حذف پلاک از شریان

[ad_1]

درمان های شلات کننده حذف فلزات سنگین سمی و ذخایر معدنی در بدن است. شلاتور به طور سنتی با توجه به افرادی که به نوعی از مسمومیت با فلزات سنگین اگر چه بیشتر و بیشتر پزشکان امروز در حال تبدیل شدن به درمان های شلات کننده برای کمک به بیماران قلبی سالم بماند. شلاتور می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای معکوس کردن اثرات انسداد شریانی ناشی از پلاک. این همبندکننده استفاده می شود برای سلامت قلب است اتیلن diamine tetra-استات اسید یا EDTA است. EDTA به صورت خوراکی یا داخل وریدی است که به خوبی شناخته شده برای باز کردن عروق خونی کوچک و اجازه می دهد آنها را بیشتر الاستیک. آنژین صدری و اندام تحتانی لنگش دو کلاسیک خون پرفیوژن مشکلاتی که اغلب از نظر بالینی بهبود یافته با EDTA درمان های شلات کننده. آن نیز شناخته شده به منظور بهبود فشار خون آهسته یا متوقف کردن پیشرفت به سمت تصلب شرایین و همچنین به عنوان به طور موثر درمان طیف گسترده ای از دیگر قلبی عروقی و گردش خون شرایط.

فرم EDTA برای شلات کننده

EDTA می آید در اشکال مختلف مانند IV قطره شياف و قرص و یا مایع است. پس از EDTA استفاده می شود برای حذف بیش از حد بی بند و بار و مواد معدنی در بدن می تواند حذف کلسیم از پلاک در شریان ها کمک در برگشت از اثرات انسداد که مانع از جریان خون از قلب به اندام ها و عضلات.

بسیاری از اشکال EDTA را می توان گران و یا مدت زمان طولانی را برای تبدیل شدن به موثر است. EDTA است. شلات کننده IV مستلزم آن است که بیماران مبتلا به حضور 30 به 50 جلسه بیش از شش ماه. هر یک از این جلسات حداقل سه ساعت طولانی و بسیار گران قیمت ($ 100- $ 150 در هر جلسه). EDTA در شياف فرم است که به طور معمول تجویز می شود 3 بار در هفته, اما همچنین می تواند هزینه سنگین. این شیاف درمان طول می کشد بیش از شش ماه برای تکمیل. شلات کننده قرص ارزانتر هستند اما زمانی که با توجه به جذب رای است که قرص های ارائه (5-18%) زمان آن طول می کشد برای شلات کننده فرایند به طور موثر کار می کنند به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به صرفه جویی در هزینه.

با مایع شلات کننده دهان و دندان EDTA محلول مخلوط شده است به بیمار's نوشیدن آب می باشد که می تواند چند بار در روز. مایع EDTA شلات کننده درمان بسیار کمتر گران تر از شیاف یا IV درمان و جذب راحت تر از EDTA در شکل قرص است. و بر خلاف EDTA درمان های شلات کننده شامل IV drip یا شیاف که می تواند تا شش ماه به صورت کامل مایع EDTA درمان های شلات کننده طول می کشد تنها شش هفته را به اثر.

EDTA مایع شلات کننده دهان و دندان بی خطر و موثر

تخمین زده می شود که از 44 درصد به 85 درصد از جراحی بای پس عروق کرونر شده است به طور معمول انجام شده و بدون بیماران حتی معیارهای برای منافع. علاوه بر این گزارش های متعددی در سال های اخیر پیشنهاد کرده اند که استنت و عروق-آنژیوپلاستی باز کردن مراحل می شد بیش از حد در غیر موارد اضطراری اغلب بدون دادن دارو به تنهایی فرصتی برای کار. در عین حال جریان اصلی پزشکی به طور مداوم پشتیبانی از چنین آشکار سوء استفاده از عمل جراحی در حالی که نادیده گرفتن EDTA درمان های شلات کننده. حتی انجمن پزشکی آمریکا اذعان می کند که 44 درصد از بای پس عروق کرونر, جراحی انجام می شود به صورت نامناسب دلیل است.

آیا می دانید که مصرف یک شلات کننده دهان و مکمل های غذایی است بسیاری از بار امن تر از مصرف آسپرین در روز ؟ این مجله بیماری های مزمن گزارش شده در سال 1963 که EDTA شد حدود یک سوم به عنوان سمی به بدن به عنوان آسپرین. اما قبل از این بود که اثر آسپرين بر خونریزی معده به طور کامل تحقق یابد. در حال حاضر بیش از 40 سال بعد, Dr. Gary گوردون مقام رهبری در شلات کننده دهان و دندان اعلام کرد EDTA “300 بار امن تر از آسپرین!”

اگر دهان EDTA در نظر گرفته شد ناامن پس چرا غذا و داروی آمریکا (FDA) تایید شده آن را برای استفاده در مواد غذایی است که لذت می برد توسط هر کس از ما جوانترین نوزادان برای ما قدیمی ترین سالمندان? EDTA برای اولین بار سنتز شده در آلمان در سال 1935 ساده اسید آمینه بسیار مشابه در ترکیب به خانواده مشترک سرکه.

EDTA بنابراین با خیال راحت متصل به مضر اکسید کننده انتقال فلزات در مواد غذایی که استفاده گسترده آن است که به راحتی توجیه برای ایجاد ثبات و چربی روغن ها و ویتامین ها برای حفظ محصولات سیب زمینی از قهوه ای تبدیل به نگه داشتن ماهی و صدف به دنبال تازه در سوپر مارکت برای حفظ عطر و طعم و قوام محصولات لبنی و برای محافظت از مواد غذایی کنسرو سبزیجات. آن را به سختی می تواند در نظر گرفته شود ، در واقع مصرف شخصی خود را از EDTA از منابع غذایی تخمین زده شده است در بین 15 میلی گرم (mg) و 50 میلی گرم در هر روز, هر چند از آن می توانید با خیال راحت داده می شود در دوز 3 گرم در روز برای بزرگسالان است.

از سال 1970 تا 1980 در حدود 100000 ما بیماران دریافت بیش از 2,000,000 درمان های شلات کننده EDTA بدون یک گزارش قابل توجهی مسمومیت و یا مرگ. آن را نمی خواهد یک اغراق بگویم که EDTA بیش از ایمنی از هر گونه و هر داروی دیگر در حال حاضر در پزشکی استفاده می شود.

در حالی که EDTA درمان های شلات کننده است و مخالفان آن به خصوص دارویی منافع و جریان اصلی پزشکی استقرار وجود دارد این است که بدن در حال رشد از شواهد با توجه به مزایای بهداشت و درمان است که می توان متوجه شد که با پیروی از یک برنامه جامع و درستی اداره EDTA رژیم درمانی.

شاید قانع کننده ترین شواهد در حمایت از EDTA است که هنوز آینده به عنوان موسسه ملی بهداشت (NIH) راه اندازی کرده است برای اولین بار در مقیاس بزرگ کارآزمایی بالینی برای تعیین ایمنی و اثر بخشی از EDTA درمان های شلات کننده در افراد مبتلا به بیماری عروق کرونر علت اصلی مرگ برای هر دو مردان و زنان در ایالات متحده است. 5 سال آزمایشی برای ارزیابی درمان های شلات کننده (تدبیر) شامل بیش از 2,300 بیماران در بیش از 100 تحقیقات سایت در سراسر کشور است.

بهداشت عمومی ضروری به انجام یک مطالعه قطعی از درمان های شلات کننده روشن است. استفاده گسترده از درمان های شلات کننده در ازای تاسیس درمان عدم مناسب قبل از تحقیق به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی آن و به طور کلی تاثیر بیماری عروق کرونر متقاعد NIH که زمان مناسب برای راه اندازی این مطالعه دقیق.

EDTA درمان های شلات کننده تبدیل شده است بسیار محبوب این روزها به عنوان یک جایگزین بی خطر و موثر برای آنژیوپلاستی و عمل جراحی بای پس. EDTA شلات کننده ثابت کرده خود را به یک روش موثر برای سم زدایی بدن خود را از مسمومیت با سرب و فلز دیگر عوارض موجود در بدن خود را. EDTA شلات کننده نیز کمک می کند تا به حل و حذف پلاک های شریانی که تجمع در دیواره رگ های خونی و حذف از جمله کمک به بهبود جریان خون به قلب و مغز و در نتیجه جلوگیری از انواع بیماری های مرتبط با جریان خون ضعیف. آنژین صدری درد و تنگی نفس و گرفتگی قفسه سینه و یک میزبان از علائم دیگر اگر درمان نشود می تواند منجر به حملات قلبی و حتی مرگ شود. اما EDTA شلات کننده است یک درمان موثر برای این علائم از بین بردن پلاک تجمع می یابد که در رگ های خونی.

قلبی تجدید رهبر در ارائه موثر و مقرون به صرفه دهان و درمان های شلات کننده . خود را خالص EDTA فرمول پایگاه جامع شلات کننده دهان و دندان درمان برنامه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *