تهدید واقعی از BMI یا شاخص توده بدن

[ad_1]

همه ما دوست دارم که قادر به بگویید چگونه انجام شده در شش ماه تمرین روی لئامت دادن.

اکثر پزشکان, دولت, انجمن پزشکی CDC و در حال حاضر انجمن پزشکی آمریکا است و با توجه به BMI یا شاخص توده بدن به عنوان ششمین حیاتی ثبت نام.

چگونه است که توده بدن محاسبه می شود ؟ BMI محاسبه شده است به عنوان:

BMI = (وزن به پوند / ارتفاع در سانتی متر ^ 2) x 703

روش های دیگر شامل کالیپر (پوست-fold اندازه گیری) زیر آب وزن بيوالكتريك امپدانس و کامپیوتری توپوگرافی. با توجه به CDC این “بسیار گران قیمت”. در حال حاضر یک پوست-برابر و یا چربی کولیس 3 دلار (بله سه دلار) آنلاین. یک دونات متوسط فنجان قهوه است گران تر از در ارزان شیرینی های زنجیره ای.

شاخص توده بدن است واقعا بهترین استفاده برای بررسی چاقی ؟

کاملا نه! با توجه به NFL آمریکا به طور متوسط بازیکن فوتبال است 6'1 “و در وزن 245 پوند است. که آنها را شاخص توده بدن 32.32 . که باعث می شود آنها را چاق و حتی با اطلاعات اضافی از دور کمر آن قرار می دهد آنها را به در معرض خطر است.

شاخص توده بدن نیز خطرناک در طرف دیگر از “منحنی بل” از متوسط است. هنگامی که مردان متوقف کردن و سست قفسه سینه و عضلات ساق پا در توسعه potbelly آنها می تواند طبیعی یا متناسب با BMI با نسبتهای و در عین حال روشن در معاینه بصری است که آنها چاق هستند.

که در آن ما می رویم با این همه ؟

نگاهی به برخی از شرکت های بیمه عمر. شرکت های بیمه را شما نگاه کنید. آنها نگاه دبیر جداول و داده های آماری جمع آوری آنها از دکتر خود. اگر دکتر شما قرار می دهد ارتفاع خود را در 5'11 “و 240 # s. به شما خواهد شد مشخص شده به عنوان چاقی و بی ربط است که خود را درست, درصد چربی بدن ممکن است در یا زیر 10%.

نگاهی به برخی از پزشکان تجویز دارو. هنگامی که آخرین باری که شما صرف یک ساعت تمام با پزشک خود در یک بازدید ؟ آن ساکن یا کارآموز که در حال تلاش برای یادگیری در شما که وارد اطلاعات بر روی نمودار. شانس است که آنها را علامت شما چاق به دلیل “کتاب می گوید” است نه کنترل از راه دور.

نگاهی به چگونگی عموم خود درمانی در رژیم غذایی مواد مخدر suplements و مواد غذایی رژیم غذایی. آنها نگاهی به شاخص توده بدن است. با توجه به انجمن پزشکی بریتانیا وجود دارد افزایش بی اشتهایی و پرخوری.

تنها واقعا دقیق چربی بدن اندازه گیری است که در زیر مخزن آب یا DEXA x-ray تست. از آنجا که اکثر مردم نمی توانیم این سرویس هر روز بعد بهترین راه حل این است که یک خانوار بدن-چربی ترکیب اندازه گیری مقیاس حمام.

جلوگیری از فشار BMI و جایگزین کردن آن با یک واقعی تر روش های اندازه گیری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *