تیم ساحل بدن مربی فرصت را نقد کنید – آیا من می توانم ساخت Walkaway درآمد یا باید راه من دور?

[ad_1]

اگر شما در حال خواندن این مقاله در حال حاضر شما به یکی از دو دسته است. شما یا کسی که فکر کردن در مورد درگیر شدن با تیم ساحل بدن و نیاز به اطلاعات بیشتر در این فرصت و یا شما در حال حاضر درگیر با تیم ساحل بدن و شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد چگونه به ساخت کسب و کار شما. در هر صورت این نقد و بررسی را فراهم خواهد کرد شما را با برخی از اطلاعات برای رفتن بر روی.

در بهره از افشای کامل این است که بی طرفانه نقد و بررسی. من یک تیم ساحل بدن مربی و فراموش درآمد ترویج کسب و کار فرصت. در صورتی که واقعیت این است که برای جلوگیری از شما را از خواندن بیشتر است که تصمیم خود را است.

اما من واقعا بر این باورند که در پس زمینه به عنوان یک مجموعه موفق ویژگی های همکاران برای بخشی بهتر از 11 سال گذشته من واجد شرایط برای ارزیابی یک فرصت راستش عینی و منصفانه. این مقاله نخواهد بود پف op ed قطعه مورد شادی بودن یک تیم ساحل, مربی بدن. با که گفت: اجازه دهید's حفاری در!

که تیم Beachbody?

Beachbody به دست آورده است مقدار زیادی از بد نامی برای خود در درجه اول از برنامه های تبلیغاتی آنها've تولید شده برای بسیاری از برنامه های تمرین. P90X یک نام خانگی در سراسر جهان و جنون است و نه بیش از حد در پشت آن. از سال 1998 کارل Daikeler و تیم او کار کرده اند برای از بین بردن چاقی اپیدمی ما با یک مشتری در یک زمان. و آنها've تا به حال یک معامله بزرگ از موفقیت به لحن حدود 400 میلیون دلار در فروش سالانه و تعداد بی شماری از داستان های موفقیت است.

اما بسیاری از افراد هستند نه واقعی آشنا با تیم Beachbody چند سطح بازاریابی (MLM) واحد کسب و کار شرکت. در سال 2007 تیم Beachbody مربیگری فرصت شد نورد از به Beachbody پایه مشتری. چه's اتفاق افتاده در آن کوتاه 3 1/2 سال ؟ بیش از 50,000 آنلاین تناسب اندام مربیان پیوست, تیم Beachbody صفوف.

پس از 9 سال در کسب و کار, Carl به رسمیت شناخته شده بود چیزی. بزرگترین دلیل است که مردم با موفقیت با این برنامه های تمرین Beachbody ارائه شده بود که فقط تمرینات فروخته شد ، راز بود و جامعه از افرادی که در حمایت, تشویق, برگزار شد و هر یک از دیگر پاسخگو در سفر تناسب اندام خود را. فراتر از مقیاس مشتری به طور منظم است که در جهان با نام تجاری مبلغ و پس از 9 سال های موفق کارل متوجه شدم که او تا به حال بسیاری از آنها است. پس چرا پاداش آنها را برای آن ؟

چه چیزی باعث می شود تیم ساحل بدن خیلی متفاوت است ؟

در سطح تیم ساحل بدن که دقیقا به مانند بسیاری دیگر از MLM کسب و کار فرصت. این یک طرح جبران خسارت و محصولات است که شما می توانید بر این باورند ، اما وجود دارد هزاران نفر از شرکت های دیگر در بهداشت و سلامتی فضا از صنعت پس چه چیزی باعث می شود تیم ساحل, بدن بسیار ویژه?

واضح ترین و خودنمایی تفاوت این است: Beachbody نیاز ندارد خود را توزیع نیروی برای تولید سود خرده فروشی. می گویند چه ؟ Beachbody تولید بیش از 50 ، 000 مشتریان جدید در هر هفته. آنها بیش از $ 100 میلیون دلار در سال فروش علامت خوبی قبل از اولین مربی امضا کردند. آنها صرف حدود 100 میلیون دلار در سال در تبلیغات محصولات خود را.

این ساخته شده من نشستن و توجه. داشتن شده است در بازاریابی شبکه ای برای مدتی I've دیده می شود یک تن از شرکت ها شروع کردن در بازاریابی شبکه ای و سپس به طور ناگهانی کشیدن فرش از زیر خود را توزیع نیروی. این اولین بار بود که من'd تا کنون دیده می شود در حال حاضر شرکت موفق حرکت به بازاریابی شبکه ای از سنتی بازاریابی استراتژی.

دلیل آن ساده است. Beachbody می خواهد مربیان خود را به تمرکز بر آنچه آنها ساخته شده است موفق به تاریخ: رشد روابط درون جامعه و کمک به دیگران رسیدن به اهداف تناسب اندام خود. Beachbody می دهد مشتریان جدید و مربیان به مربیان واجد شرایط به صورت رایگان در هر هفته. هر گونه خرید آن دسته از مشتریان را به رفتن به جلو به طور کامل commissionable به مربی که آنها've گمارده شده اند. این ترجمه را به فرصت برای به دست آوردن یک درآمد قابل توجهی در خارج از تلاش و انرژی یک مربی قرار می دهد و به تولید مشتریان خود.

بسیاری از مردم don't می دانم که این نوع از برنامه جبران خسارت در بازاریابی شبکه ای متفاوت است که به طور گسترده ای به عنوان تعدادی از شرکت های مختلف در این صنعت است. تیم Beachbody انتخاب کرده است به استفاده از طرح جبران باینری برای کسب و کار خود را. در شرایط بسیار ساده یک فایل باینری برنامه فقط بدان معنی است که هر مربی است. به عنوان تیم جدید Beachbody مربی حامیان بیشتر مربیان در تیم خود می توانید آنها را تنها به یکی از این دو ،

قدرت دودویی طرح دو قسم است. آن را اجازه می دهد یک نام تجاری جدید مربی برای شرکت در بالاتر استخر جایزه در مراحل بسیار اولیه نقطه در کسب و کار خود را. دوم آن را ایجاد یک پدیده شناخته شده به عنوان سرريز. برای مثال اگر باب حامیان مالی 2, مربیان در همان زمان را انتخاب و برای قرار دادن آنها هر دو به همان پا, اولین مربی حمایت این فرصت را به کسب پاداش بر اساس تولید دومین مربی به عنوان باب. این باعث ایجاد یک انگیزه فوق العاده ای برای کار گروهی و همکاری در سراسر این تیم حتی برای مربیان هستند که به طور مستقیم اسپانسر شده از طرف هر یک از دیگر.

چه's حرکت نزولی از تیم ساحل بدن ؟

وجود دارد هیچ چیز مانند یک کسب و کار مناسب برای همه چیز در مورد Team Beachbody وجود دارد منفی که وجود دارد و همچنین. در واقع وجود دارد 5 کلید ضعف است که من پیدا کرده اند در Beachbody فرصت کسب و کار.

عدم ورود وجه نقد – روزی که تیم جدید خود را Beachbody مربی امضا تا ساعت شروع می شود. کدام ساعت ؟ “دریافت من doggone بررسی” ساعت! به طور متوسط شما've got 63 روز به شما تازه وارد پول و یا آنها را چک کردن. اما آن's سخت برای کمک به کسی که با هیچ بودجه بازاریابی برای شروع بازاریابی مناسب است ؟

و در عین حال بسیاری از بازاریابان شبکه شروع به کار با بودجه بند کفش با استفاده از پول آنها در وهله اول برای شروع در کسب و کار. در نهایت قانون دستکاری نگه داشتن کسب و کار خود را زنده با استفاده از اجاره بها / برق / قبض تلفن پول می پوشد نازک و چپ خود را با یک منفی, نا امید, کسی که معتقد است بازاریابی شبکه ای فقط می't کار می کنند.

منجر فقر – قانون # 1 استاندارد بازاریابی شبکه ای عامل دستی به وضوح بیان می کند که هر یک توزیع کننده جدید در این صنعت باید شروع با ساخت یک لیست از هر کسی می دانند و تا کنون شناخته شده است و تا کنون می دانند. بسیاری از تیم Beachbody مربیان آموزش این همان تاکتیک در کسب و کار خود را.

من معتقدم که وجود دارد یک راه برای هدف قرار دادن مردم در بازار خود را گرم که ممکن است علاقه مند در Beachbody و رویکرد آنها را در راه است که اجازه خواهد داد که شما را به هنوز هم می شود دعوت شده به خانواده توابع. اما خط پایین این است که نه تنها شما درخواست افرادی که ممکن است یا ممکن است علاقه مند بودن Beachbody مربی اما این فهرست در نهایت اجرا خواهد شد.

از آنجا که بسیاری از آموخته اند که چگونه به پیشرفت خود را گسترش تلاش های فراتر از سطح بازار گرم اکتشاف و سرد آنها را نا امید و با خود Beachbody کسب و کار و ترک در بسیار به همان شیوه به عنوان کسانی که با هیچ cashflow.

ناکافی سیستم – صفحه اصلی جلسات می تواند سرد است. بنابراین می توانید هتل جلسات. سه راه تماس می توانید یک تن برای کمک به رشد خود را Beachbody تیم. بزرگ کنفرانس ها می تواند زندگی در حال تغییر وقایع بسته بندی شده با ارزش است. وجود دارد's بدون مشکل با ساخت یک Beachbody کسب و کار با استفاده از این روش اگر شما در کسب و کار به جای کار خود را با دیگر بسیار بالاتر پرداخت یک.

اما اگر شما را دیدم از این فرصت برای ایجاد یک walkaway درآمد که Beachbody فراهم می کند و شما آن را دوست دارم این روش از ساختمان کسب و کار خود و هرگز اجازه خواهد داد که شما را به انجام این کار است.

ساییدگی – به عنوان یک صنعت بازاریابی شبکه ای در حدود 12 – 15% حفظ نرخ سالانه.به عبارت دیگر اگر شما حامی 100 Beachbody مربیان در سال 2010 شما می توانید به طور کلی انتظار می رود که 12 – 15 از آنها هنوز هم می شود با شما در سال 2011. به نظر می رسد بسیار افسرده اما هستند بسیاری از راه هایی برای فایروال شخصی خود تیم Beachbody کسب و کار در برابر چنین سنگین ساییدگی نرخ.

خون تشنه رقابت – نه تنها شما را مجبور به رقابت در برابر دیگر Beachbody مربیان در خارج وجود دارد, شما یک صنعت است که اضافه شده بیش از 1 میلیون و تکرار در سال گذشته با هیچ نشانه ای از توقف. بیش از 16.1 میلیون نفر در همه رقابت برای جذب همان استعداد ، تیم Beachbody فراهم می کند فوق العاده ای کسب و کار, فرصت, اما در آب و هوای فعلی اقتصادی و با چنین رقابت شدید وجود دارد, آن طول می کشد بیش از فقط یک فرصت فوق العاده ای برای خود ایستادگی کردن در میان جمعیت.

پس از بررسی گزینه های من و دادن یک بررسی دقیق به چندین فرصت های خارج وجود دارد من بسیار راحت است که تصمیم من برای پیوستن به تیم Beachbody. خوشبختانه من've آموخته است که چگونه به بازار کسب و کار من در راه است که نگه می دارد من از تجربه درد از پنج منفی ذکر شده در بالا و استفاده کامل از تمام مزایای Beachbody فرصت کسب و کار را فراهم می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *