ترسناک حقیقت در مورد پروتئین سویا و بدنسازی

[ad_1]

به ناچار وجود دارد یک افسانه است که پروتئین سویا وحشتناک است برای بدنسازی و اگر شما هر جایی که در نزدیکی جدی در مورد کار کردن یا عضله سازی شما دور ماندن از آن. در واقع برخی از سایت ها نشان می دهد ‘تحصیلات’ که پروتئین سویا و محصولات سویا می تواند مضر به سلامت خود را. و در حالی که این درست است که در اوایل ادعای سویا شگفتی ممکن است کاملا درست نیز وجود دارد اسطوره که پروتئین سویا بد است.

اول وجود یک مفهوم به نام ارزش بیولوژیکی در مقیاس است که توسعه یافته برای اندازه گیری کیفیت پروتئینهای خاص. آن را اساسا چگونه نرخ موثر بدن خود را با استفاده از داده منبع پروتئین. بالاتر BV (ارزش بیولوژیکی) بیشتر اسیدهای آمینه و نیتروژن بدن خود را حفظ است از غذاهایی که می خورید. در مجموع می شود یک راه برای اندازه گیری پتانسیل برای رشد عضلانی با کیفیت و قدرت است.

یک زمان وجود دارد زمانی که سفیده تخم مرغ شد در بالای BV با نمره حدود 100. از آن پس آب پنیر پروتئین toped کردن فلس اطراف 106-159 BV. این به این معنی است که پروتئین آب پنیر بهتر است مورد استفاده قرار گیرد برای رشد عضلانی با کیفیت.

اما در ابتدا یک اخطار!

این به این معنا نیست که همه شما را در استفاده از پروتئین آب پنیر برای همه نیازهای شما. بار بسیاری از بدنسازان را با استفاده از انواع پروتئین های بسته BV و زمان از روز و اگر آنها فقط به پایان رسید تمرین.

اجازه بدهید توضیح دهم… خود را به پروتئین نیاز در صبح و سپس وسط روز و متفاوت دوباره پس از یک تمرین و دوباره های مختلف قبل از خواب.

همه این به این معنی است که هیچ یک پروتئین است که بهترین ها را برای هر زمان داده شده. اما قبل از من از دست رفته… اجازه دهید من به شما نشان می دهد ارزش بیولوژیکی در مقیاس یک فرم ساده.

نوع پروتئین :: ارزش بیولوژیکی امتیاز

آب پنیر: 106-159 تخم مرغ: 100 شیر گاو: 91 ماهی: 83 کازئین: 80 گوشت گاو: 80 مرغ: 79 سویا: 74 گلوتن گندم: 54 لوبیا: 49

به این دلایل شما می توانید و باید دید که پروتئین سویا ذکر شده است پایین تر است. که فقط به معنی آن نیست آنابولیک بیشتر از پروتئین برای رشد عضلانی مطلوب.

اما آیا من اشتباه نمی کنید…

این بدان معنا نیست که شما نباید خوردن پروتئین سویا اگر شما از آن لذت ببرید. آن را به سادگی بدان معنی است که جلوگیری از هر گونه اعتقادات مذهبی و یا تنظیمات شخصی سویا خواهد بود که ایده آل منبع پروتئین برای افزایش سود عضله. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید آن را و یا که در آن برای شما بد باشد.

در واقع اجازه دهید در ادامه با یک مثال.

جان Q. عمومی 13 درصد چربی بدن 184 پوند 160 پوند LBM (توده بدون چربی بدن)

برای ساده سازی ما فقط می گویند که برای هر پوند از LBM (پوند از توده بدون چربی بدن) جان می خواهد به 1 گرم پروتئین است.

جان باید مصرف 160 گرم پروتئین در روز.

در اینجا که در آن اسطوره و برخی از مشکلات را به بازی می آیند! با دقت بخوانید.

اگر شما مقدار زیادی از پروتئین خود را از کمتر BV منابع و سپس بهینه (لوبیا سویا) شما نمی خواهد نخست ماهیچه های خود را برای بهینه آنابولیک رشد. جان نباید گرفتن 150+ گرم پروتئین سویا در روز اگر او می خواهد به ایجاد توده عضلانی و او هیچ دلایل شخصی نه برای استفاده بهتر از منابع با کیفیت.

جان نیز نمی تواند در معرض خطر از دست دادن عضله و یا به هدر رفتن تلاش های خود را اگر او را قورت مقادیر کمی از پروتئین سویا به خاطر او آنها را دوست دارد. داشتن سویا در غلات در حال رفتن به ایجاد یک تفاوت.

اسطوره است که سویا باعث می شود مردان به تولید استروژن است که مقادیر عظیمی در حال مصرف است. به مراتب فراتر از آنچه هر فرد منطقی می خواهم به انجام این کار در طولانی مدت بر اساس.

یک بدنساز که سویا هیچ تفاوت را احساس نمی, شود هیچ کمتر آنابولیک پس از آن دیگر کسی نیست مصرف سویا در همه.

واقعیت: در دراز مدت متابولیک تعادل مطالعه در مردان جوان برای ارزیابی کیفیت تغذیه از ایزوله پروتئین سویا و گوشت گاو پروتئین (VR جوان یک Wayler, C, حواصیل, FH Steinke E موری WM برامدگی لبه طبقات سنگ و NS Scrimshaw) منتشر شد در سال 1984 در مجله آمریکایی تغذیه بالینی. هستم. J. تغذیه Jan 1984; 39: 8 – 15.

پس از 84 روز از دو گروه کاملا ایزوله پروتئین سویا و گوشت گاو پروتئین یافت می شود نتیجه گیری که:

“بدن توده سلولی اندازه گیری را نشان نمی هر گونه کاهش در پروتئین وضعیت تغذیه. این مشاهدات تایید این پیش بینی حاصل از قبلی کوتاه مدت تعادل نیتروژن مطالعات که کیفیت تغذیه ایزوله پروتئین است که این پروتئین گیاهی می تواند در خدمت به عنوان تنها منبع اسیدهای آمینه و نیتروژن برای پروتئین تعمیر و نگهداری در بزرگسالان است.”

بنابراین اجازه دهید من به طور خلاصه و نقد و بررسی…

سویا بیشتر زیستی در دسترس منبع برای بهینه آنابولیک رشد عضلانی است. اگر شما به پایان برسد یک تمرین شما می خواهید به مصرف برخی از با کیفیت بالا از پروتئین آب پنیر با پروتئین سویا. اما به سادگی با داشتن سویا به این معنا نیست آن را بد بدنسازی مگر اینکه شما در حال گرفتن یک اکثریت از پروتئین خود را از محصولات سویا. پس از آن مطلوب نیست. شما همچنین می خواهم نیاز به مصرف بسیار کمی به صورت روزانه برای هر گونه اثرات منفی سویا آشکار (به طور خاص با هدف مردان در این جمله).

کپی رایت 2006 مارک دیوید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *