جراحی پلاستیک – سوء استفاده تکنولوژی نشان می دهد عمیق اجتماعی خرابی

[ad_1]

جراحی پلاستیک برای تقویت آنهایی که “زیبایی” است که اغلب مورد استفاده افراد مشهور و عادی به طور یکسان. این خیلی عادی است که آن را تبدیل به یک کسب و کار به خودی خود برای بسیاری از میلیون ها نفر از پزشکان در سراسر جهان است. ارتباط با دارو و درمان تروما است اما تقریبا فراموش شده است. رفته اند روز هنگامی که آن استفاده می شود عمدتا برای تصحیح بدشکلی با توجه به حوادث و یا سن. امروزه افراد سالم هستند که به سختی گذشته خود را توسل به عمل جراحی پلاستیک به دنبال “بهتر”.

اما این وضعیت حاکی از بیشتر بیماری?

در جهان امروزی از سریع ء زندگی, سرمایه گذاری در بهداشت و درمان تبدیل شده است به یک “time-consuming” امر است. در نتیجه در بسیاری از بخش مرفه جامعه از آن آمده است به تصویب مردم ترجیح می دهند فقط به “حذف چربی” نسبت به آن عرق کردن به اندازه. ورزش وقت گیر و دشوار راه گرفتن به شکل. افراد چاق به جای تغییر سبک زندگی-ورود به بیمارستان و به شکل ظرف یک هفته!

حتی در میان آن دسته از افراد که هستند سالم و ورزش اغلب وجود دارد برخی که می خواهند به “راست بینی خود را کمی” یا “جمع آوری استخوان های گونه خود را چند میلی متر”. چنین افرادی حتی بیشتر بیهوده و با هدف دستیابی به غیر ممکن است ایده زیبا بودن. زندگی خود هستند تا با تمرکز بر روی تمام چیزهای مادی که آنها نمی مکث به در نظر گرفتن خطرات آنها در معرض خود را به خاطر چند دیدگاه از “به خوبی wishers”.

و پس از آن بیشتر تا مقیاس از حماقت کسانی که می خواهند به “آزمایش” با یک نگاه جدید است. مایکل جکسون باید بهترین مثال از “آزمایشگران” – با استفاده از آنها سلامت و ظاهر خود را به عنوان یک تست نیمکت برای آخرین عمل جراحی پلاستیک. اما به عنوان ما را دیده اند وجود دارد قیمت به پرداخت و این واقعیت تمایل به نادیده گرفته توسط تازه در کسب و کار.

ما به عنوان یک جامعه باید قوی سخت نگاه ما ارزش سیستم یا نه فقدان هر گونه منسجم سیستم ارزش. در صورت عدم وجود یک سیستم قوی ارزش می دهد که صحیح و متناسب با اهمیت مربوط به مسائل بی اهمیت نیاز به تبدیل شدن به مد روز و بسیار مطلوب است. مردم شروع تجارت خود را سلامت است که از ارزش بی نهایت بیشتر از آنچه که آنها در بازگشت چند سپاسگزار از نظرات دوستان و همسالان. زندگی از بین می روند به دلیل botched جراحی که هرگز لازم است در وهله اول!

خود زیباسازی سن مفهوم است. مردم برای بسیاری از قرن ها را به انجام کارهای مختلف برای نگاه بهتر و مطلوب تر است. دستکاری مو و یا رنگ پوست به طور سنتی از حد به این وسواس با زیبایی. در بدترین حالت یک طاس شد و یا از دست رفته برخی از پوست. با این حال جراحی پلاستیک کمک کرده است تا بسیاری از به صلیب خط که جدا از خودشیفتگی خود شکست و نابجا خود وسواس.

استفاده از عمل جراحی پلاستیک برای بی اهمیت “touch-یو پی اس” نشان می دهد کمبود شدید ما در حال حاضر ارزش روز سیستم. این روند باید به طور فعال متوقف شده با توجه به قوانین قبل از بسیاری از ذهن ها را به طور دائم آسیب دیده با این غیرواقعی خود وسواس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *