خود هیپنوتیزم کمک می کند تا PCOS تلاش های کاهش وزن

[ad_1]

بسیاری از زنان مبتلا به PCOS می تواند صحیح بسیاری از مشکلات سلامتی از دست دادن به عنوان کوچک که 7% تا 10% از وزن بدن خود را. اما سوخت و ساز پیچیدگی PCOS می تواند از دست دادن وزن یک مبارزه است. برخی از مطالعات نشان می دهد زنان مبتلا به PCOS به کار 25% سخت تر به استفاده از همان مقدار از ذخیره چربی به عنوان انرژی به عنوان تکیه زنان انجام دهد. خود هیپنوتیزم در خانه موثر است و سلامت حمایت ابزاری است که زنان مبتلا به PCOS می توانید استفاده کنید برای دستیابی به از دست دادن وزن پایدار.

خود هیپنوتیزم است که یک راه برای یادگیری رفتارهای جدید به سرعت و به آسانی. از دست دادن وزن و از همه مهمتر داشتن آن نیاز به یادگیری عادات جدید است. خود هیپنوتیزم است که امن و لذت بخش برای سرعت بخشیدن به فرایند یادگیری خود را. این اجازه می دهد تا شما را به دیدن نتایج فوری که بیشتر باعث افزایش منافع خود را در یادگیری است. معلوم می شود که آنچه که شما وقت خود را صرف فکر کردن در مورد یک اثر قوی در مورد آنچه شما در واقع انجام و چه نتایجی کسب می کنید از رفتارهای خود را. آنچه شما انتظار برای رخ می دهد تا مقدار زیادی از نفوذ در آنچه شما را تا پایان تجربه.

نود درصد از افرادی که از دست دادن وزن به دست آوردن آنچه از دست داده به علاوه موارد بیشتر – که آمار است که به خوبی شناخته شده برای مادام العمر افراد رژیمی و مخوف توسط, خوب, نود درصد از ما. اگر شما نقطه رسیده اند (دوباره و دوباره) که شما آماده به از دست دادن وزن (دوباره), حمایت از تلاش های خود را با خود هیپنوتیزم می تواند کلیدی برای موفقیت دائمی ..

وجود دارد یک گروه از مردم که از دست دادن مقدار قابل توجهی از وزن و هرگز دوباره آن را. که ده درصد مردم هستند که آموخته اند که چگونه برای حفظ کاهش وزن قابل توجهی برای سال. آنها برخی از ویژگی های مشترک:

همه آنها غذا خوردن کمتر از آنها برای دریافت

همه آنها به طور منظم ورزش به طور متوسط یک ساعت از فعالیت ترین روز.

همه آنها نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی این مقیاس به طور منظم چک کردن در با واقعیت آنها را مشاهده کنید وجود دارد.

هیپنوتیزم یا به طور خاص تر خود هیپنوتیزم می تواند کمک به شما در یادگیری و لذت بردن از این رفتارهای بیش از حد. دو رفتارهای ترجمه برای که عقل سلیم 'فقط خوردن و ورزش' سرود است که نا امید میلیون ها نفر که سعی کنید و موفق به طور منظم به انجام درست آن. سومین عنصر – که به طور منظم بررسی واقعیت ترازو – نکات در راز شکستن شکست الگوی است که آفت اکثر افراد رژیمی.

افرادی که توجه یادگیری برای اتصال نقطه. “زمانی که من در این راه رفتار من این نتایج; هنگامی که رفتار کنم که راه من به نتایج متفاوت است.” نگه داشتن نزدیک چشم خود را در مقیاس حمام به عنوان شما از دست دادن وزن و به خصوص که شما انتقال به زندگی سالم خود را طولانی رژیم غذایی را تقویت یادگیری شما در حال انجام در مورد آنچه رفتار را به شما بدهد که در نتیجه. علم پزشکی است که به دنبال در چگونه ما می آموزند که به شکل تجارب ما و رفتارهای ما. “ایده این است که برداشت می شود دستکاری شده توسط انتظارات اساسی برای مطالعه و شناخت” گفت: Michael A. Posner یک استاد بازنشسته علوم اعصاب در دانشگاه اورگان و متخصص در توجه است. “اما در حال حاضر ما're واقعا در مکانیسم.”

هیپنوتیزم یک فرایند رسیدن به یک حالت آرامش عمیق است که در آن توانایی خود را برای یادگیری تا حد زیادی افزایش یافته است. آن است که یک روند قدرتمند و یکی است که پتانسیل سوء استفاده می شود. خود هیپنوتیزم, از سوی دیگر, یک ابزار فوق العاده است که شما کنترل خود را برای بهترین منافع.

مطالعات اخیر از عملکرد مغز افرادی که بسیار مستعد ابتلا به هیپنوتیزم نشان می دهد که زمانی که آنها در عمل به پیشنهادات ساخته شده در طول هیپنوتیزم مغز خود را نشان می دهد تغییرات عمیقی در چگونگی پردازش اطلاعات. این پیشنهادات در واقع تغییر دهید که چگونه مردم تفسیر آنچه که درست است در مورد آنچه آنها را ببینید, بوی, شنیدن, طعم و مزه و لمس است. هیپنوتیزم می تواند تغییر یک فرد's درک از واقعیت است. بنابراین اگر شما ایستاده در مقیاس و ببینید 150 پوند و فکر می کنم “من مرد!”, شما خودتان آموزش دهید و فکر می کنید که شما یک فرد است. اگر شما نگاه کنید به تعداد 150 در مقیاس خود و شما فکر می کنم “من یک فرد است که از دست دادن چربی” (به خصوص اگر شما را دیدم 154 در مقیاس یک هفته پیش!) شما بیشتر احتمال دارد به این باور است که و در واقع عمل مانند کسی است که از دست دادن وزن است. و بنابراین شما انجام دهد.

هیپنوتیزم شده و معروف استفاده می شود برای سوال سرگرمی. هیپنوتیزم باعث خلسه یا آرامش دولت در یک داوطلب و پیشنهادات باعث می شود که هیپنوتیزم فرد دریافت به عنوان یک توصیف از آنچه که از حقیقت است. بنابراین زمانی که این پیشنهاد این است که شما ادم احمق و رذل مانند مرغ – اگر شما یک فرد که مایل است در برخی از سطح به قدقد در مرحله به شما خواهد شد لذت مخاطبان خود را با مرغ رفتارها. این ایده که شما انجام این کار غیر ارادی است. هیچ مدرکی وجود دارد که فرد هیپنوتیزم خواهد رفتار در راه است که در برابر ارزش های خود را و یا در برابر خود خواهد شد. اما اگر شما در حال حاضر به عنوان یک سرگرم کننده (در مرحله, به عنوان هر عنوان و در عین حال unhypnotized داوطلب انتخاب را انجام دهید) – سپس شما باز خواهد شد به clucking هنگامی که وجود دارد در صورتی که پیشنهاد سرگرمی شما فراهم می کند.

حتی با کمی تحقیق چگونه کار می کند, هیپنوتیزم استفاده شده است و در پزشکی از سال 1950's برای درمان درد و اخیرا به عنوان یک درمان برای اضطراب, افسردگی, تروما, سندرم روده تحریک پذیر و اختلالات خوردن. در قرن 19 پزشکان هند با موفقیت با استفاده از هیپنوتیزم به عنوان بیهوشی حتی برای اندام قطع عضو. زمانی که اتر در دسترس شد, هیپنوتیزم شد دیگر استفاده می شود.

مغز دانشمندان هنوز دقیقا مطمئن شوید که چه حالت هیپنوتیزم است. آن را به سادگی ممکن است یک شکل طبیعی از تمرکز عمیق است که در آن شما را تبدیل به بی اعتنا به حواس او را پرت در اتاق در حالی که با تمرکز بر روی افکار خود را. در حال حاضر به گفته دکتر Posner و دیگران تحقیقات جدید در هیپنوتیزم و پیشنهاد ارائه یک دیدگاه جدید به فرایند یادگیری و عملکرد طبیعی مغز.

معلوم می شود که اطلاعات را از چشم و گوش و بدن انجام شده است به اولیه حسی مناطق در مغز است. از وجود آن حرکت به مناطق دیگر که در آن تفسیر رخ می دهد. برای مثال نور قوی کردن گل رز برای اولین بار می رسد چشم است که در آن تبدیل به یک الگوی است که فرستاده شده است به بصری مرکز در مغز است. وجود دارد, خشن شکل گل رز شناخته شده است. که الگوی بعدی ارسال به منطقه بعدی از تابع که در آن رنگ به رسمیت شناخته شده است و پس از آن به منطقه بعدی که در آن شکل و رنگ اضافه می شوند تا به ایجاد تصویر 'گل رز,', همراه با سایر گونه های دیگر دانش شما جمع آوری شده در مورد گل رز.

ما روند برای تلفن های موبایل بوی لمسی و دیگر اطلاعات حسی همان راه است. محققان این جهت جریان feedforward. به عنوان خام اطلاعات حسی است که در بسته نرم افزاری از فیبرهای عصبی به بخشی از مغز است که باعث ایجاد یک معنی برداشت داده ها در حال حرکت از پایین به بالا.

جای تعجب است که میزان ترافیک راه های دیگر از بالا به پایین است که به نام انتقادات و پیشنهادات. وجود دارد 10 بار به عنوان بسیاری از فیبرهای عصبی حمل اطلاعات را به عنوان وجود دارد در حال حمل آن است.

این استادانه درست شده بازخورد مسیرهای معنی است که آگاهی مردم چه دیدن, شنیدن, احساس و ايمان است و بر اساس آنچه در مغز دانشمندان آنرا “بالا به پایین پردازش.” آنچه می بینید است که همیشه آنچه شما دریافت می کنید به دلیل آنچه که شما ببینید بستگی به تاریخ خود را تجربه. شما با استفاده از آنچه شما می دانید به کمک شما تفسیر اطلاعات خام – شما یک گل رز یا یک چکش. 150 عدد است که به معنی “مرد” و یا 'از دست دادن وزن با موفقیت'.

این توضیح می دهد که ساختار مغز هیپنوتیزم است که همه چیز در مورد ایجاد چنین قدرتمند از بالا به پایین پردازش که پیشنهادات هیپنوتیزم شما خودتان را تبدیل به واقعیت خود را. اسکن های مغزی نشان می دهد که هیپنوتیزم تغییرات رابطه خود را به اطلاعات شما آموخته اند به فکر می کنم به عنوان درست است. “من همیشه دوباره وزن” یا “من هرگز نمی توانم از دست دادن این مرد.”, می توان با جایگزین “من با موفقیت از دست دادن وزن” و “من یک مناسب تر و چالاک muscularly باب روز شخص است.” از بالا به پایین فرآیندهای باطل حسی و یا از پایین به بالا اطلاعات گفت: Dr. Stephen M. Kosslyn عصب شناسی در دانشگاه هاروارد. مردم فکر می کنم که مناظر و صداها و لمس از جهان خارج را تشکیل می دهند واقعیت است. اما مغز سازه چه درک آن بر اساس تجربه گذشته. بیشتر از زمان پایین به بالا اطلاعات مسابقات از بالا به پایین انتظار به گفته محققان. اما هیپنوتیزم جالب است زیرا آن را ایجاد یک عدم تطابق. ما تصور کنید چیزی متفاوت پس از آن متفاوت است.

هنگامی که شما می خواهید به از دست دادن وزن و نگه داشتن آن شما می توانید با استفاده از هیپنوتیزم برای تغییر چگونه شما فکر می کنم در مورد خود شما و آنچه شما قادر به. هنگامی که شما انجام دهید که شما را پیدا خواهد کرد خودتان رفتار در راه است که تصویر مورد نظر خود را به حقیقت می پیوندند. تصور کنید خودتان را با خوشحالی ورزش در برخی از راه در هر روز است. ببینید در ذهن خود's چشم خوشمزه مواد غذایی سالم شما لذت را در تغذیه خود را با. دیدن خود را در لباس اندازه شما می خواهید به پوشیدن درگیر در فعالیت های که شما می خواهید لذت ببرید و پس از آن با استفاده منظم از خوبی طراحی شده خود هیپنوتیزم جلسات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *