ترازو دیجیتال وزن

[ad_1]

وزن ترازو استفاده می شود برای اندازه گیری وزن اجسام. وجود دارد دو نوع ترازو آنالوگ و دیجیتال. یک سیستم دیجیتال است که اساسا متفاوت از یک سیستم آنالوگ است.

یک سیستم دیجیتال است که با استفاده از اعداد و به ویژه اعداد دودویی برای ورودی پردازش و انتقال و ذخیره سازی و نمایش به جای یک جریان مداوم از ارزش و یا غیر عددی نمادها مانند حروف و یا آیکون.

دیجیتال است مشتق شده از واژه “digitus’, لاتین کلمه انگشت شمارش. این است که عمدتا مورد استفاده در رایانه و الکترونیک که در آن تمام اطلاعات تبدیل به دودویی عددی فرم. اطلاعات منتقل شده از طریق آنالوگ به معنی رنج می برند از دخالت از انواع منابع اما در دیجیتال به این معنی واریانس را می توان نادیده گرفت.

آن را با نمایش می دهد که استفاده از سیستم های دیجیتال دیده می شود. برای یک لحظه تصور یک لحظه آنالوگ نور می تواند پاسخ. اما برای دقت, دیجیتال, صفحه نمایش مورد نیاز است. خواندن آنالوگ وزن فلس نیاز به زمان و مهارت اما خواندن دیجیتال وزن فلس است به عنوان آسان به عنوان کپی کردن اعداد.

اولیه شایع نمونه هایی از سیستم های دیجیتال چراغ; دود سیگنال های تکامل فرایند از طریق DNA, Morse code, Semaphore سیگنالینگ بین المللی دریایی سیگنالینگ پرچم و مدرن کامپیوتر مودم.

دیجیتال توزین مقیاس است که آسان به خواندن و دقیق در آن اندازه گیری شده است. آنها در دسترس هستند در تعدادی از برنامه های کاربردی مانند جیب مقیاس توزین پستی, مقیاس, طلا و جواهر, وزن, مقیاس, مقیاس های پزشکی ماهیگیری/بازی ترازو صنعتی ترازو آشپزخانه, ترازو آزمایشگاهی دیجیتال و مقیاس و خرده مقیاس های مقیاس حمل و نقل.

نمونه Ohaus Scout Pro دیجیتال تعادل متعدد وزن واحد از جمله kg g, پوند, oz, lb/oz, dwt, ozt و قابلیت اتصال USB و همچنین RS232 اتصال, اجرا شده توسط باتری یا برق ac. Ohaus جدید ماجراجو Prolix مقیاس های متعدد وزن واحد مانند هر اونس پوند قیراط و pennyweight نیوتن هنگ کنگ و سنگاپور Taels, بات, طلا و غیره. چند تا نرم افزار به حالت (توزین حیوانات وزن قطعات شمارش با خودکار نمونه recalibration درصد وزن و بررسی های توزین).

ترازوی دیجیتال ورود به بازار با استفاده از فن آوری های پیشرفته هستند واقعا همه کاره با ارائه آنها به عنوان انجام انواع وزن گزینه های.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *