جزئیات زیادی در مورد ویژگی ها و اندازه یک جان مندانه

[ad_1]

وجود دارد بیشتر حقایق جالب در مورد جان مندانه گذشته از نام آن است. برای یک, آیا شما علاقه مند به دانستن در مورد اندازه متوسط جان مندانه? این ماهی می آید از جنس زئوس و همچنین می توان به نام, St. Pierre. این ماهی دارای چشم های بزرگ که در آن قرار دارد در مقابل سر خود را. این موقعیت را از چشمان خود به آن عمق ادراک و bifocal دید. این ویژگی ها به علاوه اندازه جان مندانه می تواند در مفید آمده است هنگامی که شکارچیان. چشم خود را نقطه در سمت خود می سردرگم طعمه و آنها به راحتی می تواند حرکت شبیه چمچه زنی آن را در خود را بزرگ ، این نوع ماهی خوراکی است و این را می توان در بسیاری از کشورها است.

برخی از حقایق در مورد نام

گذشته از اندازه جان مندانه نیز وجود دارد بسیاری از داستان های جالب در مورد نام آن است. منشاء آن نام بسیاری از های مختلف توضیحات. برخی از مردم وجود دارد که آن را نسبت به جان مندانه یک قهرمان شناخته شده باستانی ballad. وجود دارد که نسخه های دولت است که در جان استفاده می شود زیرا در آن به معنی زرد و یا زرد است. آن نیز استفاده می شود در این رمان نوشته شده توسط ژول ورن یک قطب جنوب رمز و راز است. در داستان این بود که گفته شود خداوند توسط دروازه بان از دروازه های بهشت, سنت پیتر. حتی وجود دارد یک افسانه در مورد نقطه تاریک در پهلو از این گونه ماهی که اعتقاد به سنت پیتر اثر انگشت. این جزئیات تنها ثابت می کند که وجود دارد خیلی بیشتر به یادگیری در مورد این جمله به اندازه یک جان مندانه.

اطلاعات بیشتر در مورد این ماهی

قبل از پرداختن به موضوع مورد اندازه جان مندانه در اینجا چند مطلب مفید در مورد جزئیات این. این نوع ماهی می تواند به طور معمول در بر داشت در سواحل جنوب شرق آسیا و استرالیا و آفریقا و ژاپن و اروپا و نیوزیلند. زیستگاه آن در نزدیکی بستر دریا در عمق 5 تا 360 متر است. آنها معمولا ساقه در شکار خود را شلیک کردن یک لوله در دهان آن اسیر به دریافت مواد غذایی خود را. آنها خوردن بسیاری از انواع ماهی مانند ماهی ساردین ماهی مرکب, ماهی مرکب, اما آنها عمدتا خوراک ماهی تحصیلات. اصلی آن شکارچیان استخوانی شامل انواع ماهی ها و کوسه ها. آن می تواند برای حدود 12 سال در وحشی. آنها در حال حاضر می تواند تولید مثل زمان رسیدن به سن سه یا چهار. این اتفاق در پایان فصل زمستان است. آنها آزادی تخم مرغ ها و اسپرم ها در آب بارور.

در مورد اندازه

حداکثر اندازه یک جان مندانه است و 65 سانتی متر است. در اوج خود این می تواند وزن حدود 3 کیلو. آن را دارای یک باله پشتی با 10 طولانی برآمدگی و یک باله مقعد با چهار برآمدگی. فلس این ماهی ها تیز و میکروسکوپی است. بدن صاف و گرد است که منجر به ضعف خود را وقتی که می آید به شنا. رنگ آن سبز زیتونی با حلقه است که سفید نقره ای و دارای خال های تیره بر روی یک سمت از بدن خود را.

این نوع ماهی بسیار در تقاضا هنگامی که آن را به منحصر به فرد تجربه ناهار خوری. این است که چرا این است که در واقع محبوب در بسیاری از مکان ها در کشورهای مختلف در سراسر جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *