حقایق جالب درباره خزندگان, شما نیاز به دانستن

[ad_1]

آنچه باعث می شود آن را یک خزنده?
وجود تعداد بی شماری از گونه ها و انواع خزندگان در سراسر جهان است. حتی اگر تفاوت های بسیاری وجود دارد و خزندگان و به اشتراک گذاری چند صفات مشترک.

برای شروع آنها با استفاده از ریه ها برای نفس کشیدن. مارمولک ممکن است تنفس با استفاده از همان عضلات استفاده می کنند برای اجرا و تمساح ها را انعطاف پذیر تر دیافراگم اما به طور کلی خزندگان به ریه ها که پیشرفته تر از دوزیستان اما نه به عنوان تصفیه شده به عنوان پستانداران. خزندگان نیز ترازو ساخته شده از کراتین و پروتئین است. مقیاس حفاظت از شکارچیان کمک به حفظ آب و می تواند نقش مهمی در معاشقه و ارضی درگیری. خزندگان هستند که نه تنها حیوانات به مقیاس اما این مشخصه مشترک در میان تمام خزندگان.

ویژگی دیگر این است که آنها're همه چهار پا مهره داران (یا فرود از چهار فرز و چابک حیوانات مانند مار). این یکی دیگر از صفت مشترک با دیگر انواع حیوانات است که نشان می دهد که خزندگان هستند تکاملی وسط زمین از انواع بین دوزیستان و پستانداران. برای بیشتر قسمت ها, زن خزندگان تخم اما آن's نه منحصر به فرد برای تمام خزندگان. وجود دارد برخی از گونه های است که توسعه خود در داخل بدن خود و به هنگام تولد به زندگی جوان مانند Viviparous مارمولک و فروشگاه.

خزندگان شناخته شده برای خود را خونسرد متابولیسم بدن. اگر شما'ام تا کنون دیده یک خزنده در یک محوطه شما ممکن است متوجه شده اند لامپ ها و دیگر اشکال از گرما. که's چون جوابی نیامد و در حرارت خود را افزایش می دهد دمای داخلی بدن به آنها انرژی آنها نیاز برای فعالیت های روزانه.

آیا انواع مختلف خزندگان?
خزندگان می توان به چهار گروه عمده:

Crocodilia
که 23 گونه های مختلف تمساح Caimans, Gharials و تمساح.

همانطور که می دانید این Crocodilia بزرگ semiaquatic و حیوانات درنده. آنها're معمولا در بر داشت و در زمینهای پست از مناطق استوایی و معمولا بلند و پهن snouts و متعارف میخ مانند دندان. گونه های خاصی از الیگاتور های معامله شده به عنوان حیوانات خانگی عجیب و غریب زمانی که آنها're جوان اما اغلب رها شده به عنوان آنها رشد بزرگتر و خطرناک تر است.

Squamata
که مارمولک ها و مارها و تقریبا از 8000 گونه است.

این خزندگان در اندازه متفاوت (از یک dwarf gecko است که's کمتر از یک اینچ طولانی به یک آناکوندا که می تواند رسیدن به بیش از 17 فوت). توانایی خود را به حرکت خود را quadrate استخوان چیزی است که کمک می کند تا آنها را به باز کردن دهان خود را به اندازه کافی گسترده به مصرف بزرگتر طعمه. اگر شما're فکر گرفتن خزندگان برای فروش این طبقه بندی مطمئن باشید که برای تحقیق از نوع خاص شما می خواهید برای دریافت به مطمئن شوید که شما باید تجهیزات لازم برای نگه داشتن آنها را سالم و شاد.

Testudines
که ساخته شده است تا از لاک پشت ها و لاکپشتهای و حدود 300 گونه است.

این در نظر گرفته بدوی پس از آنها're برخی از کهن ترین خزندگان در میان ما. پوسته خود را در آنها به راحتی قابل تشخیص از دیگر خزندگان و آنها're همچنین انتخاب محبوب به عنوان خزندگان و حیوانات خانگی.

Sphenodontia
که شناخته شده به عنوان خواهر گروه از Squamata و تنها 2 گونه از tuataras از نیوزیلند.

آن's, همچنین شناخته شده به عنوان یک Rhynchocestrasse که بدان معنی است که منقار سر. آنها یک مجموعه منحصر به فرد از دندان است که ارائه شده است به عنوان دو ردیف در فک بالا و یک سطر در فک پایین. تنها گونه از tuatara است که تنها زندگی می کنند عضو یک سفارش است که رونق در حدود 200 میلیون سال پیش.

که خزندگان برای فروش به عنوان حیوانات خانگی ؟
اگر شما're تنها با شروع کردن با یک حیوان خانگی خزنده شما می توانید برخی از خزندگان برای فروش. Geckos می تواند یک حیوان خانگی برای مبتدیان چرا که آنها به't نیاز به مقدار دست زدن. استرس بیش از حد در این مارمولک می تواند باعث آن دم به سقوط هر چند. یک اژدها ریشو همچنین می توانید برای یک حیوان خانگی به عنوان آنها're بسیار آسان رفتن خزندگان با شخصیت. آنها نیاز به یک زیستگاه و نسبتا آسان برای حفظ.

هر کدام که شما انتخاب می کنید همیشه مطمئن شوید که شما're آگاه از نیازهای خود را و خلق و خو به درک که آیا یا نه آن's یک انتخاب خوب برای شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *