جی پی اس خودرو گران بخریم یا ارزان؟

ردیاب خودرو چه کمکی به بشر کرد

انسان همیشه در حال پیشرفت و راحت تر کردن خود بوده است‌. شاید اگر چندین سال پیش به بشر می گفتید که اگر خودروی شما را بدزدند و شما می توانید مکان خودرو را در هر لحظه مشاهده کنید حرفتان را باور نمی کرد اما خب ما امروز قصد داریم در این مقاله در رابطه با این ردیاب ها صحبت کنیم و بگوئیم که این ردیاب ها چه می کنند و در آخر نیز به این مسئله بپردازیم که جی پی اس خودرو گران بخریم یا ارزان؟ خب حتما یک سری اطلاعات کلی در رابطه با ردیاب ها دارید و می دانید که به جه کاری می آید اما خب ما کمی بیش تر در این باره صحبت می کنیم. این ردیاب ها به این گونه طراحی شده اند که به کمک یک سیم کارت می توانند اطلاعات زیادی را به شما بدهند. ته دل ی از آن ها را با یک دیگر بخوانیم.

  • اولین ویژگی بارز این ردیاب ها این است که موقعیت خودرو را دقیق به شما نشان می دهد.
  • شما می توانید به کمک این ردیاب ها صدای درون کابینه خودرو را بشنوید.
  • لازم به ذکر است که شما می توانید برای خودروی خود یک محدوده مشخص کنید که اگر زمانی خودروی شما به آن محدوده وارد شد و یا این که از آن محدوده خارج شد به شما خبر بدهد.
  • هشدار برای افزایش سرعت، دوربین های کنترل سرعت، باتری ماشین و غیره را به شما می دهند .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره آموزش و نصب جي پي اس بر روي ماشين+هزينه بر روی لینک کلیک نمایید.

جی پی اس خودرو گران بخریم یا ارزان؟

خب این یک امر طبیعی است که هر چه تقاضا برای خرید یک دستگاه و وسیله ای بالا تر برود شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند و این دستگاه ها را می سازند نسبت به تولید بیش تر بروند و روز به روز جی پی اس های گوناگون و متنوع تری به بازار عرضه کنند. از آن زمانی که بشر متوجه شد این جی پی اس ها چه کمک شایانی به آن ها می کنند درخواست بیش تری برای تولید کردند از این رو انواع مختلفی با قیمت های گوناگون ساخته شدند. ار آن جایی که خیلی از کاربران از ما سوال پرسیدند که جی پی اس خودرو گران بخریم یا ارزان؟ ما نیز قصد داریم در این مقاله تفاوت جی پی اس ارزان را با جی پی اس گران برای شما متذکر شویم و انتخاب را به عهده ی خودتان بگذاریم پس با ما همراه باشید.

عمر مفید دستگاه چه قدر است

اصلی ترین تفاوت یک جی پی اس گران قیمت با ارزان قیمت عمر مفید دستگاه است. ممکن است که در ظاهر هر دو مدل ارزان و یا گران قیمت یکسان است اما خب باتری این جی پی اس ها اصلی ترین نکته ای است که باید در حین خرید ردیاب به آن توجه کنید. لازم به ذکر است که جی پی اس هایی که باتری لیتیومی دارند عمر مفید بالایی دارند. این نکته را نیز بهتر است خدمتتان عرض کنیم که جی پی اس هایی که باتری آن ها قابلیت شارژ شدن را دارند گران قیمت تر هستند. عامل دیگری مانند کیفیت و جنس این دستگاه نیز در قیمت گذاری نهایی دخیل هستند هر چه کیفیت نهایی یک محصول بالاتر باشد به طبع قیمت آن نیز بالا تر می رود. نکته ای که لازم است در این بخش به شما گوش زد کنیم این است که سعی کنید کیفیت یک کار را فدای قیمت آن نکنید این جی پی اس ها قرار است از ماشین چند صد میلیونی شما محافظت کنند و در صورت سرقت شدن خودرو بهترین عملکرد را به شما پس بدهند پس به خاطر کمی ارزان تر خریدن خود را متحمل هزینه های گزاف نکنید.

سرعت عمل در چنین مواقعی خیلی مهم است

تصور کنید که خدای نکرده زمانی که به سراغ خودروی خود می روید با جای خالی آن روبرو می شوید و در این زمان قطعا ثانیه ها برای شما به اندازه ی طلا اهمیت دارند چنان چه شما یک ردیاب با کیفیت بخرید که با سرعت بالا اطلاعات مورد نیاز به شما بدهد شما می توانید علاوه بر دیدن موقعیت مکانی خودرو بر روی نقشه و شنیدن صدای درون خودرو خودروی خود را در هر کجای دنیا که هست خاموش کنید و به سارق ها اجازه حرکت ندهید. خوشبختانه این روز ها ردیاب هایی طراحی و تولید شده اند که حافظه بسیار زیادی دارند و شما پی توانید اطلاعات خود را با خیال راحت در آن ذخیره کنید.  این در صورتی است که جی پی اس های ارزان قیمت این قابلیت را ندارند و معمولا حافظه ی زیاد زیادی ندارند. خب علاوه بر این موارد نکات دیگری وجود دارند که آن ها را در بخش آخر به عنوان حسن ختام کار خدمتتان عرض می کنیم پس حتما در بخش آخر نیز با ما همراه باشید.

مراقب محصولات تقلبی باشید

لازم به ذکر است که در برخی اوقات ممکن است که شما این ردیاب ها را از نمایندگی تهیه کنید و دست واسطه ها را قطع کنید و این امر موجب می شود که شما ردیاب را مناسب تر بخرید. همیشه نیز پایین بودن قیمت جی پی اس به این معنا نیست که این جی پی اس یک محصول بی کیفیتی است اما خب حتما در حین خرید جی پی اس به موارد فوق توجه کنید. علاوه بر تمام این نکات که خدمتتان عرض کردیم گاهی ممکن است که ردیابی که به شما می فروشند تقلبی باشد و به همین علت شما آن را ارزان تر بخرید. زیرا همان گونه که می دانید قیمت نمونه های اصلی و با کیفیت این جی پی اس ها به مراتب بالا تر از نمونه های تقلبی است.  چنان چه به اثر ندانستن و یا این که به خاطر قیمت پایین یک ردیاب از نمونه های تقلبی یا بی کیفیت خریداری کنید مطمئن باشید که مدتی بعد مجبور به تعویض آن خواهید شد و به این شکل هزینه های شما دو برابر خواهد شد پس حتما برای خرید جی پی اس به نکات ریز و کلیدی توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *