حقایق شگفت انگیز در مورد Ogon کوی

[ad_1]

Ogon Koi تک رنگ متالیک انواع کوی که برگزار شد در نهایت با توجه, توسط علاقه مندان در سراسر جهان. این مونو بخشد و در عین حال کاملا قابل توجه ماهی متعلق به طبقه ای به نام “Hikari Muji Mono”, که در آن Hikari است به “فلزی”, Muji به معنی “تک رنگ” و مونو به معنی “آنهایی” (به عبارت دیگر “فلزی تک آنهایی که رنگ”). در حالی که این کار کوی علاقه مندان ممکن است مطرح سوال “چه بسیار ویژه در مورد کوی که تنها یک رنگ؟”, یک Ogon واقعا نیاز به دیده می شود به طور کامل قدردانی است.

این پیشرو به Ogon به نظر می رسد در سال 1921. این یک Magoi (تیره رنگی کپور وحشی) با یک طلا-پشت راه راه بود که پرورش و تربیت متقابل تا برای اولین بار موفق Ogon به نظر می رسد در سال 1946. از آن پس آنها تربیت شده اند با جین Rin (sparkly) مدرج کوی به عملکرد مدرن روز واقعا تک رنگ فلزی-پوست, sparkly-کوچک Ogon کوی.

در حالی که سنتی Ogon شد هنگامی که معمولا تنها طلا وجود دارد در حال حاضر چند تغییرات در رنگ.

طلا و زرد – اوایل Ogon شد طلا در, رنگ, اما تا به حال تمایل به تبدیل شدن به مشکی رنگ با افزایش درجه حرارت آب. این صفت بود و در نهایت تربیت با موفقیت عبور پرورش با Kigoi یا لیمو زرد کوی. Yamabuki Ogon هستند بسیار محبوب, مدرن, روز, زرد فلزی Ogon.

پلاتین و پلاتین Ogon برف سفید کوی با بدن درخشش شبیه به این فلز گرانبها. در سال 1963 پلاتین Ogon اول به نظر می رسد به عنوان یک محصول از صلیب پرورش Kigoi (زرد koi) با Nezu Ogon نقره ای-خاکستری Ogon است که ما همچنان برای لذت بردن از امروز. به طور مشابه وجود دارد موفق صلیب پرورش بین پلاتین و یا Purachina به عنوان آن شناخته شده با Yamabuki Ogon به تولید بسیار باارزش است اما بسیار نادر کرم Ogon.

Orenji یا نارنجی – Orenji Ogon یا عمیق فلزی نارنجی Ogon است و در نتیجه موفق صلیب پرورش از Higoi (قرمز koi) با اصلی زرد فلزی koi انواع و بعد از آن با Yamabuki Ogon.

Matsuba Ogon – در حالی که Matsuba با مشخصه کاج مخروطی الگو scalation به طور معمول گروه بندی کلاس Kawarimono خود فلزی معادل متعلق به طبقه Hikarimono. شایع ترین در دسترس Matsuba Ogon هستند Kin Matsuba (فلزی طلا) و جین Matsuba (نقره ای متالیک). تاریکی مقیاس مراکز باید به وضوح تعریف شده و مقیاس خود را باید به صورت یکنواخت توزیع بیش از بالای بدن و پایین خط جانبی.

نقره ای و یا خاکستری – Nezu Ogon اغلب گرمی با نام مستعار کلاه سر با توجه به مشخصه منطقه تاریک در مرکز سر آن است.

دیگر وجود دارد Ogon گونه از جمله Kuro Ogon های فلزی سیاه و سفید کوی و Mukashi Ogon یک فلز برنز.

Ogon تمایل به رشد بزرگ در حال پر جنب و جوش و باهوش هستند و به راحتی رام. که به راحتی قابل مشاهده است حتی در نسبتا ابری, حوضچه, توجه به خود, درخشان, درخشش فلزی Ogon کوی هستند طبعا محبوب تازه وارد کوی عاشقان. پس Ogon در حال تک رنگ وجود دارد تاکید بر ویژگی های دیگر برای کمک به تعیین کیفیت.

کیفیت Ogon باید نمایشگاه ايجاد شکل بدن با کیفیت بالا فلزی شین حتی رنگ و مقیاس تراز و روشن گسترده درخشان ، همچنین ضروری است به باله از همان عمق رنگ با قوام و رنگ در سراسر باله.

وقتی که می آید به خرید یک Ogon یک مبتدی نیاز به آگاهی نه تنها از کیفیت فنی بلکه از شایع ترین گسل. Ogon می تواند تمایل به رشد چاق, زن و بدن همراه با باله ناهنجاری. تغییر رنگ و بد شکل دادن به سر و باله های دیگر گسل به نگاه کردن به. باله سینه ای ناهنجاری را می توان منطقی مشترک با باله بودن بیش از حد کوچک نخ نما و یا کاملا غایب است. مشخصه های فلزی پایان نیز باید گسترش به باله مناطق به خصوص باله های سینه ای. گم شده و یا آسیب دیده مقیاس نیز کاستن از Ogon کیفیت به عنوان هر گونه زخم و یا آسیب بافت. بسیاری از این گسل در یک نتیجه ضعیف و پرورش و یا فقیر شرایط محیطی. برخی از شما می دانید چه به دنبال در هنگام خرید خود را در کوی و نمی تواند متقاعد به خرید تا زمانی که شما کاملا راضی با کیفیت از کوی خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *