خرید تجهیزات پزشکی دست دوم – تجهیزات پزشکی دیوارمد

اولین و بزرگترین سایت تخصصی تجهیزات و لوازم پزشکی کشور که در سال 1391 تاسیس شد و روز به روز با تجربه بیشتر در خدمت مردم عزیزمان بود. سایت های زیادی برای خرید و فروش تجهیزات و لوازم پزشکی نو استوک و دست دوم وجود دارند، ولی از آنجاییکه تجهیزات پزشکی با جان آنسان در تعامل و ارتباط است، توصیه بر این است که برای خرید درون سایت هایی که تخصصی این کار هستند جستجو کنید چرا که در سایت های تخصصی نیازمندی جایگاه هایی برای ویژگی های تخصصی محصول پزشکی متناسب با آن کالا در نظر گرفته شده است و شما به راحتی میتوانید ویژگی ها و گواهینامه هایی که آن محصول دارد را مشاهده کنید. ۶- با محل هایی که در منطقه شما کالای پزشکی دارند، تماس بگیرید. ۳- در جاهایی که تجهیزات پزشکی دارند، به دنبال وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم حراجی باشید. ارائه دهندگان تجهیزات پزشکی اکثرا حراجی های انحلالی دارند و در این حراجی ها وسایل قدیمی و یا استفاده شده را که توسط ارائه دهندگان در خدمات حمل و نقل فروخته شده است را به حراج می گذارند.

لوازم پزشکی دست دوماگر مرکز پزشکی ای مانند درمانگاه، بیمارستان یا مرکز جراحی در اطراف شما وجود دارد که در حال جابه جایی و یا در معرض تعطیلی است، به آن سر بزنید تا ببینید که حراجی یا مزایده تجهیزات و لوازم پزشکی دارند یا خیر. شرکت های تجهیزات پزشکی برای دستگاه ها و تجهیزات دست دوم ، استوک ، کارکرده و یا از رده افتاده تخفیف های قابل توجهی در نظر میگیرند. وسایل و تجهیزات پزشکی دست دوم در روند کاهش هزینه ها بسیار حائز اهمیت هستند. تجهیزات پزشکی دست دوم – تجهیزات پزشکی کارکرده در روند کاهش هزینهها بسیار حائز اهمیت هستند. خرید و فروش محصولات دست دوم می تواند یک کار بسیار سودآور باشد، مخصوصا اگر شخص بداند که چه وسایلی را باید خرید و فروش کند. برای مثال اگر شما دنبال یک مدل خاص از ویلچر کارکرده و دست دوم هستید باید جزییات کاملی را برای شخص یا مرکز درمانی بیان کنید تا ایشان ببینند که کالای مورد نظر شما را برای فروش دارند یا نه . با دقت وسیله را بررسی کنید تا آسیب دیدگی، خراش یا علامت خاصی نداشته باشد. اگر وسیله پزشکی مورد نظر آسیب دیدگی خاصی داشته باشد، فروشنده موظف است در تبلیغ خود آن را بیان کند.

برای مثال اگر به دنبال مدل خاصی از ویلچر هستید از دکتر خود بپرسید که آیا دکتر دیگری را میشناسد که قصد فروش مدل دست دوم آن را داشته باشد. آیا اپلیکیشن خرید ، فروش و اجاره تجهیزات پزشکی هم دارید ؟ در این میان شرکتهای لوازم مصرفی پزشکی معتبر نظیر شرکت سدان مد با دارا بودن سابقه ی بیش از 15 سال فعالیت در زمینهی فروش تجهیزات پزشکی میکوشد تا تجهیزات پزشکی تهران و حتی تجهیزات پزشکی شهرستانها را نیز فراهم نماید. اگر با تجهیزات و لوازم پزشکی سر و کار ویژه ای داشته باشید قطعا نام تجهیزات پزشکی سدان ( سدان مد ) برای شما آشناست. دستگاه ویلچر اگر سالم و بی نقص باشد، هیچ ایرادی ندارد که دست به دست بچرخد. بعد از خرید هم ویلچر را ضدعفونی می کنید. پس تا اینجا به این صورت شد که شما یکی از این سایت ها را باز میکنید و در درون آن دستگاه پزشکی یا تجهیزات پزشکی مورد نیاز خود را سرچ می کنید تا آگهی های مرتبط با تجهیز مورد نیازتان ظاهر شود. خرید تجهیزات پزشکی بایستی با دقت و وسواس مناسب انجام شود تا سلامت خود، عزیزان و یا دیگر افراد به خطر نیفتاده و سلامت جامعه را تامین نماید.

بنابراین در هنگام انتخاب و خرید لوازم مصرفی پزشکی بایستی نکاتی را در نظر بگیرید که از آن جمله میتوان طول عمر کالا، ایمنی محصول، استاندارد بودن، اصل بودن کالا و البته قیمت آن را نام برد. شما برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود مانند مانیتور علائم حیاتی، دستگاه الکتروشوک و یا وسایل تصویر برداری باید در این سایت ها جست وجو کنید. برای این کار میتواندی به بخش مهندسی پزشکی بیمارستان یا تدارکات مرکز درمانی مراجعه کنید. وسایلی مثل سمعک برای فرد دیگری که استفاده شود، ممکن است باعث بیماری شود. نحوه فروش تجهیزات پزشکی استوک دست دوم یا کارکرده چگونه است؟ با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مانند دکتر و یا دکتر خانوادگی خود ارتباط برقرار کنید و سوال کنید که آیا وسایل پزشکی قدیمی دارند که قصد فروش آن را داشته باشند. ۵- قبل از خرید مطمئن شوید که آیا تجهیزات پزشکی دست دوم مورد نظر شرایط خوبی دارد و سالم است ؟ تجهیزات دست دومی که از سدان مد میخرید تماما تست شده و مورد تایید خودمان خواهد بود و در اکثر مواقع گارانتی ۶ ماهه یا یکساله روی فاکتور از ما دریافت خواهید کرد. اگر دستگاه یا لوازم پزشکی دست دوم خود را از سایت آگهی سدان مد بخرید یا اجاره کنید هیچ مسئولیتی بر عهده سدان مد نخواهد بود و باید با علم کامل و در نظر گرفتن موارد امنیتی و سلامت اقدام به خرید ، فروش یا اجاره نمایید.

تجهیزات پزشکی دست دوم : https://divarmed.com/