تترا کنگو

[ad_1]

کنگو تترا است که کمتر شناخته شده است که آن معروف بستگان نئون تترا و تترا کاردینال و آن است که به ندرت در آکواریوم مبتدی. کنگو تترا اتحاد دراز بدن با چشمان بزرگ. مقیاس بسیار بزرگ هستند. وسط اشعه دم و باله های بسیار طولانی در نر کنگو tetras. شما همچنین می توانید بگویید که این مرد غیر از زن در dorsal fin می رسد که تمام راه برگشت به دم باله. مردان نیز رشد خواهد کرد بزرگتر از زنان است. یک نر تترا کنگو می تواند تبدیل به 3.5 اینچ طولانی در حالی که زن به طور معمول کوچکتر از 2.5 اینچ. یک گروه از کنگو این می تواند به راحتی قرار دارد در آکواریوم های اندازه گیری 40 اینچ یا بیشتر در طول.

مادری عادت برای Congo tetra است زئیر حوضه رودخانه در آفریقای مرکزی است. وحشی, گیر افتاد, کنگو, این هنوز هم بسیار رایج در آکواریوم تجارت پس از اسیر تربیت نمونه تمایل به از کیفیت پایین تر. این گونه است که واقعا بسیار سخت به نژاد در آکواریوم و امیدوارم ما خواهد se افزایش کیفیت در اسیر تربیت نمونه ارائه شده توسط فروشگاه آکواریوم در آینده است. امروز, وحشی, گیر افتاد, کنگو tetras معمولا باله های دیگر از اسیر تربیت نمونه و نمایش برجسته تر رنگ.

کنگو این ورزش رنگین کمانی رنگ است که بسیار از نمونه به نمونه. بدنه اصلی رنگ سبز زیتونی و باله می تواند خاکستری و یا از یک رنگ قرمز سایه. شکم است که معمولا بنفش یا بنفش است. هر طرف از بدن تزئین شده است با یک نور بزرگ قهوه ای راه راه که تحت آن بسیاری از کوچکتر راه راه دیده می شود. این خطوط معمولا به رنگ سبز یا طلایی. دم باله و باله های سفید لبه های باله مقعد نیز تزئین شده با یک نقطه تیره تر.

کنگو تترا احساس خواهد شد تاکید کرد اگر نگه داشته در یک نازا آکواریوم و می تواند تبدیل به بسیار خجالتی و حفظ. خوبی آکواریوم کاشته با مقدار زیادی از فضاهای پنهان است لذا توصیه می شود. شما همچنین باید نگه دارید حداقل شش محل سکونت این هم ترجیحا حتی بیشتر از تترا کنگو یک تحصیل گونه است. تهاجمی گونه نیز می تواند باعث استرس و کمرویی در کنگو این طوری مسکن آن با دیگر صلح آمیز گونه بهتر است.

توصیه می شود محدوده دما برای Congo tetra است 73º – 79º F (23º – 26° C). سطوح از محلول زباله نگهداری می شود باید بسیار کم و مکرر تغییرات آب لازم است. آب گردش خون نیز باید کاملا قدرتمند است. کنگو tetras ترجیح می دهند تا حدودی اسیدی آب, اما pH از 6.0 تا 7.5 است که معمولا قابل تحمل است. نرم آب بهتر است اما این گونه شناخته شده است برای انطباق با شرایط سخت تر در آکواریوم.

در طبیعت کنگو تترا تغذیه حشرات, اما آن را بسیار سخت برای آموزش بر روی و یا تکه های مواد غذایی منجمد در آکواریوم. اگر شما خود را Congo tetra چیزی جز تکه های آن را با این حال می تواند تبدیل به کسل کننده و لوس قابل توجه آن رنگ. با استفاده از تکه های به عنوان یک پایه و مکمل آنها را با آرتمیا پشه لارو یا مواد غذایی مشابه است لذا توصیه می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *