپرلیگ ترکیه هفته هفتم خود را پشت سر گذاشته، این مدافع ایرانی و جوان تاکنون موفق به انجام بازی برای تیمش نشده است و وضعیت نامناسبی در این تیم دارد. او که از زمان حضور در ترابزون اسپور عملکرد خیلی خوبی داشت، تقریبا از اواخر فصل گذشته به نیمکت دوخته شد و ماه‌ها از آخرین حضور او در ترکیب اصلی این تیم می‌گذرد.

سیاه‌روزی‌های این مدافع از بازی با آلانیا اسپور و اخراج ناشیانه  در برابر این تیم شروع شد. تا آن بازی، ترابزون اسپور صدرنشین لیگ ترکیه بود و در جریان این بازی و تا قبل از اخراج حسینی، ترابزون از رقیب پیش بود اما ۱۰ نفره شدن، باعث به ثمر رسیدن گل تساوی آلانیا شد تا ترابزون با از دست دادن این سه امتیاز، صدر جدول را هم به باشاک‌شهیر واگذار کند و در نهایت در پایان فصل در رتبه دوم قرار بگیرد.

حسینی بعد از این دیدار به جز یک مسابقه، در همه مسابقات تیمش روی نیمکت نشسته و بعضا به عنوان یار جانشین وارد زمین شده است. این اتفاق با خشم هواداران ترابزون همراه بود و در نهایت هم منجر به برکناری سرمربی باشگاه و انتخاب بازیکن سابق چلسی به عنوان سرمربی جدید شد.

ادی نیوتون هم در بدو ورود به ترابزون اسپور، یک مدافع جدید به خدمت گرفت که جانشین حسینی در ترکیب اصلی شد و در بیشتر بازی‌های ترابزون اسپور، حسینی انتخاب آخر مربی جدید بوده است.

* رد پیشنهاد سمپدوریا و مخالفت حسینی برای تمدید قرارداد

با این اتفاقات فروش حسینی با توجه به اینکه در سال پایانی همکاری با ترابزون قرار داشت، قوت گرفت و سمپدوریای ایتالیا اصلی‌ترین گزینه برای جذب این بازیکن بود. بعد از ماه‌ها پیگیری، در نهایت رقم پیشنهادی تیم ایتالیایی، مورد موافقت ترابزون اسپور قرار نگرفت و حسینی مجبور شد در ترکیه بماند و روی نیمکت جا خوش کند.

در خلال رد و بدل شدن پیشنهادات از سمپدوریا، الریان هم برای جذب حسینی پیش‌قدم شد و اما با مخالفت حسینی همراه بود چرا که علاقه‌ای به حضور در لیگ قطر نداشت تا سران این تیم قطری، شجاع خلیل‌زاده را برای این پست انتخاب کنند. در نهایت نه حسینی پیشنهاد تمدید قرارداد با ترابزون اسپور را قبول کرد و نه آن‌ها با فروش او به سمپدوریا موافقت کردند تا ماجرای حسینی و ترابزون اسپور به ضرر دو طرف تمام شود.

حالا مدت‌ها از آخرین حضور حسینی، مدافع اصلی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه می‌گذرد و این مدافع ملی‌پوش نتوانسته در هیچ یک از دیدارهای تیمش به میدان برود. باید دید او در اوج جوانی خود می تواند راهی برای خروج از این وضعیت پیدا کند و به ترکیب ترابزون برسد یا در ژانویه، ترابزون به فروش او با پیشنهادات موجود رضایت خواهد داد؟

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *